TV program Osobní program  

ST
Stopáž: 42 minut, rok výroby: 2009

 Přidat do Osobního programu

Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 156936

Talk show Uvolněte se, prosím končí

TV pořad Uvolněte se, prosím vysílala Česká televize každý pátek od 19. listopadu 2004. 25. 6. 2010 byl odvysílán poslední díl populární talk show moderátora Jana Krause.

Všem divákům jak u televizních obrazovek, tak návštěvníkům pražského divadla Ponec, kde se pořad natáčel, stejně tak dalším fanouškům pořadu, děkujeme za ohlasy a trvalou přízeň a přejeme hezké léto!

Aktuálně: pondělí 17. 7. 2017

Talk show Jana Krause (2009). Hosté: Š. Kašpárková, T. Sedláček a P. Purkar. Režie V. Nouzák

Uvolněte se, prosímUvolněte se, prosímUvolněte se, prosímUvolněte se, prosím

Pozvaní hosté:
Šárka Kašpárková – bývalá trojskokanka
Tomáš Sedláček – ekonom
Petr Purkar – jednatel spolku kysaného zelí

Klikněte pro větší obrázek

Trojskokanka Šárka Kašpárková pro zjednodušení říká, že má medaile ze všech důležitých závodů. Na co je dnes používá, a kterou z nich si cení nejvíce? Dozvíte se také, čemu se Šárka věnuje v současnosti a jaký regeneračně rekondičně redukční program by připravila pro Jana Krause.

Klikněte pro větší obrázek

Ekonom Tomáš Sedláček je jedním z mála, který finanční krizi předvídal již před lety. V minulosti pracoval jako poradce pana prezidenta Václava Havla a také ministra financí Bohuslava Sobotky, proto Jana Krause zajímalo, jaké jsou jeho prognózy na průběh a délku trvání krize.

Klikněte pro větší obrázek

Petr Purkar z Dobřan je členem a jednatelem spolku přátel kysaného zelí. Sám ho vyrábí a se svým spolkem pořádá degustace a soutěže o nejlepší vzorek této potraviny. Jak takové klání probíhá a jak pan Purkar pozná podle talíře den v týdnu?

další videa »

Archiv vysílání

ProbuÄŹ DĂ©ÄŤko!