Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13525  
Sdílet
| Poslat odkaz

Kauzy

30. 10. 2014
Alternativní operátor

Paní Křivancová nebyla spokojená se svým mobilním operátorem a rozhodla se pro změnu. Chtěla využít práva přenést si číslo k nové firmě. Původní operátor ale číslo zablokoval. Má na to právo?

21. 10. 2014
Motorka II

Před rokem někdo ukradl panu Reimitzovi motorku. Policie motorku s řidičem zastavila, ale nezajistila ani motorku, ani řidiče, který byl možná zlodějem. Místo toho dala pokutu panu Reimitzovi. O téhle patálii jsme vysílali reportáž už začátkem letošního roku a teď se dozvíme, jestli už má motorku zpátky a kdo má zpackanou silniční kontrolu na svědomí.

20. 10. 2014
Bytové družstvo

Bytové družstvo SBD v Teplicích spravuje 8 tisíc bytů a je v regionu největší. Bohužel, družstevníci nejsou spokojeni s hospodařením. Do oprav domů se investovaly velké peníze, ale už na první pohled je jasné, že kvalita pokulhává. Na stížnosti nájemníků ale vedení družstva nereaguje.

16. 10. 2014
Zablokovaný účet

Na Jaroslava Kunu byla uvalena exekuce kvůli dluhu ze smlouvy, kterou neuzavřel. Exekutor mu zablokoval bankovní účet a nařídil srážky ze mzdy. I když policie dokázala, že dluh nezavinil, ke svému účtu nemá dlouhé měsíce přístup.

15. 10. 2014
Nedokončená koupelna

Michal Kovář z Ostravy si objednal rekonstrukci koupelny za 95 tisíc korun. Podle smlouvy zaplatil zálohu 65 tisíc. Zbytek měl doplatit až po předání díla. Přestože ale dodnes na zálohách zaplatil 100 tisíc, koupelna zůstala nedokončena.

14. 10. 2014
Vykradená zlatnictví

Snad každý z nás má uzavřenou minimálně jednu pojistku pro případ nemoci, živelné pohromy nebo krádeže. I paní Soukupová z Litoměřic měla své podnikání pojištěné. Jenže dnešní přetechnizovaná doba nabízí zlodějům takové možnosti, se kterými pojišťovna, bohužel, nepočítá.

13. 10. 2014
Hmotná nouze

Myslíte si, že do hmotné nouze se dostane jen ten, kdo je dlouhodobě bez práce, spadl do dluhů nebo přišel z výkonu trestu? Omyl. Do této těžké životní situace se můžete dostat i v případě, že budete celodenně pečovat o osobu blízkou a nebudete ji chtít dát do ústavu.

9. 10. 2014
Makléř

Že se při koupi nemovitosti, byť přes realitní kancelář, vyplatí nešetřit na právníkovi, se přesvědčil pan Vladimír Kleinrath. V Krkonoších si vyhlédl chalupu, a protože o ni hodně stál, podepsal rezervační smlouvu a zaplatil neobvykle vysokou zálohu. Až když to udělal, zjistil, jak byl lehkovážný.

7. 10. 2014
Komín

Pan Pasztorek si postavil nový dům, jehož součástí je komín s keramickou vložkou. Jelikož se blíží topná sezóna, koupil nová krbová kamna a nechal je nainstalovat kominíkem. Ten práci odvedl tak, že revizní technik spalinových cest zakázal připojená kamna užívat.

6. 10. 2014
Zrušená dovolená

Alena Drábová si letos v dubnu koupila u cestovní kanceláře Conti zájezd pro dva na Sicílii. Deset dnů před odletem cestovka zkrachovala. Pořadatelem zájezdu ale byla jiná cestovní kancelář a tak byla paní Drábová přesvědčena, že se jí problém nijak nedotkne a na dovolenou odletí. Spletla se.

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2014 – P  ST
Žánr: Magazín
Další díly ve vysílání
X.6
10
11
12
17
18
19
24
25
26
27
28
29
31
XI.1
2
Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.