Diskuse

Diskuse byla uzavřena. Děkujeme za vaše příspěvky.

 • TH 1. 1. 2014 11:21 (!) Reagovat 26 +1 -1 4

  Přeju všem šťastný nový rok!

  Do roku 2014 bych si přál, aby i letos pokračoval Stardance a doufám že jako profesionál bude znovu tančit Lucka Hunčárová, moc jsem si ji zamiloval :)

 • Anna Poulíčková 31. 12. 2013 16:50 (!) Reagovat 6 +1 -1 1

  Soutěž poznej tanec

  Kdy zveřejníte výsledky výerců trika s logem soutěže, o které s esoutěžilo ve hře ''Poznej tanec?'' Díky, Anna

 • Anna Poulíčková 31. 12. 2013 16:50 (!) Reagovat 4 +1 -1 1

  Soutěž poznej tanec

  Kdy zveřejníte výsledky výerců trika s logem soutěže, o které s esoutěžilo ve hře ''Poznej tanec?'' Díky, Anna

  • HS 2. 1. 2014 06:55 (!) Reagovat 0 +1 -1 1

   Na facebooku nekomu odpovidali, ze uz vyherce kontaktovali mailem.

 • Marcela 31. 12. 2013 15:31 (!) Reagovat 20 +1 -1 7

  NEBERME TO TAK VÁŽNĚ

  Přestože zastávám stejný názor jako Marek Eben, tj. "co funguje, neměnit", letos jsem poprvé litovala, že nemohu vidět na velké LCD obrazovce v HD kvalitě všechnu tu energii, vášeň a něhu, která na mě čišela i z naší staré televize. Možná tedy tento svůj konzervativní názor alespoň v tomto případě (k radosti zbytku rodiny) do příští řady Stardance změním stejně tak, jako se mi podařilo změnit názor a přesvědčit sama sebe (vida ta štíhlá, krásná, ladná, tančící těla), že vlastně nejsem tak unavená, abych si ještě nemohla každý den pořádně zacvičit. Výsledek se k mé radosti už dostavil. (Pozitivní rozdíl je už stejný jako mezi Alicí Stodůlkovou ve IV. a VI. ročníku Stardance, které to letos opravdu moc slušelo.) A protože i nadále hodlám odolat nákupu robotického čističe oken, který mě při každém přehrávání mých miláčků láká podmanivým Straussovým valčíkem, i perkeltu a vepřovému kolenu v 11 hodin v noci jako Marek Eben, doufám, že moje míry budou brzy srovnatelné s mírami "TOP" modelky Taťány. A proto neberte to tak vážně. Z některých příspěvků totiž mám pocit, že autor vsadil v loterii na nesprávnou vítězku a prohrál půl rodinného jmění.

 • zuzanka 31. 12. 2013 12:23 (!) Reagovat 14 +1 -1 30

  pro taťánu

  milá taťáno jsem tvoje velká faninka. v životě bych se chtěla stát modelkou. jsi můj idol!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

 • Iveta 30. 12. 2013 22:48 (!) Reagovat 36 +1 -1 7

  Děkuji ČT 1 za krásné podzimní sobotní večery u Stardance. Každý rok se na tento pořad nesmírně těším a nebylo tomu jinak ani letos. Aničce a Michałovi jsem fandila od začátku. Aničce pro její skromnost, snahu a sympatičnost a Michalovi pro jeho silnou přitažlivost, kouzlo a šarm, kterým na nás divačky velmi působí. A samozřejmě pro jejich tanec samotný,byli skvělí, moc se těším na příští rok. ( doufám, že opět s Michalem :-) )

 • Rapunzel 30. 12. 2013 21:49 (!) Reagovat 9 +1 -1 3

  Nevíte někdo, jestli se obvykle koná vystoupení účinkujících i pro nás 'smrtelníky' mimo ty snobské akce? Tuším, že ne, ale přeci jen :-)

