ČTsport

ČTsport
středa 26. dubna 2017 Oto
Hokej fokus podcast: Proč si Kometa zajistila titul a Jihlava postup do extraligy?

Hokej fokus podcast: Proč si Kometa zajistila titul a Jihlava postup do extraligy?

vydáno před 2 hodinami

Letošní ročník extraligy je za námi a přinesl hned dvě obří události pro tradiční a historicky nejúspěšnější české hokejové kluby. Co udělala brněnská Kometa správně, že si zajistila první titul po 51 letech? A čím si zase Jihlava zasloužila postup do extraligy? V novém díle Hokej fokus podcastu se podíváme i na sestup Varů, ale i nečekaně brzké konce favoritů v NHL, tedy především Chicaga. O tom všem a mnohém dalším ve studiu diskutují komentátor ČT sport Ondřej Zamazal a redaktoři webu ctsport.cz Otakar Duben a Karolína Sochorová. Moderuje Jiří Kalemba.

 • Je to pro mě něco speciálního, líčí Opatrný zkušenost z Global Champions Tour
  Video
  Je to pro mě něco speciálního, líčí Opatrný zkušenost z Global Champions Tour vydáno 25. 4. 2017 14:59

  Praha – Aleš Opatrný má za sebou úvodní dvě zastávky špičkového jezdeckého seriálu Global Champions Tour. Hned v prvním závodě v Mexiku se kvalifikoval do finále. Pro ostříleného českého jezdce a pro jeho kolegyni v týmu Berlin Lions Annu Kellnerovou jsou to zkušenosti k nezaplacení. Další díl se koná v čínské Šanghaji a pak v dalších dvanácti závodech až do podzimního finále. Čeští televizní diváci mohou být u toho, záznamy z každého podniku vysílá ČT sport vždy ve středu dopoledne po víkendových kláních.

 • Před El Clásicem drží trumfy Real, vytáhne Barcelona esa z rukávu?
  FOTBAL FOKUS Před El Clásicem drží trumfy Real, vytáhne Barcelona esa z rukávu? vydáno 23. 4. 2017 11:00

  Praha – V naprosto odlišném rozpoložení nastoupí do 234. El Clásica fotbalisté Realu Madrid a Barcelony. "Bílý balet" vévodí tabulce, během týdne navíc postoupil do semifinále Champions League. Katalánský velkoklub z milionářské soutěže vypadl a před prestižním derby si uvědomuje, že k šanci dokonat vítězný hattrick ve španělské lize musí dějinného rivala bezpodmínečně porazit. Textový on-line přenos utkání sledujte od 20:45 exkluzivně na webu ctsport.cz.

 • Velo fokus podcast: Zastaví se mašina jménem Valverde? A co chystá Petr Vakoč?
  Velo fokus podcast: Zastaví se mašina jménem Valverde? A co chystá Petr Vakoč? vydáno 22. 4. 2017 06:00

  Letošní sezona jarních klasik je téměř u konce, a tak je čas hodnotit, komu se dařilo a kdo si prošel horšími časy. V novém díle Velo fokus podcastu se ale podíváme také na nedělní Monument Lutych–Bastogne–Lutych a poslechneme si dojmy Petra Vakoče. Na závěr se ohlédneme také za šampionátem dráhařů a dvěma medailemi Tomáše Bábka. Ve studiu diskutují komentátor ČT sport Tomáš Jílek a Jiří Kalemba s Vojtěchem Jírovcem z webu ctsport.cz. Moderuje Ondřej Nováček.

Další zprávy
ČT sport – 80 let ligového hokeje

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.