neděle 21. září 2014 Matouš
Druhá fotbalová liga

Jihlava remizovala se Zlínem a je dál třetí

aktualizováno 20. 4. 2012 21:10

Jihlava - Jihlavští fotbalisté remizovali v 24. kole druhé ligy doma se Zlínem 3:3 a v tabulce zůstávají na třetím místě. Domácí tým sice po prvním poločase vedl, ale bod mu nakonec zachránil až Karlíkův gól z 81. minuty.

Radost fotbalistů Jihlavy

Jihlavští nezačali dobře a už v páté minutě prohrávali. Polách poslal přihrávku do vápna Poznarovi a ten sám před Blažkem dostal hosty do vedení. Jenže o minutu později už bylo zase srovnáno, Šilinger našel po centru od rohového praporku přesně Halamovu hlavu. A v 16. minutě Vaculík přihrávkou do vápna vysunul Tecla, toho srazil brankář Kořínek a sám faulovaný hráč poslal Vysočinu poprvé v zápase do vedení.

Hostům se podařilo srovnat sedm minut po pauze. Podobně jako při první brance padla i ta druhá zlínská po spolupráci zkušeného Polácha s Poznarem. Moravanům se pak stejně jako Vysočině v první půli povedl obrat skóre. Po dalším centru do vápna se prosadil střídající Železník.

Jenže zápas zdaleka nebyl u konce. Centr ze standardní situace zlínský gólman jen vyrazil přímo ke kopačkám jihlavského Karlíka a ten poslal míč do sítě. Jihlava byla nakonec k vítězství blíž. Šest minut před koncem vypálil z vápna Jungr a jeho střela skončila na břevně, skóre už se ale neměnilo.

Jihlava - Zlín 3:3 (2:1)
Branky: 6. Halama, 16. Tecl z pen., 81. Karlík - 5. a 52. Poznar, 73. Železník. Rozhodčí: Paták - Moláček, Dobrovolný. ŽK: Vaculík, Karlík, Jungr - Kořínek, Pazdera. Diváci: 1790.