Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13646  
Sdílet
| Poslat odkaz

Kauzy

5. 2. 2015
Realitní kancelář

Paní Horáková našla byt v nabídce realitní kanceláře. Líbil se jí, zaplatila proto rezervační zálohu 80 tisíc korun. Z koupě ale nakonec sešlo, protože realitní makléř neměl pevně domluvenou cenu s prodávajícími. A záloha? Tak tu realitka odmítla vrátit.

4. 2. 2015
Směnky

Přivydělat si na mateřské dovolené? Proč ne! Třeba zprostředkováním půjček a provizemi z prodeje. Na takovýto inzerát odpověděly naše dvě divačky. Stačilo ale, aby podepsaly směnku a místo práce a přivýdělku jim zůstaly jen dluhy.

28. 1. 2015
Lyžařská střediska

Lyžařská střediska v Německu, Rakousku a Česku. Porovnali jsme je a našli rozdíly.

26. 1. 2015
Předváděčka

Paní Zavadilové přišla pozvánka, která ji lákala na otevření nového řeznictví. Když se ale vydala na slíbenou ochutnávku uzenin, zjistila, že se jedná o předváděcí akci vysavačů. Paní Zavadilová si vysavač nakonec koupila, nedostala ale žádnou smlouvu ani informace, o jakou firmu jde. Prodejce už hledá policie.

26. 1. 2015
Nedostavěný dům

Do nového domu se měli stěhovat loni už v dubnu. Bohužel si ho nechali postavit od firmy, které jdou líp sliby než stavění. Dům totiž není dokončen dodnes a na stěhování si majitelé budou muset ještě počkat.

22. 1. 2015
Auto z bazaru

Paní Kudová si chtěla pořídit auto s velkým kufrem, aby se jí tam vešel dětský kočárek. A protože na nové neměla, zašla do pobočky autobazaru. Z dobré koupě se ale radovala pouze 14 dní.

21. 1. 2015
Let I

Pilotem na jeden den, pilotem na zkoušku nebo třeba jen pronájem malých letadel. Tyto služby dnes nabízí na internetu řada různých firem. Za pár tisíc si zkusit něco nevšedního – ideální dárek! Stačí zaplatit, domluvit termín a pak jen doufat, že se opravdu poletí.

20. 1. 2015
Koupelna II

Řemeslník vybíral od zákazníků peníze za rekonstrukce koupelen, ale práce za to odvedl málo. O tom jsme vysílali reportáž už před třemi lety. Klientky nedoufaly, že se dočkají spravedlnosti, a už vůbec je nenapadlo, že se dočkají dvou různých spravedlností.

19. 1. 2015
Advokátní úschovna

Pan Repka z Kralup nad Vltavou se těšil na klidné stáří. Díky dlouholetému podnikání měl mít dostatek peněz na to, aby si nemusel dělat starosti, čím zaplatí složenky, nebo jestli mu zbude na dovolenou. Jeho sen se však rozplynul, když o své peníze zcela nečekaně přišel.

19. 1. 2015
Kočárek

Manželé Krupičkovi z Jičína si koncem června 2013 koupili dětský kočárek. Brzy ale zjistili, že jedno kolečko dobře nefunguje, a proto kočárek reklamovali. To ale netušili, že řešení reklamace se potáhne do doby, kdy už ho nebudou potřebovat.

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2015 – P  ST
Žánr: Magazín
Další díly ve vysílání
I.12
16
17
18
23
24
25
30
31
II.1
6
7
8
Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.