Morávek si zahrál proti Schalke, Augsburgu pomohl k remíze 1:1

Berlín - Český záložník Jan Morávek pomohl v německé fotbalové lize Augsburgu jako střídající hráč k remíze 1:1 se třetím Schalke, odkud v týmu hostuje. Oběma celkům ztráta uškodila. Augsburg má nyní na play-off o udržení v soutěži náskok čtyři body, Schalke má před třetím Mönchengladbachem k dobru dva body.

Klaas-Jan Huntelaar
zdroj: AP

Morávek, který se vrátil do sestavy po zranění v předchozím kole, se dostal na trávník v 77. minutě. Oba góly padly už v první půli - nováčka poslal do vedení Sebastian Langkamp po šesti minutách, ve 38. minutě vyrovnal svým 25. gólem v sezoně Klaas-Jan Huntelaar.

Freiburg uhrál bezbrankovou remízu na hřišti Hannoveru a definitivně se zachránil. V bundeslize bude pokračovat i dvaatřicetiletý český obránce Pavel Krmaš, který s Freiburgem minulý týden o rok prodloužil smlouvu.