Diskuse

 • Majka 9. 12. 2012 06:31 (!) Reagovat 10 +1 -1 1

  Kafíčko a můžete začít

  Každou sobotu si všechno udělám nachystám si kafíčko a jdu se kochat.Takové pěkné spbotníí pohlazení.Nejsem žádný odborník ani taneční expert pouze spokojený divák pozorovatel a je mi fajn.Děkuju všem za krásnou atmosféru tanečníkům, panu Ebenovi ,porotcům za pěkné ko,entáře,hudebnímu doprovodu - paráda.Teď mě napadlo účinkoval v některém ročníku pan Martin Dejdar?Nemůžu su vzpomeout ale asi ne . proč?

  • Lila. 9. 12. 2012 22:25 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

   Martin Dejdar účinkoval kdysi v taneční soutěži Bailando a tancem překvapivě nijak neoslnil.

 • Jitka 9. 12. 2012 02:18 (!) Reagovat 27 +1 -1 6

  Jsem opravdu hodně smutná, z toho, jak to dnes dopadlo. Pro mě byli Barunka a Vašík jasní finalisté!!!!! No, ale je to hra a odešli s grácií a se vztyčenou hlavou!!!! Budete mi moc chybět!!! Děkuji Vám moc byli jste oba úúúúúúúžasníííííííí!!!!!!!!!!!

 • Jan 9. 12. 2012 02:05 (!) Reagovat 24 +1 -1 0

  Chci moc pochválit pana Marka Ebena. Jeho moderování (nejen ve Stardance) je vždy na velmi vysoké úrovni a pro mne bezkonkurenčně nejlepší v naší zemi. Líbí se mi, jak i do moderování zábavného pořadu dokáže zařadit spoustu zajímavých a mnohdy i poučných informací a to velmi přirozeně. V tomto díle Stardance jsem navíc ocenil, jak se mu do moderování podařilo zakomponovat pěknou matematickou úlohu o jeho věku a věku Kateřiny Baďurové. Přesto, že nejsem matematik a gymnázium jsem opustil v době, kdy bylo slečně Baďurové o polovinu roků méně než dnes, tak jsem neodolal a tuto rovnici o dvou neznámých si musel vyřešit. :) Díky za pěkný sobotní večer.

 • Mirek z Hořovic 9. 12. 2012 01:16 (!) Reagovat 18 +1 -1 1

  Suprový večer.

  Byl to suprový večer,všichni tačil nadherně. Semifinale!Pro pana Procházku je tohle už rutina.Dokázal to v Naganu,ve Vídni.A pokud se mu zase zadaří a určitě ano.Mohl by (to je trochu nápad pro pana Ebena)ve volném tanci ve rytířské zbroji nějaký ten středověký tanec!A pan Švehlík zatančil svuj nejlepší tanec ve Star Dance.A paní Baďurová myslim si,že je to budoucí vítězka,a bude asi její nejtěší míting v životě.Rozkvetla nám krásně.Děkuji všem za krásný večer a tančete všichni dál s radostí!

 • Jana 9. 12. 2012 01:10 (!) Reagovat 18 +1 -1 7

  Martin Procházka

  Já jsem tak přemýšlela, jak se tu píše, že Martin Procházka je tam držen hlasy kvůli tomu, že je hokejista, zajímalo by mě, co si o tom myslíte vy. Podle mě je z povahu pořadu většina diváků ženského pohlaví. Takže buď je u žen hokej populárnější než Ordinace v růžové zahradě apod. (pochybuji) nebo je Martin Procházka idol ženských srdcí (a já teda musím říct, že mu to sluší čím dál víc:-)

  • * 9. 12. 2012 14:02 (!) Reagovat 1 +1 -1 0

   Martinovi posílají hlasy i muži. Nekoukají na seriály a tak je jediný v sestavě StarDance, koho také znají :-)

  • Wi 9. 12. 2012 15:47 (!) Reagovat 6 +1 -1 2

   Martin

   Martinovi posílají hlasy všichni, kdo si cení jeho píle, jeho úžasného tanečního pokroku, jeho skromnosti a férového přístupu. prostě sympaťák a dříč.

 • Hana 9. 12. 2012 00:29 (!) Reagovat 26 +1 -1 1

  Pane režisére (a další) - díky !

