TV program Osobní program  
 

Sámer Issa

Sámer Issa

Narodil se 7. 8. 1985 v Děčíně. Jeho maminka je Češka, tatínek pochází ze Sýrie. Do svých šesti let žil v Damašku. Do první pěvecké soutěže se přihlásil jako žák na základní škole a vyhrál. Svou profesionální hudební kariéru Sámer odstartoval v roce 2004, v historicky prvním ročníku oblíbené pěvecké soutěže Česko hledá Superstar. Od začátku byl považován za horkého favorita na vítězství, nakonec skončil na třetím místě. Svou bronzovou pozici okamžitě zúročil. Ještě v roce 2004 vydal své debutové album „Busted“ (2004). Splnil si tak svůj sen natočit desku ve stylu R’n’B. V té době bylo u nás R’n’B navzdory ohromné popularitě ve zbytku světa opomíjeným a nepochopeným žánrem. „Busted“ bylo hudebními kritiky vnímáno jako první velká česká R’n’B deska a Sámer jako průkopník tohoto specifického hudebního stylu. Za svoji debutovou desku „Busted“ získal Sámer dvouplatinu za pouhých patnáct dní od uvedení do prodeje. Desky se prodalo přes 56 000 kusů. Své ambice si splnil i na svém druhém albu „Break the Silence“ (2005). Na podzim 2007 vystupoval v České televizi v pořadu Souboj hitů.

 

rozhovor

www.samerissa.com

 

Vysílání:

Eurosong 2008
sobota 5. 7. 2008 ve 21:25 na ČT2

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu
Nastavit připomenutí Přidat do Osobního programu

Stopáž: 52 minut
Rok výroby: 2008
PST

Novinky

25. 05. '08

Vítězem letošní Eurovision Song Contest je Dima Bilan s písní Believe! Eurovize se tak v příštím roce přesune do Ruska. Gratulujeme!

23. 05. '08

Druhé semifinále již proběhlo a pro nás bohužel ne příliš dobře. Tereza Kerndlová s písní Have Some Fun se do finále neprobojovala. Přesto předvedla velkou show a vy se těšte na finále!

21. 05. '08

Máme za sebou první semifinále a vidět vše z Bělehradské arény byl opravdu zážitek. Do finále se z devatenácti zemí probojovalo těchto deset zemí : Řecko, Finsko, Izrael, Rumunsko, Bosna a Hercegovina, Arménie, Azerbajdžán, Polsko, Norsko a Rusko. Počkejme si na čtvrtek jak vše dopadne v našem semifinálovém kole! Diváci ČT již v tomto kole mohou hlasovat, samozřejmě platí pravidlo, že hlasování pro vlastní zemi je nemožné.

archiv zpráv

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 1250