Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13646  
Sdílet
| Poslat odkaz

Vyzkoušeli jsme

10. 4. 2014
Vozíčkáři

Zaběhnout do banky, k lékaři nebo na úřad. Pro většinu z nás naprosto běžná činnost, nad kterou se vůbec nezamýšlíme. Lidé trvale upoutáni na invalidní vozík musí ale všechny takové cesty pečlivě plánovat.

3. 4. 2014
Klamání zákazníků – fastfoody

Když jsme před dvěma lety zkoušeli, jestli jídlo koupené ve fastfoodech vypadá tak, jako v reklamě, byli jsme dost zklamaní. Tentokrát jsme k hodnocení přizvali šéfkuchaře a foodstylistu, který pokrmy pro reklamní focení a natáčení připravuje. A jak to dopadlo teď?

27. 3. 2014
Veřejná WC II

Nedávno jsme v pražském metru vyzkoušeli stav veřejných toalet. Dobře to nedopadlo, proto jsme se k tématu vrátili. Tentokrát jsme se ale zaměřili na hygienu na nádražích.

20. 3. 2014
Bezpečnost v obchodech

Zažít na vlastní kůži požár v nákupním centru nechce nikdo. Ale stát se může cokoliv. Proto musí být v každém nákupním centru například hasicí přístroje a označeny únikové východy. Jsou ale zárukou bezpečí?

6. 3. 2014
Veřejná WC

Odskočit si v metru na veřejné toalety? Většina lidí k tomu sebere odvahu, až když jsou opravdu v úzkých. Přitom záchody jsou do určité míry odrazem kulturní úrovně národa. Proto jsme se je v Praze, v turisticky nejnavštěvovanějším městě, rozhodli vyzkoušet.

27. 2. 2014
Nafta

Při nízkých teplotách může nafta ucpat palivový filtr dieselových motorů. Proto mají čerpací stanice povinnost prodávat zimní naftu, která je upravená tak, aby odolala nejméně 20 stupňům pod nulou. Můžeme se na kvalitu nafty opravdu spolehnout? Vyzkoušeli jsme to.

20. 2. 2014
Mýty na silnici II

Jízda autem ve velkých městech není nic pro začátečníky, ale ani otrlí řidiči a zkušení rodiče mnohdy nevědí, že se nevědomky dopouští dopravního přestupku.

13. 2. 2014
Vrácení peněz

Do redakce nám přišlo několik dopisů, ve kterých jste si stěžovali na neochotu obchodníků při vracení na velkou bankovku. Proto jsme se to rozhodli vyzkoušet na nejčastějších situacích, jako je například ranní nákup novin v trafice.

6. 2. 2014
Obsah masa v uzeninách

Už jsme se naučili číst si na etiketách balených potravin, které chceme koupit, údaje o složení, jak to ale udělat u řeznického pultu? Před osmi lety nám na tuto otázku nedokázal odpovědět nikdo. A jak jsme dopadli dnes?

30. 1. 2014
Bezmasé jídlo

Napsala nám divačka, vegetariánka, zoufalá z nabídky bezmasých jídel v běžných restauracích. A protože i my máme občas chuť na bezmasé jídlo, rozhodli jsme se to vyzkoušet. Navštívili jsme pět restaurací a zjišťovali, co nám nabídnou.

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2015 – P  ST
Žánr: Magazín
Další díly ve vysílání
I.12
16
17
18
23
24
25
30
31
II.1
6
7
8
Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.