Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13362  
Sdílet
| Poslat odkaz

Vyzkoušeli jsme

24. 10. 2013
Porodnice v ČR a v Německu

Nedostatek soukromí, zastaralé zázemí, neochota, nerovný přístup k péči. Tak by mohly některé matky popsat svoje pocity z českých porodnic. Musíme si na české zdravotnictví opravdu stěžovat? Jak to vypadá za hranicemi?

10. 10. 2013
Okradený turista

Představte si situaci – jste turista v cizí zemi a někdo vám ukradne pas, bankovní karty a další doklady. Jednoduchá a nikoli neobvyklá situace. To se může stát jak návštěvníkům Česka, tak nám v některé ze sousedních zemí. Co na to policie?

26. 9. 2013
Riziková dovolená

Jestli existuje pojištění proti pojištění, nevíme, ani jsme to nezjišťovali. O to víc nás ale zajímalo, jak je to s pojištěním, pokud se chystáme na dovolenou do nějaké nebezpečné oblasti.

19. 9. 2013
Suvenýry z Prahy

Kromě zážitků a dojmů si turisté z cest odvážejí na památku nějaký ten suvenýr. Jejich prodejen je u nás docela dost. Jaké předměty ale turistům připomínají pobyt v České republice? Vyzkoušeli jsme to.

12. 9. 2013
Brambory II

Aby naše snaha o přípravu chutné české bramborové polévky neskončila bramboračkou, musíme si pořídit správné suroviny. Na jaře jsme vyzkoušeli kvalitu pozdních brambor. Ve svém plodinovo-zjišťovatelském úsilí pokračujeme i teď. Tentokrát jsme nakupovali brambory rané.

5. 9. 2013
Čínské restaurace

Zajetá představa mnoha z nás je, že čínské jídlo, to je maso se zeleninou zahuštěné škrobem. Je to v pořádku, nebo ne? A hlavně – co nabízejí v restauracích? Rozhodli jsme se to vyzkoušet.

27. 6. 2013
Parkoviště

Na počátku byla myšlenka, že by motoristé jedoucí do města měli nechat auto někde na okraji. Na konci výstavba takzvaných záchytných parkovišť. Prý se tím uleví provozu ve městě a návštěvníci ušetří čas. Jak tato rozkošná idea funguje v praxi?

20. 6. 2013
Farmářské trhy

Jak rozpoznat mrkev od mrkve? To může být oříšek i pro specialistu v oboru. Ta od místního farmáře totiž může vypadat podobně jako mrkev od velkopěstitelů. Existují ale indicie, které nám mohou usnadnit orientaci.

6. 6. 2013
Krabičkové diety

O takzvané krabičkové diety je v poslední době docela velký zájem. Jednotlivé chody by měly být sestaveny tak, abychom si pochutnali a přitom udrželi na uzdě přebytečné tuky. Jak to ale funguje v praxi? Na to se teď podíváme.

30. 5. 2013
Klamání zákazníků II

Napadlo vás někdy spočítat, kolik papírových kapesníků obsahuje jedno balení? Před dvěma lety jsme něco podobného zjišťovali a dopadlo to neslavně. Teď se znovu podíváme, jak vypadá situace u nás a v Německu.

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2014 – P  ST
Žánr: Magazín
Další díly ve vysílání
III.31
IV1
4
5
6
11
12
13
18
19
20
21
25
26
27
Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.