Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13955  
Sdílet
| Poslat odkaz

Vyzkoušeli jsme

24. 6. 2014
Odbornost prodejců

Když se chystáme koupit spací pytel na dovolenou nebo nový elektrospotřebič do kuchyně, spoléháme na odborné znalosti prodejců. Je ale naše důvěra na místě? Vyzkoušeli jsme to.

17. 6. 2014
Poplatek

Taky se vám zdá, že když je něco zadarmo, nebudete za to nic platit? Tak to je omyl. Sice to tak říká i zákon, ale není síla, která by firmu donutila dát zadarmo to, co slíbila.

12. 6. 2014
Paštiky

Jak chutnají játrové paštiky? Jsou mezi nimi velké rozdíly, nebo se příliš neliší? Vyzkoušeli jsme to. Nakoupili jsme 10 druhů konzerovovaných paštik a připravili jejich ochutnávku. Kromě chuti hodnotili porotci i jejich vzhled, konzistenci a také roztíratelnost.

5. 6. 2014
LPG

Stejně jako u benzínu existují i v případě LPG přísná pravidla, která určují, jaké složení by plyn měl mít, aby směl být používán jako pohonná hmota. A tak nás zajímalo, jak kvalitní LPG se na našich čerpacích stanicích prodává.

22. 5. 2014
Pečivo

Bez chleba s máslem k snídani nebo s řízkem ke svačině na výletě si to málokdo umí představit. Tradiční český chléb patří mezi nejoblíbenější druhy pečiva, kvalitní by nám měl vydržet pět až sedm dní. Jestli tomu tak opravdu je, jsme vyzkoušeli na jedenácti vzorcích.

15. 5. 2014
Benzínky

Správně nahuštěné pneumatiky podstatným způsobem přispívají k bezpečné jízdě. Většina řidičů proto čas od času zajede k čerpací stanici, aby si dohustili nebo jenom zkontrolovali tlak v pneumatikách. Můžeme se ale na tyto služby spolehnout?

24. 4. 2014
Pivní míra

Od roku 2007 jsme v českých hospodách a restauracích natáčeli už 4x. Vždy se stejným cílem. Zajímalo nás, jestli hospodští šidí na čepovaném pivu. A jak to bývá, narazili jsme jak na poctivce, tak na hospodské, kteří nám na stůl přinesli pivo pod míru. A jak to dopadlo tentokrát?

17. 4. 2014
Velikonoční beránci

Velikonoční beránky si můžeme koupit v každém supermarketu. A stejně jako u vánočního cukroví je obchodníci nabízejí dlouho před Velikonocemi. A jaká je jejich kvalita?

10. 4. 2014
Vozíčkáři

Zaběhnout do banky, k lékaři nebo na úřad. Pro většinu z nás naprosto běžná činnost, nad kterou se vůbec nezamýšlíme. Lidé trvale upoutáni na invalidní vozík musí ale všechny takové cesty pečlivě plánovat.

3. 4. 2014
Klamání zákazníků – fastfoody

Když jsme před dvěma lety zkoušeli, jestli jídlo koupené ve fastfoodech vypadá tak, jako v reklamě, byli jsme dost zklamaní. Tentokrát jsme k hodnocení přizvali šéfkuchaře a foodstylistu, který pokrmy pro reklamní focení a natáčení připravuje. A jak to dopadlo teď?

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2015 – P  ST
Žánr: Magazín
Další díly ve vysílání
IV6
10
11
12
17
18
19
24
25
26
V.1
2
3
Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.