  Díky za krásný večer ! KONEČNĚ se zklidnil střihač a režisér a bylo více záběrů na celý pár a minimum na obličeje nebo horní část těla. Velké díky za to !!! Tento pátý ročník Star-Dance je neobyčejně vyrovnaný výkony soutěžících. Opravdu se všichni velmi snaží TANCOVAT, a ne jako někteří v minulých ročnících jen posunovat po parketu (Jiří Schmitzer a další :-) ). O to je horší, že každé kolo někdo skončí. :-( Moje favoritka byla Bára spolu s Kateřinou, obě jsem je viděla ve finále. Bára si tančení UŽÍVALA a byla opravdu šikovná. Je mi líto, že vypadla, ale současně to chápu. Neměla tolik příznivců, jako slavný hokejista nebo idol dívčích srdéček - David. Takový je život. Gratuluju Báře, myslím, že i její rozloučení bylo důstojné. Dojalo mne, jak její přítel v publiku měl v očích slzy... Jinak Tereze to dneska neskutečně slušelo. Vypadala jako princezna v těch šatech !!!!!!!!!!!! (Nebo :-) Sněhurka ?) Jo a ještě - kostýmy VŠECH byly taky dneska naprosto nááádherné !!! Zvláště se mi líbily kostýmy Kateřiny a jejího partnera při pasu doble !!! JEŠTĚ JEDNOU VŠEM I ŠTÁBU - DÍKY!

 • Kateřina Zieglová 9. 12. 2012 00:08 (!) Reagovat 29 +1 -1 7

  Bára je nejlepšííí

  Děkuji Báře Polákové za úžasnou podívanou. Líbí se mi jako zpěvačka, herečka a teď i jako tanečnice a hlavně showmenka :)Přála jsem jí vítězství, ale nevadí. Star dance mě moc baví, je to jeden z mála pořadů na které se vyloženě těším. Přeju všem krásný advent a Báře spoustu úspěchů :)

  • Jamec 9. 12. 2012 08:11 (!) Reagovat 6 +1 -1 2

   Bára

   Můžu se prosím, zeptat, kde jste viděla Báru zpívat a v čem např. hrát ?? Já , ač sleduji dost pořadů, tak jsem se o její existenci dozvěděla až díky SD, ale jinak velice sympatická, příjemná , taky byla mojí favoritkou, ale zase ruku na srdce , včera byla Katka lepší, přesto si myslím, že vypadnout měl Martin, ten se mi líbil ( tranečně) ze všech nejmíň.

   • Terezka 9. 12. 2012 08:26 (!) Reagovat 3 +1 -1 5

    písnička

    Bára Poláková zazpívala píseň KRÁVA. A je mooooooooooooooc hezká.

    • Jamec 9. 12. 2012 09:18 (!) Reagovat 7 +1 -1 5

     zpěv ????

     Teda nic ve zlém , Terko, ale teď jsem si tu písničku přehrála na Yotube, a to , co tam předvádí, nemá ze zpěvěm vůbec nic společného, je to přímo děs !!! A jestli nemá jinou písničku, tak to není zpěvačka , ale tancovala dobře , to ano !!!

   • Kristýna 9. 12. 2012 09:25 (!) Reagovat 4 +1 -1 9

    Bára

    Měla vypadout Kateřina s Onderkou, nemám je ráda. Mají jenom strohé tančení bez jakékoliv duše. Miluji Masaryka a je mi líto, že vypadl :(

   • Kateřina Z. 9. 12. 2012 09:30 (!) Reagovat 6 +1 -1 0

    Bára

    Mě se Bára líbí už od doby kdy se vysílal televizní seriál Dokonalý svět. Žádná hlavní role,ale mě prostě baví. Od té doby ji občas někde zahlédnu, naposledy v show Jana Krause a opět nezklamala. To je ale můj názor a nikomu ho nenutím. Pěknou neděli přeju

 • Petr 9. 12. 2012 00:04 (!) Reagovat 16 +1 -1 13

  Podle mého názoru je neadekvátní srovnávat Barboru s Monikou Absolonovou - ta tančila výrazně lépe.

 • Anna 8. 12. 2012 23:59 (!) Reagovat 21 +1 -1 8

  Závěrečné Paso Doble..

  .. v podání pana Švehlíka a jeho partnerky bylo strhující!! Energie na mě přes obrazovku přímo sršela! Jako naprostý neodborník, co má ale za sebou pár lekcí tance, nevím, jak těžké nebo netěžké prvky v té choreografii měli,ale z té trošky zkušenosti musím říct, jak těžké je dosáhnout toho, aby ty pohyby alespoň trochu tanec připomínaly.. :) Proto obdivuji všechny, kdo do tohoto pořadu šli, v prvním kole zatančili všichni moc pěkně.

 • Michala 8. 12. 2012 23:58 (!) Reagovat 24 +1 -1 0

  Peťa

  Bendys dnes jako zpěvák skvělý!!!!!

  « | | 92 93 94 95 96 | | » (213)

Pošlete svůj komentář


 *

 *
E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku


 *

 *  *

 *

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi