ČTsport

ČTsport
pondělí 19. února 2018 Patrik

Chci obhájit titul mistra Evropy, říká Maslák před novou halovou sezonou

Velikost textu:

Ostrava - Halový mistr světa a Evropy v běhu na 400 metrů Pavel Maslák zakončil přípravu na novu sezonu desetidenním soustředěním v Ostravě. V letošním roce čeká Masláka halové mistrovství Evropy v Bělehradě, kde by chtěl obhájit titul evropského šampiona.

Pavel Maslák
Pavel Maslák

Cíl českého čtvrtkaře pro nadcházející halovou sezonu je jasný. "Obhájit titul mistra Evropy. Jaký bude čas, to si netroufám říct, ale doufám, že bude kvalitní," vysvětlil své plány Maslák. "Od příštího týdne začne pomalu závodit a 1. února má první velkou čtvrtku v Německu," popsal nejbližší program svého svěřence trenér Dalibor Kupka. 

přehrát video
Čtvrtkař Maslák se připravuje na nadcházející halovou sezonu

Havířovský rodák mohl po letech strávených na soustředěních mimo republiku spojit příjemné s užitečným. Během přípravy na halovou sezonu trávil čas také s rodinou. "Já samozřejmě bydlím kousek od haly, abych nemusel dojíždět. Ale když je odpoledne volno, tak rád jedu za rodinou, když nejsou zrovna v práci. Takže pro mě to je určitě super," řekl Maslák.

Zda se podaří českému rekordmanovi potřetí v řadě obhájit titul evropského šampiona, bude jasné začátkem března. Domácím fanouškům se Maslák představí 14. února na mítinku Czech Indoor Gala v Ostravě. 

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.