Vyzkoušeli jsme

Fotky
20. 5. 2015

Pózovat před objektivem není pro nás amatéry vůbec jednoduché. Když ale potřebujeme kvalitní fotku z profesionálního fotoateliéru, nic jiného nám nezbyde. Jaký ale bude výsledek? Kolik za focení zaplatíme?

Kloubní preparáty
18. 5. 2015

Kloubní preparáty patří mezi nejvíce prodávané doplňky stravy. Na trhu jich najdeme celou řadu, často i velmi drahé. Jsou dobrou investicí do našeho zdraví? Pro radu jsme zašli do lékáren.

Jahodové kompoty
11. 5. 2015

Jahodové kompoty. Co obsahují a jak se liší? Deset jahodových kompotů hodnotila tříčlenná porota.

Ořechy v čokoládě
7. 5. 2015

V obchodních centrech se stále častěji objevují stánky s ořechy a suchými plody. Sušená zelenina, sušené ovoce, oříšky i kombinace ořechů a čokoládové polevy. A protože víme, že ořechy i čokoláda mají v určitém množství pozitivní účinky, zajímalo nás, jestli čokoládová poleva je opravdu z čokolády.

Hasicí přístroje
6. 5. 2015

V některých evropských zemích musí řidiči vozit v autě hasicí přístroj. U nás taková povinnost není. Kdo ale chce chránit svůj majetek a zdraví, má k dispozici široký výběr výrobků od hasicích přístrojů až po hasicí spreje. Vyzkoušeli jsme je.

Hypotéky
30. 4. 2015

Když uvažujeme o hypotéce, vždy si předem u více bank porovnáme podmínky úvěru. V prvé řadě zjišťujeme, kolik budeme měsíčně platit. Pro tuto základní informaci nemusíme ale hned běžet do banky. Existují totiž internetové hypoteční kalkulačky. Můžeme jim ale věřit?

Gothajské salámy
30. 3. 2015

Gothajský salám. Podřadný výrobek nebo chlouba řezníků? Jaká byla původní receptura a z čeho se vyrábí dnes? Osm balených gothajů otestovala naše tříčlenná porota. Pochutnala si?

Vepřové konzervy
23. 3. 2015

Vepřové konzervy s různými názvy. Jaké jsou mezi nimi rozdíly? Z čeho jsou vyrobeny a platí u nich jednoduchá rovnice, že dražší rovná se kvalitnější? Vyzkoušeli jsme to.

Právo na informace
10. 3. 2015

Informací je všude kolem nás spousta – a asi nejvíc těch zbytečných, které nechceme ani nepotřebujeme. Ale co když chceme vědět, co dělá nějaký úředník a jaký za to dostává z veřejné kasy plat? Dočkáme se takovéto informace? Vyzkoušeli jsme to.

Potraviny přes internet
2. 3. 2015

Potraviny už nemusíme nakupovat pouze v kamenných prodejnách. Stačí, když si doma sedneme k počítači a pohodlně si vše objednáme přes internet. Přiveze nám ale kurýr nákup podle našich představ? Vyzkoušeli jsme to.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží