Vyzkoušeli jsme

E-shopy
2. 12. 2015

Před třemi lety jsme porovnávali rozdíly při nákupu na internetu v Německu a u nás. Zajímala nás nejen výše poštovného a různých poplatků, ale i to, jestli se liší podmínky při vracení zboží. Jaká je situace dnes?

Slevy
11. 11. 2015

Vyplatí se nakupovat za hranicemi? Už několikrát za poslední roky jsme se podívali do obchodů v Německu a porovnali je s českými super a hypermarkety. Teď jsme se zaměřili na slevové akce.

Eidam
4. 11. 2015

Eidam je v Česku velmi oblíbeným, téměř národním sýrem. Dáváme si ho na chléb, rozpečený na toast anebo smažený. Tříčlenná porota ochutnala a porovnala kvalitu deseti balených plátkových sýrů.

Cyklostezky
22. 10. 2015

Jízda na kole je stále populárnější. Trendem jsou proto města otevřená cyklistům. A jak je na to připravena Praha?

Svíčková
30. 9. 2015

Svíčkovou na smetaně najdeme na každém jídelním lístku typické české restaurace. S odborníkem jsme tradiční českou specialitu ochutnali v šesti pražských restauracích.

Výpověď smlouvy
24. 9. 2015

Snad každý máme smlouvu s telefonním operátorem. Často na jeden či dva roky. Znamená to ale, že po celou dobu musíme u daného operátora zůstat? Co když nám ale taková smlouva přestane po čase vyhovovat, nebo najdeme lepší podmínky u někoho jiného?

Chipsy
23. 9. 2015

Slané brambůrky jsou pro někoho jako droga. Nejdřív jeden lupínek, ale za chvíli je sáček prázdný. Snad vám nezkazíme chuť, až se dozvíte, jak slané brambůrky dopadly v našem testu.

Bariéry
16. 9. 2015

I když chodníky nebo tramvajové zastávky jsou pro tělesně postižené stále přístupnější, život ve městě pro vozíčkáře pořád není jednoduchý. Často kvůli maličkostem.

Spaní
10. 9. 2015

Volně prodejných přípravků proti nespavosti najdeme na trhu celou řadu. Pomůže nám ale nějaký doopravdy? Vyrazili jsme přímo do lékáren. Zajímalo nás, co nám doporučí.

Květiny
11. 6. 2015

Nemáte čas darovat květiny osobně? Nevadí, pohodlně je i s dovozem můžete zakoupit telefonicky. Stačí si květinářství najít na internetu a nadiktovat objednávku. Doručí ale kurýr květiny podle našich představ? A můžeme se na jejich kvalitu spolehnout? Vyzkoušeli jsme to.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží