TV program Osobní program  

ST
Stopáž: 42 minut, rok výroby: 2010

 Přidat do Osobního programu

Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 156904

Talk show Uvolněte se, prosím končí

TV pořad Uvolněte se, prosím vysílala Česká televize každý pátek od 19. listopadu 2004. 25. 6. 2010 byl odvysílán poslední díl populární talk show moderátora Jana Krause.

Všem divákům jak u televizních obrazovek, tak návštěvníkům pražského divadla Ponec, kde se pořad natáčel, stejně tak dalším fanouškům pořadu, děkujeme za ohlasy a trvalou přízeň a přejeme hezké léto!

Aktuálně: pondělí 1. 10. 2012

Talk show Jana Krause (2010). Hosté: A. Bendová, M. Krajčík a S. Penc. Režie V. Nouzák

Uvolněte se, prosímUvolněte se, prosímUvolněte se, prosímUvolněte se, prosím
Pozvaní hosté:
Alice Bendová – herečka
Matěj Krajčík – fotbalista
Stanislav Penc – mj. zakladatel Spolku přátel koz z Milkovic, který bude v dubnu pořádat kozí mejdan
Klikněte pro větší obrázek

Alice Bendová začínala jako modelka, které se vyplnil tajný sen stát se herečkou. Vystupovala v řadě televizních seriálů a Jana Krause zajímalo, jaké byly její herecké začátky a co pro ni bylo nejtěžší. Alici Bendovou znají televizní diváci i z neherecké role porotce soutěže, kde vystupuje sama za sebe. Jak na ni reagují diváci soutěže a co jí napsaly Karlovy Vary?

Klikněte pro větší obrázek

Fotbalista Matej Krajčík je rodilý Slovák a současný pravý obránce Slavie. V příštím týdnu ho čekají dva zápasy proti Spartě a Jana Krause jako fanouška tohoto klubu zajímalo, jak se na takový zápas připravuje. Dozvíte se, co je to slávistický tatarák, jaký vliv má na Mateje Krajčíka jeho partnerka a co ho motivuje.

Klikněte pro větší obrázek

Občanský aktivista a bývalý disident Stanislav Penc je velkým propagátorem koz. S kozlem Legolasem přijel do Prahy a centrem města se s ním vydal na natáčení pořadu Uvolněte se, prosím. Proč Stanislav Penc považuje za důležité propagovat právě kozy, kolik jich v současné době chová a proč už se nevěnuje politice?

další videa »

Archiv vysílání

Labyrint II