čtvrtek 20. července 2017 Ilja

V Kladně odkopávali brankáři naprázdno

Kladno - Málokdy se vidí situace, kdy při takzvané malé domů brankář netrefí míč. V nedělním utkání na Kladně se to stalo hned dvakrát a na obou stranách. Domácí hostili Most a bylo se rozhodně na co dívat. Padlo totiž 8 branek.

Fotbal

Dvě z nich byly hodně kuriózní. Ihned po poločase za vedení Kladna 2:1 se hostující gólman Jakub Pokorný netrefil do míče. To se naopak povedlo Kabelemu a domácí vedli už o dvě branky.

Jenže sedm minut před koncem se o podobnou minelu postaral další Jakub, tentokrát domácí brankář Jakubov. Pro jeho tým bylo štěstí, že Most pouze snížil na konečných 3:5. Škoda, že utkání bohaté jak na góly, tak na kuriózní situace sledovalo pouze 755 diváků.