11. 01. 2006
chatujte v pátek 13. ledna od 14:00 s Jaroslavem Duškem, představitelem přednosty Jánského. Ptejte se již teď!

09. 01. 2006
Pro držitele průkazů Českých drah: Junior pas, zákaznická Karta Z, Senior pas, režijní průkaz a průkaz zaměstnance ČD bude ve všech multikinech Palace Cinemas od čtvrtka 12. do středy 18. ledna při zakoupení jedné nezlevněné vstupenky poskytnutá druhá ZDARMA.

03. 01. 2006
Koukněte na film o filmu! Uvidíte jej ve středu 4.1. (14:40), v neděli 8.1. (22:15) nebo v sobotu 14.1. (11:30) na ČT2.

...více

Fotografie z natáčení

Režiséři Pavel Göbl a Roman Švejda natočili nový celovečerní film "Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí". Scénář napsali podle úspěšné divadelní hry "Ještě žiju s věšákem, čepicí a plácačkou" společně s jejím autorem René Levínským.

"Film 'Ještě žiju…' je současná, přiměřeně suchá, lehce absurdní filmová tragikomedie o středně velkém českém nádraží v létě,"
říká producent filmu Jiří Konečný.

Postavami filmu jsou nádražáci, kteří řeší, nebo se spíš snaží, ve velmi humorné nadsázce, řešit své malé "vzájemnosti" na pozadí mizejícího genia loci místa, do něhož byli zasazeni.

"Film se snaží zobrazit skutečné lidi, ne z prstu vycucané, papírem šustící dramatické postavy,"
říká režisér Pavel Göbl.

Před kamerou se vedle známého Jaroslava Duška objeví herci Igor Chmela, Roman Slovák, Slovenka Petra Beoková a Polák Riszard Doliński a skvělí neherci Jiří Vymětal a Slovák Jozef Polievka.

René Levínský hru původně napsal pod pseudonymem Samuel Königgratz pro jeho domovský a velmi populární soubor "Nejhodnější medvídci" z Hradce Králové.

více o filmu >>