Test

Müsli tyčinky
6. 10. 2015

DTestNa barevných obalech müsli tyčinek většinou nechybí obrázky obilovin a různého ovoce. A když se na obal vejde třeba i slůvko fit nebo jogurt, vypadá to, že jsme si jako spotřebitelé, kteří chtějí zdravě žít, nemohli vybrat lepší svačinu. Redaktoři časopisu dTest je proto poslali do laboratoře.

Vysavače
5. 10. 2015

DTestNová směrnice Evropské unie o Ekodesignu začala platit koncem loňského roku a nezapomněla ani na spotřebič, kterým je vybavena skoro každá domácnost, na vysavač. Jak úsporné modely obstojí v testu, zjišťovali redaktoři časopisu dTest.

Rajčatové protlaky
22. 9. 2015

DTestRajčata jsou základem italské kuchyně. Používají se nejen čerstvá, ale i ve formě různých omáček, pyré nebo protlaků. Redaktoři časopisu dTest tentokrát zjišťovali, jak kvalitní jsou rajčatové protlaky na našem trhu.

Zámky
15. 9. 2015

Test DnesAby pojišťovna v případě vloupání vyplatila pojistnou částku, musí být objekt zabezpečen bezpečnostní vložkou třídy III nebo IV. Jak jsou tyto zámky odolné, testovali redaktoři Mladé fronty Dnes.

Granule pro kočky
8. 9. 2015

DTestZa 100 g granulí pro kočky můžeme zaplatit necelé 4 koruny, ale i 40 korun. Liší se tak výrazně i kvalitou? Vyplatí se vůbec kupovat dražší krmivo? Redaktoři časopisu dTest porovnávali 24 vzorků krmiva.

Uzené maso
10. 6. 2015

Vakuově balené uzené maso. Vypadá lákavě, ale jaké je, když se rozbalí? Voní a chutná jako tradičně uzené maso, nebo je to průmyslová hmota plná vody a chemie?

Repelenty
9. 6. 2015

DTestProti komárům jsme si zvykli používat repelenty. Jaké jsou ale rozdíly mezi různými repelentními přípravky na trhu? Z čeho jsou vyrobeny a jsou opravdu účinné? Redaktoři časopisu dTest otestovali 10 výrobků.

Instantní polévky
2. 6. 2015

Test DnesCo obsahují a jak chutnají čínské instantní polévky? Redaktoři Mladé Fronty Dnes nakoupili 14 výrobků a poslali je do laboratoře. K degustaci přizvali experty, profesionální kuchaře i laiky.

Dětské jednorázové pleny
26. 5. 2015

DTestDětské jednorázové pleny dnes používá téměř 90 % rodin s malými dětmi. Je lepší kupovat dítěti drahé pleny, nebo stejnou funkci splní i ty nejlevnější? Test 14 výrobků připravili redaktoři časopisu dTest.

Obraz
19. 5. 2015

Vyznat se v kvalitě obrazů, vyčíslit jejich cenu, identifikovat autora a rozpoznat originál od padělku není vůbec jednoduché. Vyzkoušeli jsme, jak nám při prodeji obrazu poradí odborníci.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží