Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13448  
Sdílet
| Poslat odkaz

Vyzkoušeli jsme

12. 12. 2013
Vánoční cukroví

Když pečeme doma cukroví, provoní celý byt a rázem je tu ta pravá vánoční atmosféra. Navíc právě domácí cukroví chutná nejlépe. Kdo ale péct nechce, může si cukroví koupit. A je z čeho vybírat, protože dnes ho pečou všechny velké pekárny i malé cukrárny. Jak ale kupované vánoční cukroví chutná? Vyzkoušeli jsme to.

5. 12. 2013
Domov pro seniory

S tím jak populace stárne, přibývá i seniorů, kteří se o sebe nedokáží sami postarat. Mnozí z nich celý život pracovali, platili daně a možná čekali, že jim stát pomůže prožít důstojné stáří. Je to skutečnost, nebo jen marná naděje?

21. 11. 2013
Jídlo na ulici v Česku a v Německu

Stravujeme se v bufetech, rychlých občerstveních, nákupních zónách. Jak kvalitní jídlo tímto způsobem do svého těla dostáváme? Na to jsme se zaměřili. A navíc, srovnali jsme situaci se sousedním Německem.

14. 11. 2013
Sběrné dvory

Třídit či netřídit? Nelehká otázka. Sběrným dvorům jsme se věnovali v naší reportáži v lednu letošního roku. Tehdy jsme prověřili českou a německou realitu a pro Česko to rozhodně nedopadlo dobře. Na celou situaci se zaměříme znovu – tentokrát o něco detailněji.

7. 11. 2013
Realitní kanceláře

Koupit byt není jako koupit chleba. Obzvlášť, když využíváte služeb realitních kanceláří. My jsme to vyzkoušeli. Do nového bytu, který jsme nekoupili, vás sice nepozveme, ale můžete se podívat na to, jak s námi jednali makléři, co nám nabídli a zda byli připraveni na naše otázky.

31. 10. 2013
Koláčky

Není koláček jako koláček – a to nemluvíme jen o velikosti nebo druhu náplně. Takový koláček od babičky chutná úplně jinak, než ten kupovaný. A i mezi těmi kupovanými jsou značné rozdíly. Jaké? Vyzkoušíme to.

24. 10. 2013
Porodnice v ČR a v Německu

Nedostatek soukromí, zastaralé zázemí, neochota, nerovný přístup k péči. Tak by mohly některé matky popsat svoje pocity z českých porodnic. Musíme si na české zdravotnictví opravdu stěžovat? Jak to vypadá za hranicemi?

10. 10. 2013
Okradený turista

Představte si situaci – jste turista v cizí zemi a někdo vám ukradne pas, bankovní karty a další doklady. Jednoduchá a nikoli neobvyklá situace. To se může stát jak návštěvníkům Česka, tak nám v některé ze sousedních zemí. Co na to policie?

26. 9. 2013
Riziková dovolená

Jestli existuje pojištění proti pojištění, nevíme, ani jsme to nezjišťovali. O to víc nás ale zajímalo, jak je to s pojištěním, pokud se chystáme na dovolenou do nějaké nebezpečné oblasti.

19. 9. 2013
Suvenýry z Prahy

Kromě zážitků a dojmů si turisté z cest odvážejí na památku nějaký ten suvenýr. Jejich prodejen je u nás docela dost. Jaké předměty ale turistům připomínají pobyt v České republice? Vyzkoušeli jsme to.

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2014 – P  ST
Žánr: Magazín
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.

Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.