3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

Hodnocení filmu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 28  
Sdílet
| Poslat odkaz

Povídky Celebrita, Nemotora a Zakázka se odehrávají v zimě, na sněhu a spojuje je téma HORY. Oblíbený komediální triptych s Miroslavem Donutilem, letošním jubilantem. Dále hrají: M. Válková, V. Zavřel, J. Hartl, M. Holubcová a další. Scénář K. Čabrádek, P. Petráková-Slancová a M. Vaic. Kamera P. Hoznauer. Režie Z. Tyc

Celebrita

V první povídce, kterou napsal Karel Čabrádek, se ocitáme na horské chatě, kam si přijeli zalyžovat tři kamarádi z Moravy. Jeden z nich, povoláním kontrolor, je neuvěřitelně podobný herci Miroslavu Donutilovi a také si ho s ním všichni pletou. Panu Drozdovi to není příjemné, ale když si ho s populárním umělcem splete i půvabná rozvedená paní Lída, začne mu to lichotit a věnuje se jí více nežli kamarádům.

Zakázka

Druhou povídku napsal Miroslav Vaic. Pojednává o partě mladých krásných manekýn, které aby získaly certifikát na francouzštinu a sportovní lyžování, jenž nutně potřebují pro výhodný kšeft do Francie, musejí podstoupit školení manželské dvojice pedagogů. On vyučuje francouzštinu, ona pak lyžování, jejich manželství už dávno neklape a je prakticky před rozvodem.

Nemotora

Poslední povídka Pavly Slancové-Petrákové nás zavede do malé horské nemocnice. Primář Krása, zapřísáhlý nepřítel mladých dívek dostává na starost dvě mladé medičky. Protože jeho vlastní dcera v pokročilém stadiu těhotenství odmítá „jeho“ nemocnici a preferuje vynikající kliniku s nejlepšími odborníky v Praze, otec-primář se naštve, ba urazí a jednu z mediček pozve na lyžování na hory. A to právě na Nový rok, kdy oba mají službu. Pak už následuje jen sled nepříjemných událostí za sebou.

Video není k dispozici. » Videoarchiv

Diskuse diváků
 • Richard 22. 9. 2017 04:28

  3+1 a ine serialy

  Ja iba strucne - Pan DONUTIL je jednicka ! Dokaze zahrat akukolvek postavu a c…

 • jana 2. 7. 2017 11:55

  nádherný příběh čelem proti zdi zvláště úžasný můj oblíbený úžasný Miroslav Donutil Simona Stašová můžu se dívat i kaž…

 • Honza Novák 4. 3. 2017 09:35

  Top pořad

  Uvědomte si chytráci,kteří tu píšete ty nesmysly,že vás absolutně nikdo nenutí se dívat na tento…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 79 minut – Rok výroby: 2006 – ST
Žánr: Film
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Kdo je…
Miroslav Donutil
Miroslav Donutil

herec

* 7. 2. 1951