Když se kamera promění ve zpovědnici a casting v terapii.

 
 

Eva Kálalová

Eva Kálalová

Eva Kálalová (1964) žije nedaleko Nového Města nad Metují spolu se svým manželem a šesti dcerami. Svou rodinu má nesmírně ráda, je na ni pevně vázaná, ale někdy je z ní už trochu unavená. Věčně musí věnovat dětem pozornost, věčně se musí zabývat jejich problémy, věčně je kolem ní nějaký ruch. Proto také přijela do televize: „Málokdy člověk může mluvit to, co chce mluvit. Málokdy jsou ho ostatní ochotni vyslechnout. Tak proto jsem vážila těch sto padesát kilometrů a proto jsem tady.“

Paní Eva nepřichází s žádným srdcervoucím, osudovým příběhem, ale její zpověď přesto ohromuje svou bezpodmínečnou upřímností. Na otázku, jaké sny se jí zdávají, odpověděla, že erotické. A ihned k tomu dodala: „Možná právě proto mám těch šest dětí.“

Sedm vět o sobě

Pár vět o změnách.

Anna píše 2 bakalářky na KU. Jiřina studuje na UK psychologii a speciální pedagogiku. Běta je už docela v pohodě, dokonce spolu občas vaříme. Ola sekýruje dvojčata, jinak to s ní jde. Dvojčata chodí na angličtinu a já se učím pasivně s nimi.

Učím se psát na počítači, píšu si deník od 1.1.

Pomáhám občanskému sdružení Akademické týdny, právě tam nás dvakrát vykradli.

Vyškrtla jsem dvě vedoucí z jezdeckého ze seznamu kamarádek, nevěří, co říkám a snaží se mi dokazovat, že naše holky kazí koně na ranči.

10. 2. měl Jiří nehodu mezi Vrchovinama a Náchodem, foto na internetu. Skoro nic se mu nestalo. Kluci, co do něho najeli, jsou mrtví.

Hledala jsem práci v rádiu Magik Náchod.

Minirozhovor po premiéře

Pro zobrazení videa je potřeba nainstalovaný zásuvný modul Adobe Flash Player.

Diskuse k jednotlivým protagonistům byly přesunuty do celkové diskuse o filmu.

 

Distribuce: Artcam, Tiskový servis: Sylva Poláková (777 314 664), Web: Česká televize