Pudil nedohrál, byl vyloučen už v jednadvacáté minutě

Řím - Český fotbalista Daniel Pudil nedohrál kvůli vyloučení dnešní ligový zápas za Cesenu. Reprezentační obránce dostal v 21. minutě duelu proti Catanii červenou kartu za urážku rozhodčího.

Cesena bez Pudila neinkasovala a uhrála bezbrankovou remízu, kterou ukončila sérii čtyř porážek. Díky zisku bodu se dostala z poslední příčky tabulky Serie A o skóre před Novaru. Na místa znamenající záchranu však tým, v němž je Pudil na hostování z Granady, ztrácí 12 bodů.

Možnost dotáhnout se na vedoucí AC Milán nevyužil v dohrávce 23. kola Juventus, jenž hrál 1:1 v Boloni. Domácí vedli díky brance pětatřicetiletého kapitána Di Vaia, v druhém poločase vyrovnal Černohorec Vučinič. Po třetí remíze 1:1 za sebou ztrácí Juventus na úřadujícího mistra z Milána dva body.