ČTsport

ČTsport
úterý 23. května 2017 Vladimír
Schlegel: Nejvíc mě tu překvapily sjezdy. Je to pro mě někdy horší než jet do kopce
Giro d'Italia

Schlegel: Nejvíc mě tu překvapily sjezdy. Je to pro mě někdy horší než jet do kopce

vydáno 23. 5. 2017 11:00

Praha – Michal Schlegel je na Giru d'Italia jedním ze dvou českých debutantů. Spolu s Janem Hirtem, svým kolegou z týmu CCC Sprandi Polkowice, zatím českým fanouškům dělají radost. V rozhovoru pro Velo fokus podcast Schlegel popisuje, co mu na Giru zatím dělá problémy, jak si vede v ostrém boji o místa v pelotonu nebo který z cyklistů ho nejvíc zaujal.

 • Velo fokus podcast: Kam na prahu třetího týdne Gira míří Tom Dumoulin?
  Velo fokus podcast: Kam na prahu třetího týdne Gira míří Tom Dumoulin? vydáno 23. 5. 2017 07:00

  Napětí vrcholí, peloton načíná třetí týden Gira d'Italia. V novém dílu Velo fokus podcastu rozebíráme šance Toma Dumoulina na celkové vítězství i odhodlanost jeho pronásledovatelů. Probereme také výkony českých jezdců a poslechneme si, jak je na tom debutant Michal Schlegel. V druhé části podcastu se zaměříme na víkendový SP horských kol v Novém Městě. Ve studiu diskutují Marek Matějka z webu Roadcycling.cz a Jiří Kalemba s Vojtěchem Jírovcem z webu ctsport.cz. Moderuje Ondřej Nováček.

 • Hokej fokus podcast: Budou Češi nadále patřit mezi světovou hokejovou špičku?
  Hokej fokus podcast: Budou Češi nadále patřit mezi světovou hokejovou špičku? vydáno 22. 5. 2017 20:00

  Na mistrovství světa jel se značnými ambicemi a silným týmem. Jenže přesto je český národní tým už posedmé v řadě na velké světové akci bez medaile. Všichni hovoří o ústupu ze světové špičky – je potřeba se ho bezprostředně obávat a čím se projevuje? Podíváme se ale také na švédský triumf, premiérovou účast Koreji na nadcházejícím šampionátu i budoucnost MS. O tom všem a mnohém dalším v novém díle Hokej fokus podcastu diskutují Tomáš Jílek, Otakar Duben a Karolína Sochorová. Moderuje Ondřej Nováček.

 • Hlavně buďme pozitivní. Basketbalistky se chystají na ME a věří v úspěch
  Video
  Hlavně buďme pozitivní. Basketbalistky se chystají na ME a věří v úspěch vydáno 22. 5. 2017 14:15

  Praha – České basketbalistky už mají plné hlavy blížícího se mistrovství Evropy, které se od 16. června uskuteční v Praze a Hradci Králové. Reprezentantky jsou v polovině přípravy, teď je před nimi porce zápasů na víkendovém mezinárodním turnaji v Karlových Varech, v nichž chtějí pilovat především herní signály. A čekají na konečnou nominaci. "Hlavně musíme být pozitivní," nabádá Karolína Elhotová.

Další zprávy
ČT sport – 80 let ligového hokeje

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.