Zprávy

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 2298  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tento pořad nelze v současné době přehrát.

Další zprávy na portálu ČT24

 • Tři sazby DPH - pleny a dětská výživa zatím ale bez slevy
  Tři sazby DPH - pleny a dětská výživa zatím ale bez slevy

  16.4.2014 09:33

  Praha – Od roku 2016 počítá Sobotkova vláda se třemi sazbami daně z přidané hodnoty. Vyplývá to z návrhu konvergenčního programu pro Brusel, který připravilo ministerstvo financí. Informuje o tom Mladá fronta DNES. Do nejnižší desetiprocentní sazby DPH zařadila koalice léky, zdravotnické potřeby, knihy a další tiskoviny. U potravin, vody, tepla a dopravy má být sazba 14 procent. U ostatního zboží a služeb bude DPH 20 procent.

 • U jihokorejských břehů se potopil trajekt, více než 300 lidí je nezvěstných
  U jihokorejských břehů se potopil trajekt, více než 300 lidí je nezvěstných

  16.4.2014 09:03

  Soul - Více než 300 lidí se pohřešuje po potopení jihokorejského trajektu nedaleko pobřeží Korejského poloostrova. Záchranářům, kterým pomáhají desítky lodí a letadel, se podařilo zachránit 164 pasažerů. Zatím dva lidé byli ve vraku lodi nalezeni mrtví, 14 lidí bylo zraněno. Původní informace uváděly, že zachráněných je kolem tří stovek a pohřešovaných zhruba stovka. Plavidlo podle všeho v mlze najelo na útes.

 • Věděl John Smith něco, co neměl?
  Věděl John Smith něco, co neměl?

  16.4.2014 08:32

  Oslo – Nový život daleko od České republiky chce začít 36letý Michal z Havířova alias John Smith. Čech trpící ztrátou paměti, který byl nalezen v prosinci v norském hlavním městě, má strach z nevyjasněných věcí z minulosti, hlavně pokud jde o jeho podíl na vyšetřování hospodářské kriminality v České republice. Norská policie nyní prověřuje ve spolupráci s českými kolegy informace, které nalezenec sdělil.

 • Moskva se brání spojení se separatisty a vyhrožuje zrušením jednání
  Moskva se brání spojení se separatisty a vyhrožuje zrušením jednání

  16.4.2014 08:18

  Kyjev - Situace na východní Ukrajině zůstává napjatá. Vládní jednotky obklíčily Slavjansk, kde proruští separatisté dál okupují úřady. Vládní jednotky radikály zatím vypudily jen z letiště v Kramatorsku. Podle Kyjeva rozpoutává konflikt v zemi Moskva, která ale znovu odmítla, že by na východě Ukrajiny působili ruští agenti. Rusko proto chce zhatit zítřejší čtyřstrannou schůzi v Ženevě, na niž mají kromě znesvářených stran přijet i zástupci Evropské unie a Spojených států.

 • Dělníci bulváru u pásu zábavy. Kde končí legrace?
  Dělníci bulváru u pásu zábavy. Kde končí legrace?

  16.4.2014 08:15

  Bartošová, vibrátory, prsa finalistky České Miss! Už dnes večer! Tahle sestava by snad mohla ke čtení tohoto článku a především 16. dubna ve 20:00 na "intelektuálskou" Dvojku přilákat všechny, které na dokumentu Dělníci bulváru zajímá spíš druhá část názvu. Záleží na každém, jestli bude sledovat šokující "snímek, kterého se bojí celá branže", jak na něj poutá "hvězda" filmu Pavel Novotný, anebo opatrný "vhled do prostředí lidí vytvářejících vlivný bulvární server", jak popisuje svůj počin režisér Vít Klusák.

Stopáž: 3 minuty – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.