TV program Osobní program  
 

Le Monde

Le Monde

Le Monde založil producent Peter Fider a přizval do něj i dva protagonisty svých písní. Amerického rapera a textaře Derricka Wilsona a zpěvačku Alici Konečnou.

Derrick se narodil 19. 7. 1979 a pochází z amerického Houstonu, odkud v poslední době proudí do světa čím dál více úspěšných hiphopových umělců. Sám Derrick dodává, že při psaní textů se nechal inspirovat životem v ulicích Houstonu. Miluje černou muziku a hip hop. Derrick zatím žije v Čechách jen krátký čas, ale i za tak krátkou dobu se do této země zamiloval a chtěl by tu zůstat žít. Sám tvrdí, že se tu cítí jako doma.

Alice se narodila 2. 5. 1987 a pochází ze Zlína. Ani ona není v hudebním světě úplným nováčkem. Má za sebou úspěchy v několika hudebních soutěžích, účinkování v muzikálu a také sólovou desku. Ze spojení obou interpretů a zkušeného producenta Petera Fidera vychází první deska Le Monde, která se podle prvního singlu jmenuje Vzducholoď. Dlouhé hodiny, dny a noci strávené v nahrávacím studiu se vyplatily.

Další singl „Another Chance“, který již hrají česká rádia, je opět dílem producenta Fidera. V národním kole se projekt Le Monde představí právě s tímto singlem.

 

rozhovor

www.lemonde-music.cz

 

Vysílání:

Eurosong 2008
sobota 5. 7. 2008 ve 21:25 na ČT2

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu
Nastavit připomenutí Přidat do Osobního programu

Stopáž: 52 minut
Rok výroby: 2008
PST

Novinky

25. 05. '08

Vítězem letošní Eurovision Song Contest je Dima Bilan s písní Believe! Eurovize se tak v příštím roce přesune do Ruska. Gratulujeme!

23. 05. '08

Druhé semifinále již proběhlo a pro nás bohužel ne příliš dobře. Tereza Kerndlová s písní Have Some Fun se do finále neprobojovala. Přesto předvedla velkou show a vy se těšte na finále!

21. 05. '08

Máme za sebou první semifinále a vidět vše z Bělehradské arény byl opravdu zážitek. Do finále se z devatenácti zemí probojovalo těchto deset zemí : Řecko, Finsko, Izrael, Rumunsko, Bosna a Hercegovina, Arménie, Azerbajdžán, Polsko, Norsko a Rusko. Počkejme si na čtvrtek jak vše dopadne v našem semifinálovém kole! Diváci ČT již v tomto kole mohou hlasovat, samozřejmě platí pravidlo, že hlasování pro vlastní zemi je nemožné.

archiv zpráv

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 1250