pátek 28. července 2017 Viktor

Slavia porazila Vecindario 3:2 a vyzkoušela dva mladé Brazilce

Maspalomas - Fotbalisté Slavie se rozloučili se soustředěním na Kanárských ostrovech výhrou 3:2 nad třetiligovým španělským týmem UD Vecindario. Pražané v zápase dvakrát ztratili vedení, na druhý gól Zorana Milutinoviče z 83. minuty už ale soupeř odpovědět nedokázal.

Utkání Slavia - Dukla

Slávisté v utkání vyzkoušeli dva defenzivní Brazilce, kteří se dnes připojili k týmu. Na levé straně obrany odehrál celý zápas jednadvacetiletý Bruno Tiosi, o rok starší defenzivní záložník Luiz Carvalho strávil na hřišti necelou hodinu, než ho vystřídal Petrák.

Tiosi byl u zrodu vedoucí branky. V 35. minutě si naběhl na Trubilovu přihrávku a po faulu na něj proměnil nařízenou penaltu Blažek. Na začátku druhé půle Pražané inkasovali po standardní situaci, ale čtvrthodiny před koncem je znovu poslal do vedení Milutinovič. Soupeř vzápětí srovnal, na druhou Milutinovičovu trefu však už odpověď nenašel.

Slavia tak na soustředění na Kanárských ostrovech vyhrála oba dva zápasy. Ve středu svěřenci Františka Straky porazili druholigový španělský celek Las Palmas 1:0. V generálce na start jarní části ligové sezony přivítá Slavia v neděli v Edenu slovenský Ružomberok.