Vyzkoušeli jsme

Bariéry
16. 9. 2015

I když chodníky nebo tramvajové zastávky jsou pro tělesně postižené stále přístupnější, život ve městě pro vozíčkáře pořád není jednoduchý. Často kvůli maličkostem.

Spaní
10. 9. 2015

Volně prodejných přípravků proti nespavosti najdeme na trhu celou řadu. Pomůže nám ale nějaký doopravdy? Vyrazili jsme přímo do lékáren. Zajímalo nás, co nám doporučí.

Květiny
11. 6. 2015

Nemáte čas darovat květiny osobně? Nevadí, pohodlně je i s dovozem můžete zakoupit telefonicky. Stačí si květinářství najít na internetu a nadiktovat objednávku. Doručí ale kurýr květiny podle našich představ? A můžeme se na jejich kvalitu spolehnout? Vyzkoušeli jsme to.

Alergeny
1. 6. 2015

Od poloviny prosince loňského roku musí restauratéři a provozovatelé nejrůznějších občerstvení informovat zákazníky o obsahu alergenů v prodávaných jídlech. Vyzkoušeli jsme, jak toto nové nařízení funguje v praxi.

Fotky
20. 5. 2015

Pózovat před objektivem není pro nás amatéry vůbec jednoduché. Když ale potřebujeme kvalitní fotku z profesionálního fotoateliéru, nic jiného nám nezbyde. Jaký ale bude výsledek? Kolik za focení zaplatíme?

Kloubní preparáty
18. 5. 2015

Kloubní preparáty patří mezi nejvíce prodávané doplňky stravy. Na trhu jich najdeme celou řadu, často i velmi drahé. Jsou dobrou investicí do našeho zdraví? Pro radu jsme zašli do lékáren.

Jahodové kompoty
11. 5. 2015

Jahodové kompoty. Co obsahují a jak se liší? Deset jahodových kompotů hodnotila tříčlenná porota.

Ořechy v čokoládě
7. 5. 2015

V obchodních centrech se stále častěji objevují stánky s ořechy a suchými plody. Sušená zelenina, sušené ovoce, oříšky i kombinace ořechů a čokoládové polevy. A protože víme, že ořechy i čokoláda mají v určitém množství pozitivní účinky, zajímalo nás, jestli čokoládová poleva je opravdu z čokolády.

Hasicí přístroje
6. 5. 2015

V některých evropských zemích musí řidiči vozit v autě hasicí přístroj. U nás taková povinnost není. Kdo ale chce chránit svůj majetek a zdraví, má k dispozici široký výběr výrobků od hasicích přístrojů až po hasicí spreje. Vyzkoušeli jsme je.

Hypotéky
30. 4. 2015

Když uvažujeme o hypotéce, vždy si předem u více bank porovnáme podmínky úvěru. V prvé řadě zjišťujeme, kolik budeme měsíčně platit. Pro tuto základní informaci nemusíme ale hned běžet do banky. Existují totiž internetové hypoteční kalkulačky. Můžeme jim ale věřit?

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží