TV program Osobní program  
 

Letem světem

Zpěvačka MADONNA (50) vyhrála bitvu se svým bývalým manželem, britským režisérem Guyem Ritchiem, o to, kde budou žít jejich synové. Jak napsal britský list The Evening Standard, Madonna získala dočasný souhlas vzít syny (biologického Rocca, kterého má s Ritchiem, a tříletého Davida, jehož spolu adoptovali v Malawi) do Spojených států. Během následujících dnů by se tato dohoda měla změnit v trvalou. Národní kolo písňové soutěže se letos konat nebude, Eurovision Song Contest má smůlu. Česká televize ho totiž zrušila a zástupce do semifinále nominovala sama. Česko tak bude reprezentovat romská hudební skupina GIPSY.CZ. Finále Eurovision Song Contest 2009 bude veřejnoprávní televize vysílat 16. května na ČT1 od 21 hod. Odvysílá i jedno ze dvou semifinálových kol, která se konají 12. a 14. května, a to ono, jehož se zúčastní uvedená česká kapela. O tom, které ze semifinále to bude, rozhodne los 16. března. Klání se uskuteční v Moskvě.

Story | 09. 02. 2009 | POK, HAŠ, FIL, NEL

zpět 

 

Novinky

18. 05. '09 - Vítězem ESC 2009 se stalo Norsko!

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest v Moskvě se stal Alexander Rybakov. Původem Bělorus, který soutěžil za Norsko se songem Fairytale. Další umístění si můžete přečíst ve finálovém žebříčku.
více

15. 05. '09 - Finále!

Ve čtvrtečním semifinále rozhodli diváci o zbývajících deseti volných místech ve finále. Znamená to, že nyní máme všech 25 finalistů, kteří vystoupí tuto sobotu od 21:00 opět v Moskvě. Vy můžete opět rozhodovat o svých favoritech a posílat jim hlasy.
více

12. 05. '09 - Jak správně hlasovat

Přes 100 miliónů diváků bude rozhodovat o tom, která píseň se stane vítězem ESC 2009. I vy můžete být mezi nimi!
více

11. 05. '09 - Semifinále ESC již zítra, možná nám můžete pomoci ;-)

Týden příprav a mediálního kolotoče v Moskvě je za námi, dnes již dvě ostré zkoušky a zítra jdeme do semifinále. Abychom postoupili do finále nám můžete pomoci i Vy, i když přímo hlasovat nemůžete. Nemáte přátele nebo známé v některé z "našich" semifinálových zemí?
více

07. 05. '09 - Chaty

Ptejte se už teď našich hostů na chatu!
více

archiv zpráv

Vysílání:

Eurovision Song Contest 2009
sobota 16. 5. 2009 ve 21:00 na ČT1

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu
Nastavit připomenutí Přidat do Osobního programu

Stopáž: 195 minut
Rok výroby: 2009
L

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 675

 
Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek