ČTsport

ČTsport
úterý 27. června 2017 Ladislav
Fotbal fokus podcast: Dokáže Spartu pozvednout smršť zahraničních posil?

Fotbal fokus podcast: Dokáže Spartu pozvednout smršť zahraničních posil?

vydáno 27. 6. 2017 15:05

Slavia, Plzeň i Sparta mají za sebou turbulentní léto plné mohutného posilování. Mimořádně aktivní byli především Letenští, kteří se chtějí radikálním řezem kádru znovu probojovat k titulu a vytoužené Lize mistrů. Jsou ale tak závratné změny tím správným řešením? Podíváme se také na to, co rozhodlo o neúspěchu jednadvacítky na Euru, a také na to, jaké šance má na evropském šampionátu česká devatenáctka. O tom všem a mnohém dalším v novém díle Fotbal fokus podcastu diskutují Jan Podroužek z Deníku Sport a Martin Vait a Jakub Vaněk z ctsport.cz. Moderuje Ondřej Nováček.

 • Ředitel ME basketbalistek Konečný: Úroveň se vyrovnává, divácky je to dobře
  Video
  Ředitel ME basketbalistek Konečný: Úroveň se vyrovnává, divácky je to dobře vydáno 26. 6. 2017 12:05

  Praha – Evropský šampionát basketbalistek, který hostila Praha a Hradec Králové, je minulostí. Zatímco z triumfu se radují Španělky, organizátoři mohou začít bilancovat. Přestože české hráčky skončily už v základní skupině, diváci na mistrovství nezanevřeli a i v O2 areně přišla na vyřazovací boje solidní návštěva.

 • Po tragické nehodě mu pět let chyběl pocit ze závodění. Teď Semerád míří na okruhy
  Video
  Po tragické nehodě mu pět let chyběl pocit ze závodění. Teď Semerád míří na okruhy vydáno 26. 6. 2017 09:37

  Býval největším talentem českého rallye. Slibnou kariéru Martina Semeráda ale v roce 2012 ukončila nehoda, při které zahynul jeho navigátor Bohuslav Ceplecha. Po pětileté pauze se Semerád vrací. Ne už do rallye, ale na okruhy, pojede Škoda Octavia Cup. V dalším dílu ČT Sportcast mluví nejen o své kariéře, ale i o práci filmového kaskadéra, dětských závodních začátcích nebo o tom, jak řídí Češi.

 • Česká cesta do semifinále je klikatá. Jak může jednadvacítka zamést s Dány?
  Video
  Česká cesta do semifinále je klikatá. Jak může jednadvacítka zamést s Dány? vydáno 24. 6. 2017 06:00

  Cesta k bojům o medaile pro české fotbalisty je značně komplikovaná – vyhrát alespoň o tři branky a ideálně při tom nedostat moc žlutých karet a doufat, že zápas Itálie s Německem nedopadne v jejich neprospěch. V každém případě mají Češi úlohu proti Dánům velmi těžkou a v posledním zápase ideálně musejí spustit kanonádu. Mají Lavičkovi svěřenci šanci na gólovou smršť a co je k ní potřeba udělat? Přímý přenos zápasu Česko - Dánsko sledujte od 20:20, od 20:45 pak také zápas Itálie - Německo.

Další zprávy
ČT sport – Evropská liga

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.