pátek 28. července 2017 Viktor

Fotbalisté Dukly si podali Vlašim

aktualizováno 13. 5. 2011 21:34

Praha - Fotbalisté pražské Dukly udělali další krok k postupu do nejvyšší soutěže. Na svém stadionu dnes gólem Daniho Chigoua ze závěru prvního poločasu porazili Vlašim 1:0 a čtyři kola před koncem druhé ligy mají devítibodový náskok před druhou Jihlavou i třetím Žižkovem, který odehrál o zápas méně.

Vlašim - Dukla Praha

Po výhrách nad Varnsdorfem a Znojmem zlomili Pražané také odpor nebezpečné Vlašimi. Dukla sice měla v prvním poločase převahu, ale k ohrožení Frydrychovy branky se dostávala jen sporadicky. Pomohl jí až šťastný gól z 45. minuty.

Svatonský zachránil už téměř ztracený míč na autové čáře a poslal ho před branku, jeho centr prošel Frydrychovi mezi nohama a na zadní tyči číhající kamerunský kanonýr Chigou vsítil jedinou branku utkání. Druhý poločas už žádný vážnější vzruch před oběma brankami nepřinesl. Dukla svůj jednobrankový náskok v poklidu ubránila.

Fotbalisté Jihlavy ztratili v boji o postup do první ligy dva body. V jejich domácím utkání 26. kola s Třincem dnes tisícovka diváků čekala na gól marně. Jihlava se po remíze 0:0 sice dostala na druhé místo o skóre před Viktorii Žižkov, ale pražský celek má zápas k dobru.