Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 14003  
Sdílet
| Poslat odkaz

Vyzkoušeli jsme

8. 10. 2014
E-shopy

Nákupy na internetu jsou čím dál víc populární, jsou rychlé, pohodlné a většinou i levnější. Ale můžeme se na virtuální prodejce spolehnout? Vyzkoušeli jsme to. Zajímalo nás, za jak dlouho nám e-shopy zboží doručí, a jestli vrátí peníze, když ho v zákonné lhůtě pošleme zpátky.

1. 10. 2014
Segway

Na dvoukolových vozítkách, známých jako Segway, se už několik let v centru Prahy prohánějí turisté. Půjčoven, které podobné vyjížďky nabízejí, přibývá a přibývá i vozítek. To mnoha lidem v centru vadí, protože Segwaye smějí jezdit pouze po chodníku. Vyzkoušeli jsme proto, jak je jízda na Segwayi v centru města bezpečná.

24. 9. 2014
Směnárny

V listopadu 2013 nabyl účinnosti nový Zákon o směnárenské činnosti. Důvodem byly stále se opakující stížnosti klientů směnáren. Vznikl proto, aby je více ochránil. Abychom mohli zjistit, jestli se situace zlepšila, vrátili jsme se na turisticky atraktivní místa Prahy.

18. 9. 2014
Autoškoly

Abychom mohli řídit osobní automobil, potřebujeme vlastnit řidičský průkaz skupiny B. Ten získáme po úspěšném absolvování zkoušek v autoškole. Co když ale na autoškolu nebudeme mít tolik času, je možné si teoretickou výuku nebo praktický výcvik zkrátit? Vyzkoušeli jsme to v několika pražských autoškolách.

2. 9. 2014
Čistírny

Ne všechno prádlo můžeme prát sami doma. Oblečení ušité z komplikovanějších materiálů proto většinou nosíme do čistíren. Můžeme ale jejich zaměstnancům věřit, že naše prádlo skutečně vyčistí? Jak reklamovat případné vady?

24. 6. 2014
Odbornost prodejců

Když se chystáme koupit spací pytel na dovolenou nebo nový elektrospotřebič do kuchyně, spoléháme na odborné znalosti prodejců. Je ale naše důvěra na místě? Vyzkoušeli jsme to.

17. 6. 2014
Poplatek

Taky se vám zdá, že když je něco zadarmo, nebudete za to nic platit? Tak to je omyl. Sice to tak říká i zákon, ale není síla, která by firmu donutila dát zadarmo to, co slíbila.

12. 6. 2014
Paštiky

Jak chutnají játrové paštiky? Jsou mezi nimi velké rozdíly, nebo se příliš neliší? Vyzkoušeli jsme to. Nakoupili jsme 10 druhů konzerovovaných paštik a připravili jejich ochutnávku. Kromě chuti hodnotili porotci i jejich vzhled, konzistenci a také roztíratelnost.

5. 6. 2014
LPG

Stejně jako u benzínu existují i v případě LPG přísná pravidla, která určují, jaké složení by plyn měl mít, aby směl být používán jako pohonná hmota. A tak nás zajímalo, jak kvalitní LPG se na našich čerpacích stanicích prodává.

22. 5. 2014
Pečivo

Bez chleba s máslem k snídani nebo s řízkem ke svačině na výletě si to málokdo umí představit. Tradiční český chléb patří mezi nejoblíbenější druhy pečiva, kvalitní by nám měl vydržet pět až sedm dní. Jestli tomu tak opravdu je, jsme vyzkoušeli na jedenácti vzorcích.

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2015 – P  ST
Žánr: Magazín
Další díly ve vysílání
V.4
8
9
10
15
16
17
22
23
24
29
30
31
Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.