Kostelec nad Orlicí podlehl v přeboru Rychnovu nad Kněžnou 2:5

Kostelec nad Orlicí - V rámci projektu Můj fotbal živě zavítaly kamery ČT sport tentokrát na utkání královéhradeckého krajského přeboru. Kostelec nad Orlicí hostil v souboji dvou celků ze středu tabulky Rychnov nad Kněžnou. Hostující Spartak měl Kostelci co vracet, v podzimním vzájemném duelu totiž prohrál 2:3, a povedlu se mu to – vyhrál 5:2.

Čtvrtý gól v zápase Kostelec nad Orlicí - Rychnov nad Kněžnou
zdroj: ČT4 autor: ct sport

Před slušnou návštěvou, která vytvořila příjemnou atmosféru, se za krásného počasí hrál pohledný fotbal. První gól dal ve čtrnácté minutě po pěkné akci a dlouhém přesném centru do běhu Jiří Počtýnský. Domácí se ale dokázali oklepat a Antonín Řehák v jednatřicáté minutě jejich snahu zúročil krásnou střelou z přímého kopu z pětadvaceti metrů a bylo to 1:1. Tak skončil i poločas.

Domácí se potom snažili před návštěvou 1250 fanoušků zvrátit vývoj zápasu na svoji stranu, ale opak byl pravdou. Soupeř dokázal využívat jejich chyb a body se vezly do Rychnova nad Kněžnou.

Kostelec nad Orlicí - Rychnov nad Kněžnou 2:5

Branky: 31. Řehák, 80. Šrámek – 14. A 57. Počtýnský, 51. Reichel, 68. Kráčmer, 90. Mňuk. Diváků: 1250.  Poločas: 1:1.