Vyzkoušeli jsme

Zmrzliny
5. 10. 2016

Zmrzlina se dřív vyráběla jen ze smetany, cukru a ovoce. Dnes se může stát, že smetanu nahradí třeba rostlinný tuk a ovoce například různá aromata. Proto jsme nakoupili 6 zmrzlin ve vaničkách a podívali se na jejich složení.

Domácí limonády
9. 6. 2016

Domácí limonády zažívají boom a najdeme je v nápojových lístcích téměř každé restaurace.Jako zákazníci očekáváme, že za jejich vyšší cenu dostaneme na stůl lahůdku – originální chutnou limonádu, připravenou z kvalitních čerstvých surovin. Vyzkoušeli jsme to.

Obaly
7. 6. 2016

Lákavé obaly potravin slibují atraktivní obsah. Jak je to ale doopravdy? Je pokrm uvnitř stejně lákavý jako na fotografii?

Dětské potraviny
2. 6. 2016

Sušenky ve tvaru zvířátek, jogurty a mléčné dezerty s obaly plnými pohádkových postaviček, malinké párky. Jsou ale takové potraviny opravdu pro děti to nejlepší?

Magnet
23. 5. 2016

Internetový prodejce nabízí „zázračnou“ součástku do motorových vozidel. Magnet v motoru údajně dokáže snížit emise a spotřebu až o polovinu. Neklame prodejce zákazníky?

Hotová jídla v konzervách
18. 5. 2016

Jaká jsou hotová jídla v konzervách? Vybrali jsme pokrmy, které každý zná – českou i zahraniční klasiku. Kromě odborníků jsme přizvali dva studenty hotelové školy, jejichž úkolem bylo uhádnout, co jedí.

Lančmít
10. 5. 2016

Stal se obživou pro vojáky, mořeplavce a výletníky. Jeho tradice je stoletá a oblibu neztratil ani dnes. Celosvětově užívaný pokrm zvaný lančmít. Otestovali jsme ho.

Instatní káva
3. 5. 2016

I když nepatříme mezi země s vysokou spotřebou kávy, jedno prvenství nám podle statistik přece jen patří. V přepočtu na jednoho obyvatele vypijeme nejvíce instantní kávy v Evropě. A to i díky směsím 3v1 nebo 2v1.

Brýle
27. 4. 2016

Máte problém, stres, bolí vás oči, jste unavení? Pokud ano, je tu novinka, která prý vše vyřeší. Masážní brýle. Koupili jsme je a vyzkoušeli.

Sůl
14. 4. 2016

Trendy ve výživě jsou jedna věc a složení potravin věc druhá. Proto se dostáváme do střetu, kdy odborníci na výživu doporučují vyhýbat se soli a ono je to přitom téměř nemožné. Sůl je totiž ukrytá skoro všude. A to i tam, kde bychom to opravdu nečekali.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží