Zprávy

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 2298  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv pořadu

Další zprávy na portálu ČT24

 • Za obsazení Krymu odměna. Putin vyznamená vojáky
  Za obsazení Krymu odměna. Putin vyznamená vojáky

  19.4.2014 11:30

  Moskva – Některé ruské vojáky, kteří se podíleli na anexi Krymu, čeká odměna – od ruského prezidenta dostanou státní vyznamenání. Vladimir Putin to prohlásil v rozhovoru pro televizní stanici Rossija. Ukrajinská krize značně ochladila vztahy mezi Ruskem a Západem. Podle Putina musejí na jejich zlepšení pracovat obě strany konfliktu.

 • Když kuře tančí s hvězdami, pomáhá dětem
  Když kuře tančí s hvězdami, pomáhá dětem

  19.4.2014 11:14

  Praha – Poprvé se v rámci každoroční benefiční akce Pomozte dětem vydá kuře mezi hvězdy úspěšného pořadu České televize StarDance. V kostýmu žlutého opeřence se záchranným kruhem předvede taneční kreace profesionální tanečník Filip Rančák. Slavnostním večerem 16. ročníku s podtitulem "Když hvězdy nejen tančí" provede diváky Jolana Voldánová.

 • Buranteatr si adaptoval Létající dítě
  Buranteatr si adaptoval Létající dítě

  19.4.2014 11:12

  Brno - Pouhé dva roky po světové premiéře uvede brněnské divadlo Buranteatr hru Létající dítě. V inscenaci současného německého dramatika Rolanda Schimmelpfenniga vystupuje šestice herců, která předvádí, vypráví a komentuje příběh jednoho večera ve velkoměstě.

 • Ledové asteroidy by mohly zásobovat vodou planetu podobnou Zemi
  Ledové asteroidy by mohly zásobovat vodou planetu podobnou Zemi

  19.4.2014 10:17

  Praha – V minulých dnech zaujala vědce zpráva o potenciálně obyvatelné planetě nazvané Kepler-186f, pojmenované podle družice Kepler americké vesmírné agentury NASA, která ji objevila. Nachází se v jiné sluneční soustavě, od té naší je vzdálena zhruba 490 světelných let. Podle geofyzika Gunthera Kletetschky z Akademie věd ČR, který v minulosti pracoval pro NASA, se dá předpokládat, že by na planetě byla voda spíše zmrzlá, silný vulkanismus by ale mohl produkovat dostatečnou atmosféru. Díky skleníkovému efektu by pak mohla voda tát.

 • Moskva odsoudila americké výhrůžky sankcemi
  Moskva odsoudila americké výhrůžky sankcemi

  19.4.2014 10:17

  Moskva - Rusko se ostře ohradilo proti hrozbě dalších sankcí ze strany Spojených států. Washington chce sledovat, jak Moskva plní závazky ženevské dohody. Americký ministr zahraničí John Kerry kvůli tomu telefonoval svému ruskému protějšku. Ujednání odmítli respektovat proruští vzbouřenci na východě Ukrajiny a vyzvali kyjevskou vládu k demisi. Se separatisty jednala i prezidentská kandidátka a bývalá premiérka Julija Tymošenková. Podle ní lze najít kompromis.

Stopáž: 10 minut – Rok výroby: 2012 – P
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.