ČTsport

ČTsport
čtvrtek 21. září 2017 Matouš

Program ME v atletice

Velikost textu:

Úterý

Dopolední program: vysílání ČT sport a webu 9:50–14:20

10:04 100 m desetiboj (Helcelet, Sýkora, Lukáš),

10:07 koule muži kvalifikace (Marcell, Prášil, Staněk),

10:30 tyč ženy kvalifikace (Svobodová, Maláčová, Šilhanová),

10:34 1500 m ženy rozběhy (Mezuliáníková),

10:50 a 12:16 oštěp ženy kvalifikace (Špotáková, Ogrodníková, Andrejsková),

11:07 400 m př. muži rozběhy (Brož),

11:35 dálka desetiboj (Helcelet, Sýkora, Lukáš),

11:40 100 m ženy rozběhy,

12:50 400 m muži rozběhy (Němeček, Šorm, Tesař),

13:05 koule desetiboj (Helcelet, Sýkora, Lukáš),

13:12 trojskok muži kvalifikace,

13:32 100 m př. rozběhy (Škrobáková, Koudelová),

Odpolední program: vysílání ČT sport 17:00–20:30, na webu až do 21:20

17:15 a 18:45 disk muži kvalifikace,

17:20 výška desetiboj (Helcelet, Sýkora, Lukáš),

18:00 400 m ženy rozběhy,

18:32 100 m muži rozběhy (Veleba),

19:12 800 m muži rozběhy,

19:34 koule muži finále,

19:52 400 m desetiboj (Helcelet, Sýkora, Lukáš),

20:10 dálka ženy kvalifikace,

20:20 10.000 m ženy finále (Sekanová),

20:56 100 m př. semifinále.

Středa

Dopolední program: vysílání ČT sport a webu 9:10–15:25

9:20 20 km chůze muži,

10:05 110 m př. desetiboj (Helcelet, Sýkora, Lukáš),

10:07 výška muži kvalifikace (Bába),

10:50 a 12:03 disk desetiboj (Helcelet, Sýkora, Lukáš),

10:55 400 m př. ženy rozběhy (Rosolová),

11:40 110 m př. rozběhy (Svoboda),

12:20 800 m ženy rozběhy (Masná),

13:15 a 14:35 kladivo ženy kvalifikace (Králová, Šafránková),

13:40 tyč desetiboj (Helcelet, Sýkora, Lukáš),

Odpolední program: vysílání ČT sport a webu 17:45–22:05

17:55 a 19:10 oštěp desetiboj (Helcelet, Sýkora, Lukáš),

18:05 400 m př. semifinále,

18:20 100 m ženy semifinále,

18:30 trojskok ženy kvalifikace,

18:45 400 m muži semifinále,

19:06 400 m ženy semifinále,

19:25 100 m muži semifinále,

19:51 10 000 m muži,

20:00 dálka ženy finále,

20:25 100 m ženy finále,

20:35 disk muži finále,

20:37 1 500 m desetiboj (Helcelet, Sýkora, Lukáš),

21:08 800 m muži semifinále,

21:34 100 m př. finále,

21:50 100 m muži finále.

Čtvrtek

Dopolední program: vysílání ČT sport a webu 9:00–13:15

9:10 20 km chůze ženy (A. Drahotová, Pelantová),

10:05 100 m př. sedmiboj (Klučinová),

10:07 a 11:32 kladivo muži kvalifikace (Melich),

10:15 tyč muži kvalifikace (Kudlička, Balner),

10:50 200 m ženy rozběhy,

11:25 200 m muži rozběhy,

12:05 výška sedmiboj (Klučinová),

Odpolední program: vysílání ČT sport a webu 17:20–22:05

17:30 a 18:45 oštěp muži kvalifikace (Frydrych, Vadlejch, Veselý),

18:10 400 m př. ženy semifinále (Rosolová),

18:38 800 m ženy semifinále (Masná),

19:15 110 m př. muži semifinále (Svoboda),

19:19 tyč ženy finále (Svobodová),

19:42 200 m ženy semifinále,

19:50 koule sedmiboj (Klučinová),

20:10 trojskok muži finále,

20:15 200 m muži semifinále,

20:40 oštěp ženy finále (Špotáková),

20:45 3000 m př. muži finále,

21:12 200 m sedmiboj (Klučinová),

21:50 110 m př. muži finále.

Pátek

Dopolední program: vysílání ČT sport webu 8:50–13:10

9:00 50 km chůze (Gdula, Schrom),

10:04 koule ženy kvalifikace,

10:10 a 11:30 disk ženy kvalifikace (Kubelová, Staňková),

10:35 výška ženy kvalifikace,

11:13 3000 m př. ženy rozběhy,

11:40 dálka sedmiboj (Klučinová),

11:55 1500 m muži rozběhy,

Odpolední program: vysílání ČT sport 17:50–20:05, na webu až do 22:05

18:04 a 19:15 oštěp sedmiboj (Klučinová),

18:50 400 m muži finále,

19:10 400 m ženy finále,

19:25 1500 m ženy finále,

19:30 dálka muži kvalifikace,

19:46 výška muži finále,

19:55 800 m muži finále,

20:25 200 m ženy finále,

20:40 kladivo ženy finále,

20:52 400 m př. muži finále,

21:15 800 m sedmiboj (Klučinová),

21:49 200 m muži finále.

Sobota

Dopolední program: vysílání ČT sport a webu 8:50–11:45

9:00 maraton ženy,

Odpolední program: vysílání ČT sport a webu 14:45–18:20

15:00 kladivo muži finále,

15:03 tyč muži finále,

15:10 4x100 m ženy rozběhy,

15:35 4x100 m muži rozběhy,

16:05 800 m ženy finále,

16:20 4x400 m ženy rozběhy,

16:40 trojskok ženy finále,

16:45 disk ženy finále,

16:48 4x400 m muži rozběhy (ČR),

17:15 400 m př. ženy finále,

17:40 5000 m ženy finále (Mäki).

Neděle

Dopolední program: vysílání ČT sport a webu 8:50–11:40

9:00 maraton muži,

Odpolední program: vysílání ČT sport a webu 14:45–18:10

15:00 koule ženy finále,

15:05 1500 m muži finále,

15:16 výška ženy finále,

15:22 4x400 m ženy finále,

15:42 4x400 m muži finále,

15:56 dálka muži finále,

16:08 3000 m př. ženy finále,

16:11 oštěp muži finále,

16:30 5000 m muži finále,

17:05 4x100 m muži finále,

17:22 4x100 m ženy finále.


      Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

      Hlavní zprávy

      Načítám...

      Ouha, data se nepodařilo načíst.