 • Jana 30. 12. 2013 21:47 (!) Reagovat 60 +1 -1 13

  neco o vzhledu

  Asi tyden pred finale jsem se jen tak mimichodem sverila jedne zname, ze si moc preju, aby vyhrala Anicka s Michalem. Jeste nez jsem stacila cokoliv vysvetlit, vyslechla jsem si litanii o tom, jak jsou Cesi zavistivi a nepreji vitezstvi krasne Tane. Jeji reakce me prekvapila, protoze jsem takto vubec neuvazovala. Daleko vic jsem se zamerovala na to, cim me oslovuje Anicka s Michalem, nez nad tim, jak je Tana dokonale krasna. Sama pro sebe uz jsem si to uz rozebrala snad tisickrat, a tak mam opravdu jasno, proc byli (alespon z meho pohledu) A + M lepsi. Opravdu nechapu, proc bych mela nekomu zavidet to, jak vypada. Naopak, vzdycky se mi libily zeny charismatice, inteligentni a netypicky krasne, jako je treba Ivana Chylkova, nebo Adela Banasova (mimochodem jeji nos je snad jeste vyraznejsi nez Aniccin :-) Jak uz jsem jednou rekla, Anicka a Michal pro me zafungovali vice jako par, byly presvedcivejsi, zajimavejsi, vtipnejsi. Zkratka, chytli me za srdce. Takze jeste jednou: vzhledem Tani se netrapim, vpodstate ani neresim, jestli je TOP, a nebo neni, to neni dulezite. Jiste je, ze ji to spise uskodilo.... Nekdy mene znamena vice :-)

  • Claires 30. 12. 2013 21:54 (!) Reagovat 37 +1 -1 7

   Přesně tak to je, ale někteří nevidí důvody proč nás Anička tolik oslovila, a tak to potřebují na něco svádět.

 • bodie 30. 12. 2013 20:05 (!) Reagovat 21 +1 -1 37

  Slečna Kuchařová samozřejmě není TOP modelka, těch je jen pár na světě, je "pouze" úspěšná modelka, která si na nedostatek zájmu rozhodně stěžovat nemusí. A já doufám, že nyní o ní uslyšíme více, doufám, že dostane hodně tanečních nabídek a uvidíme ji často v televizi. Nejenže se podíváme na pěknou ženskou co výborně tančí, ale mohlo by to trochu vyčistit vzduch kolem nás. Úspěch této modelky by totiž ty nejžlučovitější nátury nemusely ustát. Doufám, že vy všichni s pokřiveným charakterem, co si zde tak notujete a při tom si zvracíte do klína své smrduté mindráky, při pohledu na úspěch slečny Kuchařové upadnete do totální deprese a skočíte z nejbližšího mostu.

  • x 30. 12. 2013 21:02 (!) Reagovat 14 +1 -1 5

   Topmodelek není jen pár na světě. Pár jsou dvě...a to i ČR jich má víc než pár. Je ale vidět, jak máme každý jinak nastavený žebříček...a nejen hodnot. Vy přejete sl. Kuchařové stejný úspěch jako už mají např. Verešová, Partyšová, Krainová...ty jsou taky v často v tv a v bulváru, a zdá se tak, že jsou "úspěšné". Není to přece jen trochu málo pro bývalou MW...dohánět tyto děvy? A není to hodně málo pro někoho, kdo nám byl vnucován jako dokonalý tvor? A docela by mě zajímalo, jak víte, že o Táňu je zájem. Vy ji znáte osobně?

