Zprávy

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 2298  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv pořadu

Další zprávy na portálu ČT24

 • Srážka autobusu s autem zastavila tah z Brna. Řidičku stála život
  Srážka autobusu s autem zastavila tah z Brna. Řidičku stála život

  19.4.2014 13:43

  Bořitov (Blanensko) - Hlavní tah z Brna na Svitavy zablokovala dnes u Bořitova na Blanensku nehoda, při níž se srazil autobus s osobním automobilem. Policisté museli odklonit dopravu přes Boskovice a Bořitov. Při nehodě zemřela řidička, zasahovat musel i vrtulník.

 • "Miluji vás, drahoušku Frede!" vrká Kurtizána z Ungeltu

  19.4.2014 13:32

  Praha – Chantal Poullainová si vyzkouší roli kurtizány. Stejnojmennou hru totiž uvádí Divadlo Ungelt 24. dubna v premiéře. Sekundovat jí bude kolega Igor Ozorovič, který je jinak členem činoherního souboru Národního divadla a v Kurtizáně si zahraje jejího partnera. Jeho matku pro změnu ztvární Regina Rázlová. Ta se díky této roli po dvaceti letech vrací na jeviště.

 • Tisíce ruských vojáků u hranic s Ukrajinou? Prevence, říká mluvčí Kremlu
  Tisíce ruských vojáků u hranic s Ukrajinou? Prevence, říká mluvčí Kremlu

  19.4.2014 13:32

  Moskva – Kreml přiznal, že má v blízkosti hranic s Ukrajinou víc vojáků než obvykle. Podle mluvčího prezidenta Dmimitrije Peskova jde o preventivní opatření, které souvisí s nestabilitou na Ukrajině. Moskva předtím přítomnost vojáků vysvětlovala "rutinním cvičením". Podle Severoatlantické aliance čekají u hranic desetitisíce ruských vojáků.

 • Ne Holandsko, ale Turecko – ráj tulipánů
  Ne Holandsko, ale Turecko – ráj tulipánů

  19.4.2014 13:00

  Istanbul - Tulipány už nejsou jen doménou Holanďanů. Tisíce kilometrů na východ jim vyrostl zdatný konkurent. Miliony tulipánů všech barev a tvarů v těchto dnech doslova zaplavily ulice tureckého Istanbulu. Koná se tu jeden z nejslavnějších festivalů svého druhu na světě. Největší turecké město se už devátým rokem halí do barevného kabátu. Podívejte se.

 • Asistentka olomouckého hejtmana odhalila podezřelé zakázky za miliony
  Asistentka olomouckého hejtmana odhalila podezřelé zakázky za miliony

  19.4.2014 12:44

  Praha - Díky ženě, která po onemocnění rakovinou ztratila chuť krýt podezřelé zakázky, vypluly na povrch podezřelé okolnosti zadávání veřejných zakázek na olomouckém hejtmanství. Žena se nejprve snažila řešit podivné financování diskrétně přímo s vedením kraje, to se jí ale odvděčilo zrušením místa. Takový osud je ostatně společný takřka všem whistelblowerům, tedy lidem, kteří upozorní na podezření z korupce. Olga Hrabalová se ale jen tak nevzdává. Téma pro Reportéry ČT natočil Dalibor Bártek.

Stopáž: 2 minuty – Rok výroby: 2012 – P  ST
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.