MUSÍME SI POMÁHAT
Producenti
Boleslav Polívka jako otec Čížek
 
PROČ
SYNOPSE
TVŮRCI
PRODUCENTI
OBSAZENÍ
FOTKY
KONTAKTY
 

Filmová a televizní společnost Total HelpArt (T.H.A.), která na sebe upozornila především realizací Pelíšků, má za sebou již řadu výrazných počinů. Společnost T.H.A. se pod vedením producenta a režiséra ONDŘEJE TROJANA zabývá výrobou a distribucí audiovizálních pořadů, agenturním a produkčním servisem pro Divadlo Sklep a organizační a obchodní činností v oblasti kultury. V roce 1992 ji založili Ondřej Trojan, Jiří Burda a Tomáš Hanák. Podílela se mimo jiné na televizních záznamech Divadla Sklep VELBLOUDI JDOU NOCÍ TAJUPLNOU (1992, r. Ondřej Trojan) a MLÝNY (1993, r. Ondřej Trojan), na dokumentech PRAŽSKÁ 5 Z VÍDNĚ DO AKROPOLE (1995, r. Petr Nikolaev) a na řadě reklamních spotů a videoklipů (např. Ivan Hlas, Kapel Plíhal, Vltava, Sto zvířat). V současné době je T.H.A. výkonným producentem čtvrtého celovečerního snímku Tomáše Vorla Cesta z města.

TS Pavla Borovana v České televizi má na kontě už několik velmi úspěšných projektů - kromě divácky oblíbeného tv seriálu Život na zámku a soutěží Videostop či O poklad Anežky České připomeňme zejména komedie SATURNIN a ANDĚLSKÉ OČI (obojí 1993) a Jarryho filmovou adaptaci KRÁL UBU (1996) kameramana a režiséra Františka Brabce. Nedávným úspěchem TS Pavla Borovana je producentský podíl na dramatu JE TŘEBA ZABÍT SEKALA, které se spolu rekordním počtem Českých lvů stalo nejvýše hodnoceným snímkem roku 1999. Avšak posledním nejvýraznějším úspěchem tvůrčí skupiny je právě koprodukce Hřebejkových Pelíšků, snímku, který již několik měsíců zaujímá přední místo v žebříčku návštěvnosti českých kin.

Distribuce snímku Musíme si pomáhat se - stejně jako u Pelíšků - ujala společnost Space Films, pod vedením Jiřího Ježka.

   
 
PROČ
SYNOPSE
TVŮRCI
PRODUCENTI
OBSAZENÍ
FOTKY
KONTAKTY