   • bodie 30. 12. 2013 23:24 (!) Reagovat 7 +1 -1 17

    Na můj příspěvek není rozumné reagovat, neboť ho zítra admin smázne. Ale když už jste si dala tu práci :), tak aby nepřišla vniveč, vložím sem upravenou podobu bez problematických slov, proto prosím admina, ať smázne jen úvodní příspěvek a vlákno ponechá, děkuji. .... "Slečna Kuchařová samozřejmě není TOP modelka, těch je jen pár na světě, je "pouze" úspěšná modelka, která si na nedostatek zájmu rozhodně stěžovat nemusí. A já doufám, že nyní o ní uslyšíme více, doufám, že dostane hodně tanečních nabídek a uvidíme ji často v televizi. Nejenže se podíváme na pěknou ženskou co výborně tančí, ale mohlo by to trochu vyčistit vzduch kolem nás. Úspěch této modelky by totiž ty -píp- nátury nemusely ustát. Doufám, -píp-píp-píp-píp- a skočí z nejbližšího mostu." .... Takže jsem si to zcenzuroval a nyní k vašim otázkám. Vy patříte k těm, co zde zmiňuju, čili o vašem žebříčku hodnot si nedělám žádné iluze. Proč slečně Kuchařové podsouváte, že bude hledat úspěch vámi naznačeným směrem? Zkuste si sundat tu svou umazanou optiku přes kterou koukáte na svět. Nikdo vám nic nevnucuje, to pouze televizní tvůrci se snaží vymačkat své koně až z nich kape zelená štáva (jak by řekl pan Bělobrádek), chce to trochu víc rozumu a nadhledu. Slečnu Kuchařovou neznám osobně, informace čerpám z dostupných zdrojů. Vy sledujete asi jiné zdroje, podle kterých chuděra musí docházet na pracák.

  • doyle 30. 12. 2013 21:27 (!) Reagovat 9 +1 -1 6

   seřiď si stěrače,

   moc ti cáká od mluvidel

   • x 31. 12. 2013 15:10 (!) Reagovat 3 +1 -1 4

    Vidíte...a já byla přesvědčená, že ji znáte osobně. Nejde mi na rozum, že by někdo tak dštil síru pro osobu, která mu je úplně cizí. Já ji taky neznám osobně, a to jsem znala i Hynaise:-)))

    • x 31. 12. 2013 15:14 (!) Reagovat 3 +1 -1 2

     Příspěvek se mi špatně zařadil. Omlouvám se, to patří vtipnému bodiemu...málem jsem napsala doyleovi.

    • bodie 1. 1. 2014 13:27 (!) Reagovat 5 +1 -1 23

     Takže abych si v tom udělal jasno: když nějaký anonym "dští síru" na toho, o kom má jen kusé informace a ještě k tomu zprostředkovaně z médií, pomlouvá osobu, která nikomu neublížila a její "provinění" spočívá jen v tom, že vyčnívá nad průměr (vůbec není podstatné, o koho konkrétně jde), tak to váš rozum akceptuje. Ale když se najde někdo, komu se tohle jednání bytostně příčí a "dští síru" na tyto zlomyslné pomlouvače, tak to vám nejde na rozum. Opravte mě, jestli něco píšu špatně.

     • x 2. 1. 2014 09:05 (!) Reagovat 9 +1 -1 4

      ...a její "provinění" spočívá jen v tom, že vyčnívá nad průměr... Tohle je asi to, co většině lidem vadí. Mně nevadí Táňa, pamatuji si, že jsem měla radost, když MW se stala dívka z Čech. Ani mi nevadilo, že chodila s mafiánem, který byl tak hloupý, že jako jedinou kulturu uznával muzikály. Neřeším, jestli její další přítel byl či nebyl pornoherec, ani že studovala na fakultě, kde "včera znamená zítra". To je jen a jen její věc. Ale vadí mi, že někdo takový je prezentovaný jako dokonalý..a podle vás ční vysoko nad průměr. Nadprůměrné jsou pro mě moje děti, můj muž, moje nejlepší přítelkyně, její děti, naši staří sousedé... Všichni inteligentní, slušní, studovali nebo studují náročné VŠ, atd. Sl. Kuchařová je typický produkt dnešní doby, typická VIP, není dokonalá a neční nad průměrem. To ani náhodou! A tím už končím. SD je přece o něčem jiném, ne?

      • bodie 2. 1. 2014 16:57 (!) Reagovat 7 +1 -1 8

       Že neční nad průměrem? To nám chcete namluvit, že její krásou a pohybovým nadáním disponuje každá průměrná žena? Vám ta Kuchařová fakt musí ležet v žaludku. Píšete, že vám nevadí, ale koupete ji v bulvárních informacích, že na ní nezůstala nitka suchá :) Hlavně mi nejde na rozum, proč pořád dokola omíláte, že vám ji někdo vnucuje, nám ji tu nikdo nevnucuje, tak jaktože vám ano? Kdo a jak to dělá? Vyvádíte jako byste Taťánu musela adoptovat, nejste z ní už trochu paranoidní? Nebýt SD, tak mnozí ani neví, že existuje. A hlavně už konečně pochopte, že Táťána je modelka a nikoliv třeba pedagožka. Nevím kde jste vzala tezi, že zrovna modelka musí být nějakým morálním vzorem pro ostatní. Po své zubařce také vyžadujete, aby byla morální autoritou a např. aby se stýkala jen se správnými muži? A nebo vám stačí, že umí spravit zuby a neokrádá vás? Taťána nikomu neubližuje, na nikom neparazituje, dělá charitu (mimochodem kolik přispíváte na charitu vy?), takže nevidím racionální důvod, proč máte potřebu soudit zrovna ji. Pokud se této nutkavé potřeby neumíte zbavit, zkuste se zaměřit na politiku či byznys, tam najdete individua, která si vaši "péči" opravdu zaslouží. Je mi z vás smutno, vy jste názorný příklad toho, že ani ta "náročná VŠ" není zárukou lepšího člověka.

       • x 3. 1. 2014 14:12 (!) Reagovat 5 +1 -1 1

        Víte co, bodie...já vám váš názor neberu, ale neberte mi ten můj. Prostě si život a vše důležité v něm představuji jinak než vy a to je všechno. Jsem přesvědčena, že je spousta jiných lidí, hodných obdivu. Vy obdivujte Táňu, to je v pořádku, ale nemelte pořád dokola o závisti a o bulváru. Táňa neleží nikomu v žaludku, jen prostě se prostě nestotožňujeme s vašim názorem, že nejdůležitější na člověku je jeho vzhled, popř. taneční nadání.

        • bodie 3. 1. 2014 21:30 (!) Reagovat 3 +1 -1 5

         "Táňa neleží nikomu v žaludku, jen prostě se prostě nestotožňujeme s vašim názorem..." "...nemelte pořád dokola o závisti a o bulváru." Samozřejmě nemohu vyloučit, že konkrétně ve vás se mýlím, třeba v tom závist není a prostě jen pomlouváte každého kdo vám nepadl do oka. Bulvární žumpě dopřáváte sluchu vy, nikoliv já :) "...s vašim názorem, že nejdůležitější na člověku je jeho vzhled..." To jste vzala kde? Takovou hloupost jsem nikde nepsal. "Vy obdivujte Táňu..." "Jsem přesvědčena, že je spousta jiných lidí, hodných obdivu." Mluvíme snad o SD, nebo ne? Ze soutěžících jsem obdivoval Taťánu za krásu a tanec, a pak též Matěje za překvapivou hbitost a též za bezprostřednost a dobré srdce, ostatní mi byli celkem šumák, až na pana Bugára, který mi tam trochu vadil. Vy jste nikoho ze soutěžících neobdivovala?

  • Milada K. 30. 12. 2013 22:09 (!) Reagovat 5 +1 -1 5

   bodie:

   ...jako předsilvestrovský příspěvek dobré. Skutečně jste mě pobavila. :))

 • dana 30. 12. 2013 16:45 (!) Reagovat 17 +1 -1 15

  profese?

  Dobrý den, může mi někdo vysvětlit, proč byla slečna Kuchařová neustále uváděna jako Miss World? Chápu tu topmodelku a ještě bych pochopila, kdyby u dané miss byl přidán ročník, kdy ho získala, ale takhle????

