Test

Energetické nápoje
1. 11. 2016

Test DnesJsou energetické nápoje dobrou volbou k povzbuzení těla? Jak chutnají a hlavně, kolik obsahují kofeinu a cukru? Test dvaceti energetických drinků připravili redaktoři Mladé fronty Dnes.

Lískooříškové pomazánky
25. 10. 2016

DTestI když lískooříškové kakaové pomazánky nepatří mezi nejzdravější potraviny, občas po nich sáhneme. Z jakých surovin jsou vyrobeny a jak se liší chutí, zjišťovali redaktoři časopisu dTest.

Vestavné trouby
11. 10. 2016

DTestVýhodou vestavné trouby je to, že se dá kombinovat se všemi typy varných desek a umístit do výšky, která nám vyhovuje. Test 12 modelů v cenách od 5 do 12 tisíc korun připravili redaktoři časopisu dTest.

Televize
4. 10. 2016

DTestKdyž si půjdeme koupit novou televizi, je jasné, že vybrat si nebude jednoduchý úkol. Kolik se vyplatí do nové televize investovat? Test připravili redaktoři časopisu dTest.

Bílé jogurty
27. 9. 2016

Test DnesRedaktoři Mladé fronty Dnes se tentokrát zaměřili na kvalitu bílých jogurtů. 14 vzorků analyzovala laboratoř a degustátoři porovnávali rozdíly v chuti jogurtů, vůni, vzhledu a konzistenci.

Šunkový salám
20. 9. 2016

DTestŠunkový salám se u nás začal vyrábět už po první světové válce. Tuto tradiční měkkou uzeninu dnes najdeme mezi regulovanými masnými výrobky, což znamená, že její kvalitu upravuje vyhláška. A jak kvalitní šunkový salám si kupujeme, prozradí redaktoři časopisu dTest.

Ledová káva
14. 9. 2016

Ledová káva nás má osvěžit, nabudit, probudit. V supermarketech jsou jí plné regály, obyčejné i té s různými příchutěmi. Kupujeme si ji ale také u benzínek, když kromě auta startujeme i sebe. Ale co si to vlastně kupujeme?

Psí granule
6. 9. 2016

DTestTeprve když si pořídíme psa, zjistíme, jak pestrá je na trhu nabídka krmiva. Čím je ale nejlepší psa krmit? Test 20 druhů psích granulí připravili redaktoři časopisu dTest.

Přímočaré pily
31. 5. 2016

DTestMezi testovanými přímočarými pilami, jejichž kvalitu porovnávali redaktoři časopisu dTest, najdeme jak drahé, profesionální modely, tak i levnější pily z hobby řady. Ty snesou menší zátěž a hodí se především pro domácí použití. A právě na tyto modely jsme se zaměřili.

Kuchyňské digitální váhy
24. 5. 2016

DTestKuchyňskou váhu nepoužíváme v kuchyni tak často jako většinu dalších spotřebičů, ale občas se hodí. Stačí, když za ni zaplatíme 200 korun, nebo je lepší si trochu připlatit? Test digitálních kuchyňských vah připravili redaktoři časopisu dTest.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží