TV program Osobní program  
 

Kateřina Kristelová

Kateřina Kristelová

Kateřina Kristelová se narodila 21. 11. 1979 v Táboře. Miluje Hip Hop, černou muziku a tanec. Je svobodná a studuje andragogiku na Vysoké škole Jana Amose Komenského v Praze. Od dětství působila v Dismanově dětském rozhlasovém sboru. Před kamerou stála poprvé už v sedmi letech, když hrála jedinou dětskou roli ve filmu Masseba Miloše Zábranského. Po gymnáziu působila v regionálních televizích. Později si zahrála i v několika reklamách. Do širšího povědomí se však dostala až jako moderátorka a průvodkyně hudebním magazínem t-music. V současné době moderuje pořady na hudební televizní stanici Óčko a internetové televizi Stream. V České televizi moderuje také další hudební pořad Souboj hitů. Kateřina byla moderátorkou i loňského ročníku Eurosong. V letošním ročníku bude moderovat přímý přenos společně s Alešem Hámou.

rozhovor

 

Aleš Háma

Aleš Háma

Narodil se v Karlových Varech. Vystudoval hudebně-dramatické oddělení Konzervatoře v Praze. Hrál v Divadle na Kladně a po té dva roky žil a pracoval v San Francisku. Po návratu působil 6 let v rádiu Frekvence 1 s Jakubem Wehrenbergem (Knedlo Zelo Vepř, Cambus). Pravidelně moderuje pořady ve všech českých televizích (např. Sportovec roku, Čtyři v obraze a od ledna 2008 zábavný týdeník Taxík). Pro televizi vytvořil několik rolí (Vůně vanilky, Operace Silver A, Kolotoč a další). Z divadelních rolí stojí za zmínku Planchet v muzikálu Tři mušketýři, Eman a Bob v Rebelech, Doody v muzikálu Pomáda nebo Pancho Kid v inscenaci Limonádový Joe v Divadle ABC. Již 10 let působí jako zpěvák a kytarista skupiny Hamleti, jejíž členové jsou i spolužáci Wehrenberg, Gondík a Marzuki. Pravidelně moderuje společenské akce, plesy, a to nejen česky, ale i anglicky. Ve volném čase tráví hodně času v přírodě a v horách, jezdí na kajaku, cestuje, rybaří a vaří.

rozhovor

 

Vysílání:

Eurosong 2008
sobota 5. 7. 2008 ve 21:25 na ČT2

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu
Nastavit připomenutí Přidat do Osobního programu

Stopáž: 52 minut
Rok výroby: 2008
PST

Novinky

25. 05. '08

Vítězem letošní Eurovision Song Contest je Dima Bilan s písní Believe! Eurovize se tak v příštím roce přesune do Ruska. Gratulujeme!

23. 05. '08

Druhé semifinále již proběhlo a pro nás bohužel ne příliš dobře. Tereza Kerndlová s písní Have Some Fun se do finále neprobojovala. Přesto předvedla velkou show a vy se těšte na finále!

21. 05. '08

Máme za sebou první semifinále a vidět vše z Bělehradské arény byl opravdu zážitek. Do finále se z devatenácti zemí probojovalo těchto deset zemí : Řecko, Finsko, Izrael, Rumunsko, Bosna a Hercegovina, Arménie, Azerbajdžán, Polsko, Norsko a Rusko. Počkejme si na čtvrtek jak vše dopadne v našem semifinálovém kole! Diváci ČT již v tomto kole mohou hlasovat, samozřejmě platí pravidlo, že hlasování pro vlastní zemi je nemožné.

archiv zpráv

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 1250