Zprávy

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 2298  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv pořadu

Další zprávy na portálu ČT24

 • Dodržujte ženevskou dohodu, telefonoval Kerry do Moskvy
  Dodržujte ženevskou dohodu, telefonoval Kerry do Moskvy

  19.4.2014 03:31

  Washington - Americký ministr zahraničí John Kerry v telefonickém rozhovoru se svým ruským protějškem Sergejem Lavrovem vyzval Moskvu k "plnému a bezodkladnému" dodržování čtvrteční ženevské dohody ohledně Ukrajiny. V případě porušení dohod pohrozil Washington dalšími ekonomickými sankcemi. Rusko se takovému nátlaku brání.

 • Papež rozdal dětem čokoládová vajíčka a prošel křížovou cestou
  Papež rozdal dětem čokoládová vajíčka a prošel křížovou cestou

  18.4.2014 23:59

  Vatikán – Zásilkou čokoládových vajíček papež František na Velký pátek překvapil děti z římské nemocnice Bambino Gesu nedaleko Svatopetrského náměstí. Část ze 150 kusů této pestrobarevné dobroty putovala mimo jiné na oddělení dětské onkologie. Kliniku, která patří k nejznámějším v Itálii a kterou Vatikán vlastní od roku 1924, navštívil František už loni v prosinci. Večer se v Koloseu za účasti tisíců věřících František účastnil obřadu křížové cesty.

 • Napočtvrté už Dragon k ISS zamířil. Start nezhatilo ani špatné počasí
  Napočtvrté už Dragon k ISS zamířil. Start nezhatilo ani špatné počasí

  18.4.2014 22:09

  Mys Canaveral – Navzdory špatnému počasí se soukromá nákladní loď Dragon vydala k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Bezpilotní vesmírná loď z dílny americké společnosti SpaceX odstartovala ve 21:25 SELČ Z Mysu Canaveral a veze zásoby či materiál pro opravy o celkové hmotnosti 2,5 tuny. Aktuálně ji na ISS netrpělivě očekává šestičlenná posádka.

 • Policie zadržela kapitána trajektu, šance na nové přeživší je téměř nulová
  Policie zadržela kapitána trajektu, šance na nové přeživší je téměř nulová

  18.4.2014 21:37

  Soul - Kapitána ztroskotaného jihokorejského trajektu zatkla policie. I Čun-sok podle prokuratury profesně selhal, když měl potápějící se plavidlo údajně opustit mezi prvními a navíc nařídil pozdě evakuaci cestujících. V době nehody měl navíc řízení na starosti třetí důstojník, což ovšem u těchto plaveb není neobvyklé. Oficiální počet mrtvých ztrajektu, který ve středu ztroskotal se 475 lidmi na palubě nedaleko pobřeží Korejského poloostrova, se zvýšil na 28. Stále se pohřešuje 270 lidí a naděje na jejich přežití je prakticky nulová.

 • Bílá věž je bez špičky, ta na zemi vydala svědectví z minulosti
  Bílá věž je bez špičky, ta na zemi vydala svědectví z minulosti

  18.4.2014 20:59

  Hradec Králové – Při opravě královéhradecké Bílé věže se na zem dostala její střecha. Městští historici tak dostali příležitost otevřít tzv. makovici, ve které jsou ukryté historické dokumenty – z 18. století i z roku 1989. Památeční listiny, předměty a relikvie tak opět spatřily světlo světa.

Stopáž: 5 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.