Kauzy

Trouba
27. 10. 2016

Koupil si kombinovaný sporák, ten ale nepeče, jak jeho majitel očekával. Jídlo je buď nedopečené, nebo se musí připravovat dvojnásobně dlouho. Troubu několikrát reklamoval, podle servisu je ale vše v pořádku. Jedná se o závadu nebo vlastnost přístroje?

Letenky II
26. 10. 2016

Toužili po levných letenkách, zaplatili prodejci, nakonec ale nikam neletěli. Kdy už je cena letenek podezřelá? A proč nevzal soud povedeného prodejce do vazby?

Stožár
25. 10. 2016

Má na pozemku cizí pětatřicetimetrový telekomunikační stožár. Chtěla se stožáru zbavit, podala proto žalobu na odstranění stavby. Přestože majitelka pozemku s vlastníkem stožáru komunikuje, u soudu se dozvěděla, že jeho majitel se nedá dohledat. Jak se zbavit nežádoucí stavby?

Kouření
20. 10. 2016

Přibližně 7 z 10 kuřáků chce přestat kouřit. V České republice je pak asi milion lidí ročně, kteří to zkusí. Dokáží nás zbavit závislosti na nikotinu dva zázračné magnety prodávané v e-shopu? Vyzkoušeli jsme to.

Kenvelo
19. 10. 2016

Po mateřské dovolené se chtěla vrátit na své původní místo. Ukázalo se ale, že zaměstnavatel prodejny zrušil a změnil i své jméno. Jak má ukončit pracovní poměr se zaměstnavatelem, který s ní odmítá komunikovat?

Exekuce
19. 10. 2016

Klient zdravotní pojišťovny by měl zaplatit exekutorovi, neví ale proč. Když se šel do pojišťovny zeptat, dozvěděl se, že vlastně nic nedluží. Náklady na exekutora ovšem přesto zaplatit musí.

Koupelna III
18. 10. 2016

Nekvalitní obklady, umyvadlo, z kterého neodtéká voda, zabetonované splachovadlo. To je výsledek práce řemeslníka, který vybíral zálohy, práci nedokončil, ale peníze si nechal. Domohly se konečně po letech jeho zákaznice vrácení peněz?

Slevy z hor
18. 10. 2016

Nejméně tři tisíce lidí si přes slevový portál slevyzhor.cz objednaly pobyt na horách. Klienti zaplatili, ale odpočinek už si neužili. Když přijeli do objednaných hotelů, zjistili, že jejich vouchery jsou neplatné.

Cestovka
17. 10. 2016

Stovky klientů cestovní kanceláře neodjely na svůj zájezd a přišly o peníze. Roky si stěžovali na úřadech a policii, nikam to ale nevedlo. Jak je možné, že úřady dovolily, aby cestovka pokračovala ve své činnosti a způsobila tak vysokou škodu?

Mobily z e-shopu
13. 10. 2016

V listopadu loňského roku jsme vysílali reportáž o reklamaci mobilních telefonů, které si klientka koupila v e-shopu. Odstoupení od smlouvy jim tenkrát prodejce uznal, jenže odmítl vrátit plnou cenu. A jak to dopadlo?

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží