TV program Osobní program  
 

Tereza Kerndlová

Tereza Kerndlová

Dcera jazzového a swingového zpěváka Ládi Kerndla se narodila 6. 10. 1986 v Brně.

Dva roky se učila hrát na flétnu, sedm let na klavír. V brněnském studiu Drak nadabovala přes 200 seriálů a filmů. Od osmi let začala veřejně vystupovat se svým otcem a jeho orchestrem Jazz Friends, dále s Orchestrem Gustava Broma, později i s Orchestrem Felixe Slováčka a dalšími big bandy.

V roce 2000 po natáčení televizního pořadu DOREMI vzniká dívčí trio Black Milk. V červnu 2001 natáčí s Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou CD „Modrej dým“. V roce 2002 získávají Black Milk Českého slavíka za objev roku a cenu Akademie. Poté Black Milk natáčí druhé CD s názvem „Sedmkrát“. Díky prodejnosti se obě CD stávají zlatá a platinová.

Na jaře roku 2005 Tereza opouští Black Milk a připravuje svoje sólové album „Orchidej“. Tereza se také stala tváří světové značky Maybelline New York a nafotila kalendář pro firmu Balmain.

V současné době vydává Tereza své druhé sólové album pod názvem Have Some Fun. Desku natáčela v Belgii s producentem Stanem Šimorem. Na desce se podílí řada světových autorů, mezi nimiž se objevil i Gordon Pogoda, který je známý především napsáním titulní melodie ke kultovnímu seriálu Sex ve městě. Tereza Kerndlová bude soutěžit s písní „Have Some Fun“.

 

Na cestách s Terezou Kerndlovou

rozhovor

www.terezakerndlova.cz

 

Vysílání:

Eurosong 2008
sobota 5. 7. 2008 ve 21:25 na ČT2

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu
Nastavit připomenutí Přidat do Osobního programu

Stopáž: 52 minut
Rok výroby: 2008
PST

Novinky

25. 05. '08

Vítězem letošní Eurovision Song Contest je Dima Bilan s písní Believe! Eurovize se tak v příštím roce přesune do Ruska. Gratulujeme!

23. 05. '08

Druhé semifinále již proběhlo a pro nás bohužel ne příliš dobře. Tereza Kerndlová s písní Have Some Fun se do finále neprobojovala. Přesto předvedla velkou show a vy se těšte na finále!

21. 05. '08

Máme za sebou první semifinále a vidět vše z Bělehradské arény byl opravdu zážitek. Do finále se z devatenácti zemí probojovalo těchto deset zemí : Řecko, Finsko, Izrael, Rumunsko, Bosna a Hercegovina, Arménie, Azerbajdžán, Polsko, Norsko a Rusko. Počkejme si na čtvrtek jak vše dopadne v našem semifinálovém kole! Diváci ČT již v tomto kole mohou hlasovat, samozřejmě platí pravidlo, že hlasování pro vlastní zemi je nemožné.

archiv zpráv

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 1250