Kauzy

Stavba
11. 2. 2016

Chtěli si postavit rodinný domek. Zaplatili vysokou zálohu, zedník ale dům nedostavěl a o čase ze stavby zmizel. Jak má vypadat smlouva o stavbě domu?

Rychlá hra
10. 2. 2016

Zkusili štěstí a zúčastnili se televizní telefonické soutěže. Nic nevyhráli, zato provolali tisíce. Mají vůbec soutěžící šanci na výhru?

Žárovky
9. 2. 2016

Změnil dodavatele elektřiny i plynu a jako dárek dostal LED žárovky. Když ale po čase od smlouvy odstoupil, ukázalo se, že za dárek bude muset zaplatit.

Podnájem
8. 2. 2016

Vysokoškoláci, nastávající maminka nebo žena se dvěma dětmi – všichni sháněli rychlý a levný pronájem. Všem padl do oka stejný byt v Praze 6. Nikdo z nich ho ale do pronájmu nezískal, namísto toho přišli všichni o své peníze.

Dražba
4. 2. 2016

Vydražili rodinný domek v exekuční dražbě, vzali si úvěr a chtěli bydlet. Původní majitelka ale předání domu oddalovala tak, že v exekuci málem skončili noví majitelé. Proč převod nemovitosti trval tak dlouho?

Autobazar II
3. 2. 2016

Reklamovala automobil koupený v bazaru. Protože prodejce reklamaci neuznal, podala zákaznice žalobu. Jak soud rozhodl?

Dovolená
3. 2. 2016

Humanitární organizace Červený kříž pomáhá nemocným dětem, nemohoucím seniorům i dalším potřebným. Občas se ale pouští i do dalších činností  třeba do organizování zájezdů. Bohužel, ne vždycky to dobře dopadne.

Vodoměr II
1. 2. 2016

Loni v září jsme odvysílali reportáž o problému manželů Urbancových z Berouna. Ti si chtěli nechat namontovat vedle běžného vodoměru ještě takzvaný podvojný vodoměr, aby nemuseli platit stočné za vodu, kterou napouštějí do bazénu a která neodchází do kanalizace. A jak to nakonec dopadlo?

Zeď
1. 2. 2016

Obec postavila na soukromém pozemku bez vědomí majitele opěrnou zeď. Ten teď žádá její odstranění. Co dělat, když nám na zahradě obec vybuduje černou stavbu?

Územní plán
28. 1. 2016

Paní Rajnochová se léta snaží změnit územní plán obce. Chce si totiž na svém pozemku postavit rodinný dům. I když si nechala vypracovat řadu posudků, které stavbě nebrání, obec se změnou územního plánu nesouhlasí.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží