Vyzkoušeli jsme

Svíčková
30. 9. 2015

Svíčkovou na smetaně najdeme na každém jídelním lístku typické české restaurace. S odborníkem jsme tradiční českou specialitu ochutnali v šesti pražských restauracích.

Výpověď smlouvy
24. 9. 2015

Snad každý máme smlouvu s telefonním operátorem. Často na jeden či dva roky. Znamená to ale, že po celou dobu musíme u daného operátora zůstat? Co když nám ale taková smlouva přestane po čase vyhovovat, nebo najdeme lepší podmínky u někoho jiného?

Chipsy
23. 9. 2015

Slané brambůrky jsou pro někoho jako droga. Nejdřív jeden lupínek, ale za chvíli je sáček prázdný. Snad vám nezkazíme chuť, až se dozvíte, jak slané brambůrky dopadly v našem testu.

Bariéry
16. 9. 2015

I když chodníky nebo tramvajové zastávky jsou pro tělesně postižené stále přístupnější, život ve městě pro vozíčkáře pořád není jednoduchý. Často kvůli maličkostem.

Spaní
10. 9. 2015

Volně prodejných přípravků proti nespavosti najdeme na trhu celou řadu. Pomůže nám ale nějaký doopravdy? Vyrazili jsme přímo do lékáren. Zajímalo nás, co nám doporučí.

Květiny
11. 6. 2015

Nemáte čas darovat květiny osobně? Nevadí, pohodlně je i s dovozem můžete zakoupit telefonicky. Stačí si květinářství najít na internetu a nadiktovat objednávku. Doručí ale kurýr květiny podle našich představ? A můžeme se na jejich kvalitu spolehnout? Vyzkoušeli jsme to.

Alergeny
1. 6. 2015

Od poloviny prosince loňského roku musí restauratéři a provozovatelé nejrůznějších občerstvení informovat zákazníky o obsahu alergenů v prodávaných jídlech. Vyzkoušeli jsme, jak toto nové nařízení funguje v praxi.

Fotky
20. 5. 2015

Pózovat před objektivem není pro nás amatéry vůbec jednoduché. Když ale potřebujeme kvalitní fotku z profesionálního fotoateliéru, nic jiného nám nezbyde. Jaký ale bude výsledek? Kolik za focení zaplatíme?

Kloubní preparáty
18. 5. 2015

Kloubní preparáty patří mezi nejvíce prodávané doplňky stravy. Na trhu jich najdeme celou řadu, často i velmi drahé. Jsou dobrou investicí do našeho zdraví? Pro radu jsme zašli do lékáren.

Jahodové kompoty
11. 5. 2015

Jahodové kompoty. Co obsahují a jak se liší? Deset jahodových kompotů hodnotila tříčlenná porota.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží