Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13851  
Sdílet
| Poslat odkaz

Vyzkoušeli jsme

22. 5. 2014
Pečivo

Bez chleba s máslem k snídani nebo s řízkem ke svačině na výletě si to málokdo umí představit. Tradiční český chléb patří mezi nejoblíbenější druhy pečiva, kvalitní by nám měl vydržet pět až sedm dní. Jestli tomu tak opravdu je, jsme vyzkoušeli na jedenácti vzorcích.

15. 5. 2014
Benzínky

Správně nahuštěné pneumatiky podstatným způsobem přispívají k bezpečné jízdě. Většina řidičů proto čas od času zajede k čerpací stanici, aby si dohustili nebo jenom zkontrolovali tlak v pneumatikách. Můžeme se ale na tyto služby spolehnout?

24. 4. 2014
Pivní míra

Od roku 2007 jsme v českých hospodách a restauracích natáčeli už 4x. Vždy se stejným cílem. Zajímalo nás, jestli hospodští šidí na čepovaném pivu. A jak to bývá, narazili jsme jak na poctivce, tak na hospodské, kteří nám na stůl přinesli pivo pod míru. A jak to dopadlo tentokrát?

17. 4. 2014
Velikonoční beránci

Velikonoční beránky si můžeme koupit v každém supermarketu. A stejně jako u vánočního cukroví je obchodníci nabízejí dlouho před Velikonocemi. A jaká je jejich kvalita?

10. 4. 2014
Vozíčkáři

Zaběhnout do banky, k lékaři nebo na úřad. Pro většinu z nás naprosto běžná činnost, nad kterou se vůbec nezamýšlíme. Lidé trvale upoutáni na invalidní vozík musí ale všechny takové cesty pečlivě plánovat.

3. 4. 2014
Klamání zákazníků – fastfoody

Když jsme před dvěma lety zkoušeli, jestli jídlo koupené ve fastfoodech vypadá tak, jako v reklamě, byli jsme dost zklamaní. Tentokrát jsme k hodnocení přizvali šéfkuchaře a foodstylistu, který pokrmy pro reklamní focení a natáčení připravuje. A jak to dopadlo teď?

27. 3. 2014
Veřejná WC II

Nedávno jsme v pražském metru vyzkoušeli stav veřejných toalet. Dobře to nedopadlo, proto jsme se k tématu vrátili. Tentokrát jsme se ale zaměřili na hygienu na nádražích.

20. 3. 2014
Bezpečnost v obchodech

Zažít na vlastní kůži požár v nákupním centru nechce nikdo. Ale stát se může cokoliv. Proto musí být v každém nákupním centru například hasicí přístroje a označeny únikové východy. Jsou ale zárukou bezpečí?

6. 3. 2014
Veřejná WC

Odskočit si v metru na veřejné toalety? Většina lidí k tomu sebere odvahu, až když jsou opravdu v úzkých. Přitom záchody jsou do určité míry odrazem kulturní úrovně národa. Proto jsme se je v Praze, v turisticky nejnavštěvovanějším městě, rozhodli vyzkoušet.

27. 2. 2014
Nafta

Při nízkých teplotách může nafta ucpat palivový filtr dieselových motorů. Proto mají čerpací stanice povinnost prodávat zimní naftu, která je upravená tak, aby odolala nejméně 20 stupňům pod nulou. Můžeme se na kvalitu nafty opravdu spolehnout? Vyzkoušeli jsme to.

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2015 – P  ST
Žánr: Magazín
Další díly ve vysílání
II.9
13
14
15
20
21
22
27
28
III.1
6
7
8
Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.