ČTsport

ČTsport
středa 25. dubna 2018 Marek
Momenty týdne Olympijského magazínu

Momenty týdne Olympijského magazínu

vydáno před 1 hodinou

Uplynulý týden přinesl řadu výjimečných sportovních okamžiků. Co vás zaujalo nejvíce? Brankář Zlámal lámající tyč, dodávka couvající na projíždějící cyklisty, basketbalista konzumující popcorn, dobře hrající Petra Kvitová nebo zlaté finále brněnské Komety? Hlasujte do 2. května. Další díl Olympijského magazínu sledujte na ČT sport ve čtvrtek 3. května v 10:35.

 • Řezníček: Těší nás vyrovnanost extraligy, až do posledního kola bylo o co hrát
  Video
  Řezníček: Těší nás vyrovnanost extraligy, až do posledního kola bylo o co hrát vydáno před 2 hodinami

  Zejména velká vyrovnanost klubů a boj o umístění až do posledního kola, to jsou podle ředitele extraligy Josefa Řežníčka nejvýraznější znaky právě skončeného ročníku nejvyšší české hokejové soutěže. Zároveň si pochvaluje nárůst návštěvnosti o téměř 300 diváků na zápas a na druhé straně dramatický pokles udělených trestů a hrubých zákroků. Řezníček také doufá, že dlouhodobý spor mezi vedením extraligy a některými skupinami fanoušků ohledně vulgarismů na stadionech se do začátku příští sezony uklidní.

 • ČT sport uvede premiéru filmu Silence o unikátním lezeckém počinu Adama Ondry
  Video
  ČT sport uvede premiéru filmu Silence o unikátním lezeckém počinu Adama Ondry aktualizováno 25. 4. 2018 13:09

  Sportovní lezec Adam Ondra patří už řadu let do světové špičky. V listopadu 2016 překonal patrně nejtěžší vícedélkovou cestu světa Dawn Wall v masivu El Capitan v Yosemitském národním parku v USA. Loni v září pak zdolal nejtěžší cestu světa v norském Flatangeru a zavedl tak nový stupeň obtížnosti 9c. Kromě dosažení několika prvovýstupů či prvních přelezů je také trojnásobným mistrem světa a jeho výkony mu vynesly například sedmé místo v loňské anketě o českého sportovce roku. ČT sport dnes od 17:25 uvede speciální vydání pořadu Vertikal. Jeho součástí bude televizní premiéra filmu Silence právě o nejtěžší lezecké cestě světa.

 • Fotbal Extra: Podještědské derby aneb souboj Rada vs. Holoubek
  Fotbal Extra: Podještědské derby aneb souboj Rada vs. Holoubek vydáno 25. 4. 2018 09:41

  Hlavním tématem dalšího dílu pořadu Fotbal extra bude Podještědské derby mezi Jabloncem a Libercem. Zápas mezi těmito rivaly bude jasným šlágrem 26. kola fotbalové ligy, a tak vás na něj pozveme ve speciálním vydání. Fotbal Extra startuje na ČT sport ve čtvrtek od 18:15.

Další zprávy
ČT sport – Liga Mistrů

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.