úterý 27. června 2017 Ladislav

Baroš se do týmu Galatasaraye vrátil vyloučením v derby

Istanbul - Útočník Milan Baroš se vrátil do sestavy Galatasaraye po trestu za žluté karty, ale hned si zadělal na další disciplinární postih. Český reprezentant sice odehrál celých devadesát minut istanbulského derby s ligovým lídrem Fenerbahce, které jeho tým prohrál 1:2, po utkání ale dostal za protesty od rozhodčího červenou kartu.

Milan Baroš v dresu Istanbulu

Baroše tak poté, co musel minulý zápas vynechat kvůli žlutým kartám, možná čeká další vynucená pauza. Před týdnem měl navíc na tréninku rozmíšku s trenérem Gheorghe Hagim.

Domácí Galatasaray se ujal vedení po Kazimově brance, Fenerbahce ale v 76. minutě díky Semihu Sentürkovi vyrovnalo a obrat dokonal tři minuty před koncem Alex. Baroš dostal v normální hrací době žlutou kartu za odkopnutí míče po odpískání.