Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13994  
Sdílet
| Poslat odkaz

Vyzkoušeli jsme

20. 5. 2015
Fotky

Pózovat před objektivem není pro nás amatéry vůbec jednoduché. Když ale potřebujeme kvalitní fotku z profesionálního fotoateliéru, nic jiného nám nezbyde. Jaký ale bude výsledek? Kolik za focení zaplatíme?

18. 5. 2015
Kloubní preparáty

Kloubní preparáty patří mezi nejvíce prodávané doplňky stravy. Na trhu jich najdeme celou řadu, často i velmi drahé. Jsou dobrou investicí do našeho zdraví? Pro radu jsme zašli do lékáren.

11. 5. 2015
Jahodové kompoty

Jahodové kompoty. Co obsahují a jak se liší? Deset jahodových kompotů hodnotila tříčlenná porota.

7. 5. 2015
Ořechy v čokoládě

V obchodních centrech se stále častěji objevují stánky s ořechy a suchými plody. Sušená zelenina, sušené ovoce, oříšky i kombinace ořechů a čokoládové polevy. A protože víme, že ořechy i čokoláda mají v určitém množství pozitivní účinky, zajímalo nás, jestli čokoládová poleva je opravdu z čokolády.

6. 5. 2015
Hasicí přístroje

V některých evropských zemích musí řidiči vozit v autě hasicí přístroj. U nás taková povinnost není. Kdo ale chce chránit svůj majetek a zdraví, má k dispozici široký výběr výrobků od hasicích přístrojů až po hasicí spreje. Vyzkoušeli jsme je.

30. 4. 2015
Hypotéky

Když uvažujeme o hypotéce, vždy si předem u více bank porovnáme podmínky úvěru. V prvé řadě zjišťujeme, kolik budeme měsíčně platit. Pro tuto základní informaci nemusíme ale hned běžet do banky. Existují totiž internetové hypoteční kalkulačky. Můžeme jim ale věřit?

30. 3. 2015
Gothajské salámy

Gothajský salám. Podřadný výrobek nebo chlouba řezníků? Jaká byla původní receptura a z čeho se vyrábí dnes? Osm balených gothajů otestovala naše tříčlenná porota. Pochutnala si?

23. 3. 2015
Vepřové konzervy

Vepřové konzervy s různými názvy. Jaké jsou mezi nimi rozdíly? Z čeho jsou vyrobeny a platí u nich jednoduchá rovnice, že dražší rovná se kvalitnější? Vyzkoušeli jsme to.

10. 3. 2015
Právo na informace

Informací je všude kolem nás spousta – a asi nejvíc těch zbytečných, které nechceme ani nepotřebujeme. Ale co když chceme vědět, co dělá nějaký úředník a jaký za to dostává z veřejné kasy plat? Dočkáme se takovéto informace? Vyzkoušeli jsme to.

2. 3. 2015
Potraviny přes internet

Potraviny už nemusíme nakupovat pouze v kamenných prodejnách. Stačí, když si doma sedneme k počítači a pohodlně si vše objednáme přes internet. Přiveze nám ale kurýr nákup podle našich představ? Vyzkoušeli jsme to.

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2015 – P  ST
Žánr: Magazín
Další díly ve vysílání
V.4
8
9
10
15
16
17
22
23
24
29
30
31
Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.