Za oponou 58. Rally Šumava Klatovy

Remíza Anglie s Ukrajinou nahrála českému týmu

Herning (Dánsko) - Fotbalisté Anglie remizovali i ve svém druhém utkání na evropském šampionátu do 21 let. Po úvodním nerozhodném výsledku 1:1 se Španělskem dnes hráli v dánském Herningu s Ukrajinou bez branek a před rozhodujícím závěrečným zápasem skupiny B proti českému týmu figurují na nepostupovém třetím místě bod za svěřenci Jakuba Dovalila. Tabulku vedou Španělé, postoupit však mohou i zatím poslední Ukrajinci.

Angličané měli proti ukrajinskému týmu více ze hry, ale žádnou ze svých šancí nedokázali proměnit. Nejblíže ke gólu byl Sturridge, jehož povedený pokus z 33. minuty zastavilo břevno.

Po změně stran selhal v samostatném úniku tísněný autor vyrovnávací trefy proti Španělsku Welbeck a výběr Albionu to nakonec mohlo mrzet, kdyby Zozulja v 82. minutě lépe trefil míč a nezasáhl gólmana Fieldinga. V hektickém závěru se oba týmy hnaly za výhrou, ale žádný z nich se gólově prosadit nedokázal.