  • Emil 30. 12. 2013 17:27 (!) Reagovat 25 +1 -1 9

   miss world

   a co jiného by u této slečny mělo být uvedeno? žádné vzdělání nemá, nikdy nepracovala, žádných profesních cílů ještě nedosáhla. Všichni ostatní soutěžící v životě vykonávají nějakou profesi (herec, flétnistka, sportovec, atletka...) no tak pořadatelům star dance asi bylo hloupé u Kuchařové nic neuvádět, tak tam dali aspoň ten titul z roku myslím 2008. Ano, vzhledem k ostatním (např. dlouholetá úspěšná kariéra p. Bugára) je to trochu málo, ale co se dá dělat, když není kde brát. Plně s vámi souhlasím, že titul není profese.

   • dadlu 2. 1. 2014 11:16 (!) Reagovat 7 +1 -1 11

    hnus

    Ten váš příspěvek je ukázkou závistí a zloby!!Jak to,že Kuchářová nemá žádné vzdělání.Stydím se za takové lidi,jako jste vy.Z vašeho příspěvku je mi zle!

  • x 30. 12. 2013 17:41 (!) Reagovat 14 +1 -1 2

   Já si myslím, že titul Miss World jí po právu patří. Vím, míchá se do toho i politika, ale to v jíných letech přece taky. Nehledě na to, že ty překrásné dívky z Venezuely jsou prý připravovány na soutěž od dětství...i včetně plastických úprav. A ten první rok to asi zaměstnání opravdu je. Co mně naopak vadí, je topmodelka. Ona je modelka, top rozhodně není, to by netančila v Čechách a TV by neměla peníze na zaplacení.

   • Jana 30. 12. 2013 18:12 (!) Reagovat 19 +1 -1 6

    topmodelka

    Souhlasim. A prave toto do omrzeni opakovane, nepravem nalezici [top] ji poslalo [down].... Me spis vadi jeji az krecovita snaha o dokonaly vyraz pred kamerou, jako by ji stale nekdo fotil a ona se musela hlidat, aby neudelala nejakou grimasu, ktera by ji neslusela, a nebo nedej Boze, aby snad nerekla neco neinteligentniho .... Tak si rikam, Tano, nejsi top a nejsi ani hloupa, chtelo to jen ten usmev od srdce a vnimat sveho tanecniho partnera jako soucast sebe samotne, nejen jako prostredek k vyhre.

    • x 30. 12. 2013 18:24 (!) Reagovat 10 +1 -1 4

     Na jiné diskuzi jejímu úsměvu říkali "sýýýrovitý". Dokonce to tam psala, myslím, sama blogerka, prý je to typické právě pro všechny missky a modelky. Ale musíme uznat, že to od ČT byl geniální tah, oslovit Kuchařovou. Bylo vůbec někdy kolem SD tolik emocí? Dřív jsem to tak nesledovala, ale myslím, že ne.

   • iva:-) 30. 12. 2013 19:24 (!) Reagovat 14 +1 -1 4

    Souhlasím s Vámi, titul MW jí náleží. Ale uvádění topmodelka je přehnané. To nebyla a není. Se vzděláním je to bída, neznám jak je jazykově vybavená. Jen úsměvy z reklam hlavně oděvního oboru, to je viditelná. Do topmodelky má hodně daleko. Zajímavé, že TK nikdy sama neuvede na pravou míru.

  • HB 30. 12. 2013 20:50 (!) Reagovat 7 +1 -1 14

   nevim proc by ji nemeli jako miss world oznacovat , kdyz miss world je ! A prestante uz vsichni porad nekoho komentovat vzdyt star ance uz davno skoncilo !!!

   • renata 31. 12. 2013 09:50 (!) Reagovat 10 +1 -1 4

    Vážená HB, samozřejmě, že je,ale jen pro ten jeden rok. Nemá to přeci celoživotně...jako povolání...

    • HB 31. 12. 2013 21:40 (!) Reagovat 3 +1 -1 3

     Dobre, omlouvam se jen nechapu proc lide porad kritizujikdz uz neni co

  « | | 2 3 4 5 6 | | » (367)