TV program Osobní program  
 

Rozhovor s Danielem Nekonečným

Dan Nekonečný

Můžete se několika větami představit?
Daniel Nekonečný a jeho vibrační skupina Šum svistu působí blahodárnými léčivými vibracemi na receptory blaha a rozkoše všech obyvatel planety Země a vytváří zvukové, hudební a pohodově nekonečné slasti plné radosti pro všechny bytosti vesmíru. Navozuje svěží pocit veselého míru. Za největší úspěch považuje, že ženy píší, že při koncertu dosahují několikanásobného orgasmu a muži jsou nabiti energií a euforií tak, že pak jejich mužný organismus je spolehlivě schopen dodávat ženám nekonečný orgasmus, takže se cítí jako milovníci všech milovníků, tak jako bůh Zeus. Jako bonus, že zapomenou na jakýkoliv životní vopruz a že zhojíme každý jejich neduh, smutek a virus těla i duše, to vše nám píší ze srdce a z celé duše, toho si vážíme víc než Oscara a jakéhokoliv jiného ocenění.

Sledoval jste minulý přímý přenos z eurovizní soutěže?
Byl jsem zrovna na jednom ostrově v Polynésii u potomků lidožroutů a ti tu soutěž moc nežerou.

Kdo a co vás nejvíc zaujalo?
Takže mě zaujalo to, že jsem se vrátil živ a zdráv.

Myslíte, že u diváků evropské soutěže vyhrává spíš show, rytmus, nebo melodie?
To vše ve vzájemném propojení a hlavně od srdce. Se zlatým srdcem máte dveře dokořán.

Na jeviště si můžete přivést pět partnerů. Už jste si je vybral? A koho?
Původně jsem chtěl, aby se mnou na pódiu byla celá skupina Šum svistu (dechová sekce, rytmická sekce, smyčce, harfy), k tomu naši přátelé z království divočiny (sekce zvířecí fauna), lva jako náš státní znak, z ptačí říše orla jako symbol Moravy a sokola jako velvyslance boha Slunce Ra, z vodní říše to měli být delfíni, pro něž byla připravená taneční akvária uprostřed pódia, 2 vorvaně ve vaně (s perličkovou vířivkou) a tučňáci z Argentiny, se kterými měly naše Brazilky nacvičené perfektní tango. To vše nám pořadatelé zakázali, že to pravidla nedovolují a že mi povolí pouze 5 partnerů na pódiu. Tak si vezmu 5 partnerek, protože jsem na ženský, naše jaguáří samice, naše tanečnice. S klukama ze Šumu svistu jsme se domluvili, že jako gentlemani dáme ženám přednost a já jsem navrhoval, že taky na pódiu nebudu, aby to byla přehlídka ženské krásy – velvyslankyně bohyně Afrodity pro potěchu oka mužské populace České republiky a že si sednu mezi diváky a budu se taky dívat, anebo že to vysílačkou zazpívám ze šatny, ale to mi pořadatelé taky nedovolili, takže budu muset aspoň jednou přejít pódium (takže já ho tryskem rychle přeběhnu, jen tak aby se neřeklo a budu se koukat s váma, miláčci).

Co zazpíváte a co předvedete?
Napřed jsme chtěli přečíst návod na sestavení pračky, potom jsme chtěli předvést poetické pásmo z nejtajnějších částí Kámasútry anebo zarepovat dodatky k Euroústavě, které by zvýhodňovaly Českou republiku a zajišťovaly by ji suverenitu.

Budete zpívat česky, anglicky, nebo jinak?
Budeme zpívat česky, anglicky, čínsky, kreolsky, japonsky, hebrejsky, sanskrtem, řečí zvířat a prařečí, k písni poběží také titulky, kterým rozumí stromy a rostliny. A na našich stránkách www.sumsvistu.cz poběží simultánní překlad do všech světových jazyků a i do jazyků jiných planet, galaxií a vesmírů.

Hazardujete v životě, nebo jste spíš opatrní?
Ano, celý život tančím piruety na ostří nože mezi životem a těsně u bran smrti, čímž moji strážní andělé a ochranní bohové mají neustále pohotovost, ale jelikož vědí, že to vše je v rámci mé celoživotní dobrodružné show na obveselení obyvatel této planety, tak mě zatím do věčných lovišť bůh Anubis a Hádes velkoryse nepovolávají. Opatrný jsem tehdy, když ochraňuji děti, ženy a přírodu.

Baví vás soutěžit?
Když je to fair a zdravá soutěž, tak ano. A nejvíc mne baví soutěž království rozkoší, kdo udělá nejvíc rozkoší a slastí nejen sobě, ale i ostatním. Kdo učiní co nejvíc lidí šťastnými.

Jak vidíte své šance?
To je přece jasné. To se zeptejte všech diváků. A ti pokud chtějí, aby si cizinci už nepletli, kde leží Česká republika, tak ví, kdo by jim rozsvítil v hlavě. Aby se konečně Česko stalo středem a nezapomenutelným zářícím srdcem Evropy.

 

Vysílání:

Eurosong 2008
sobota 5. 7. 2008 ve 21:25 na ČT2

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu
Nastavit připomenutí Přidat do Osobního programu

Stopáž: 52 minut
Rok výroby: 2008
PST

Novinky

25. 05. '08

Vítězem letošní Eurovision Song Contest je Dima Bilan s písní Believe! Eurovize se tak v příštím roce přesune do Ruska. Gratulujeme!

23. 05. '08

Druhé semifinále již proběhlo a pro nás bohužel ne příliš dobře. Tereza Kerndlová s písní Have Some Fun se do finále neprobojovala. Přesto předvedla velkou show a vy se těšte na finále!

21. 05. '08

Máme za sebou první semifinále a vidět vše z Bělehradské arény byl opravdu zážitek. Do finále se z devatenácti zemí probojovalo těchto deset zemí : Řecko, Finsko, Izrael, Rumunsko, Bosna a Hercegovina, Arménie, Azerbajdžán, Polsko, Norsko a Rusko. Počkejme si na čtvrtek jak vše dopadne v našem semifinálovém kole! Diváci ČT již v tomto kole mohou hlasovat, samozřejmě platí pravidlo, že hlasování pro vlastní zemi je nemožné.

archiv zpráv

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 1250