Zprávy

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 2299  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv pořadu

Další zprávy na portálu ČT24

 • Postsovětské republiky řeší v Praze svou budoucnost v Evropě
  Postsovětské republiky řeší v Praze svou budoucnost v Evropě

  25.4.2014 11:30

  Praha – Prezident Miloš Zeman hostí na Pražském hradě dvoudenní konferenci států takzvaného Východního partnerství. Projekt pro sblížení šesti postsovětských republik s Evropskou unií odstartoval během českého předsednictví v roce 2009. Nyní nabývá na aktuálnosti vzhledem k dění na Ukrajině. Mezinárodní setkání se koná u příležitosti pátého výročí zahájení projektu.

 • Vlády ČR a Slovenska společně jednají ve Skalici
  Vlády ČR a Slovenska společně jednají ve Skalici

  24.4.2014 12:36

  Skalica (Slovensko) - Jen stěží lze najít v Evropě dva národy, které by si byly vzájemně tak blízké jako Češi a Slováci. Na úvod společného zasedání vlád obou zemí ve městě Skalica ve slovensko-českém pohraničí to prohlásil slovenský premiér Robert Fico. Pokračování společných schůzek kabinetů a nadstandardní úrověň vztahů mezi oběma zeměmi ocenil i jeho český protějšek Bohuslav Sobotka. "Jsem rád, že v této době máme pravděpodobně nejlepší vztahy, které jsme v historii měli," řekl.

 • Poslanec a hejtman Novotný zůstane podobojí
  Poslanec a hejtman Novotný zůstane podobojí

  24.4.2014 12:14

  Praha – Sociální demokrat Josef Novotný si ponechá obě funkce. Zůstane karlovarským hejtmanem i poslancem. Jde tak proti doporučení strany. ČSSD totiž před podzimními volbami slíbila, že její členové funkce kumulovat nebudou. Souběh funkcí je podle Novotného naopak výhodný pro řešení problémů kraje. Vedení strany přiznalo, že nemůže rozhodnutí vynutit. Zítra své rozhodnutí oznámí hejtman z Vysočiny Jiří Běhounek. Včera se poslaneckého mandátu vzdal jihomoravský hejtman Michal Hašek, kterého ve sněmovně nahradí starosta Znojma Vlastimil Gabrhel (ČSSD).

 • Různé svědecké výpovědi. Barbara Probst v Rudolfinu
  Různé svědecké výpovědi. Barbara Probst v Rudolfinu

  24.4.2014 12:10

  Praha - K úplnému znejistění chce návštěvníky přivést stejnojmenná výstava v pražském Rudolfinu. Umělkyně Barbara Probst, která žije mezi New Yorkem a Mnichovem, skrze fotografii představuje různé úhly pohledu na realitu, kterou nelze uchopit vcelku.

 • Pacient škrtil sestru. Odbory volají po navýšení personálu
  Pacient škrtil sestru. Odbory volají po navýšení personálu

  24.4.2014 12:09

  Praha - Zdravotnické odbory si stěžují na pracovní podmínky sester v psychiatrických léčebnách. Impulzem se stal incident z poloviny dubna, při němž v psychiatrické nemocnici v Lounech napadl třináctiletý pacient sestru a škrtil ji. Předsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče Dagmar Žitníková chce, aby ministerstvo řešilo nedostatek personálu ve všech zdravotnických zařízení úpravou vyhlášky.

Stopáž: 5 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.