ČTsport

ČTsport
pondělí 22. ledna 2018 Slavomír
Trenér Reiter o Ledecké: Radši budu mít zdravého závodníka než zraněného šampiona

Trenér Reiter o Ledecké: Radši budu mít zdravého závodníka než zraněného šampiona

aktualizováno 21. 1. 2018 12:34

První den v Rogle vypadal přesně tak, jak jsme u Ester Ledecké v letošní sezoně zvyklí. Dominantní výkon od kvalifikace až do finále a další vítězství. Na startu nedělního závodu se však česká závodnice ze zdravotních důvodu neobjevila. "Zrušili jsme to hlavně z preventivních důvodů," říká její trenér Justin Reiter.

 • Kolizi jsme se už nedokázali vyhnout, vrací se ke konci na Dakaru Vaculík s Plechatým
  Video
  RALLYE DAKAR Kolizi jsme se už nedokázali vyhnout, vrací se ke konci na Dakaru Vaculík s Plechatým vydáno 18. 1. 2018 19:17

  Náročnost Rallye Dakar je pověstná, také proto přibývá dalších a dalších odpadlíků. Předčasně skončila i dvojice Boris Vaculík – Martin Plechatý, kteří museli nedobrovolně opustit jihoamerické dobrodružství. Pro Plechatého jde přitom už o čtvrtý nedokončený závod prestižního seriálu. Další díl Dakarských ozvěn se věnoval nejen příčinám brzkého konce tohoto dua.

 • Momenty týdne Olympijského magazínu
  Video
  Momenty týdne Olympijského magazínu vydáno 17. 1. 2018 17:10

  Uplynulý týden přinesl řadu výjimečných sportovních okamžiků. Co vás zaujalo nejvíce? Olympijské hry bez Björndalena, totální italský triumf, černá série vítězky US Open, dva góly v oslabení nebo jak rozhodčí nakopl hráče? Hlasujte do úterý 23. ledna. Další díl Olympijského magazínu sledujte na ČT sport ve středu 24. ledna od 18:05.

 • Nový šéf beachvolejbalistů Beneš: Nástupkyně Kolocové a Slukové vidím. Mohou být stejně úspěšné
  Video
  Nový šéf beachvolejbalistů Beneš: Nástupkyně Kolocové a Slukové vidím. Mohou být stejně úspěšné vydáno 16. 1. 2018 16:22

  Do funkce předsedy Asociace beachvolejbalu (ABV) nastoupil Petr Beneš před necelým měsícem. A hlavní cíl si vytyčil lakonicky – výsledky. A to jak na seniorské reprezentační úrovni, tak na úrovni mládežnických výběrů. Věří přitom, že se český plážový volejbal zanedlouho dočká nových reprezentantek, které by mohly dosáhnout úspěchů někdejšího dua Kolocová - Sluková, či jeho nástupnických týmů.

Další zprávy
ČT sport – SP v biatlonu

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.