Kauzy

Kouření
20. 10. 2016

Přibližně 7 z 10 kuřáků chce přestat kouřit. V České republice je pak asi milion lidí ročně, kteří to zkusí. Dokáží nás zbavit závislosti na nikotinu dva zázračné magnety prodávané v e-shopu? Vyzkoušeli jsme to.

Kenvelo
19. 10. 2016

Po mateřské dovolené se chtěla vrátit na své původní místo. Ukázalo se ale, že zaměstnavatel prodejny zrušil a změnil i své jméno. Jak má ukončit pracovní poměr se zaměstnavatelem, který s ní odmítá komunikovat?

Exekuce
19. 10. 2016

Klient zdravotní pojišťovny by měl zaplatit exekutorovi, neví ale proč. Když se šel do pojišťovny zeptat, dozvěděl se, že vlastně nic nedluží. Náklady na exekutora ovšem přesto zaplatit musí.

Koupelna III
18. 10. 2016

Nekvalitní obklady, umyvadlo, z kterého neodtéká voda, zabetonované splachovadlo. To je výsledek práce řemeslníka, který vybíral zálohy, práci nedokončil, ale peníze si nechal. Domohly se konečně po letech jeho zákaznice vrácení peněz?

Slevy z hor
18. 10. 2016

Nejméně tři tisíce lidí si přes slevový portál slevyzhor.cz objednaly pobyt na horách. Klienti zaplatili, ale odpočinek už si neužili. Když přijeli do objednaných hotelů, zjistili, že jejich vouchery jsou neplatné.

Cestovka
17. 10. 2016

Stovky klientů cestovní kanceláře neodjely na svůj zájezd a přišly o peníze. Roky si stěžovali na úřadech a policii, nikam to ale nevedlo. Jak je možné, že úřady dovolily, aby cestovka pokračovala ve své činnosti a způsobila tak vysokou škodu?

Mobily z e-shopu
13. 10. 2016

V listopadu loňského roku jsme vysílali reportáž o reklamaci mobilních telefonů, které si klientka koupila v e-shopu. Odstoupení od smlouvy jim tenkrát prodejce uznal, jenže odmítl vrátit plnou cenu. A jak to dopadlo?

Výstava
12. 10. 2016

Společnost, která na Pražském hradě pořádala výstavu slavného italského malíře Tiziana, si na tříměsíční práci najala externí zaměstnance. Brigádníky ve snu nenapadlo, že za práci na této akci, kterou navíc zaštítil italský velvyslanec, nedostanou zaplaceno.

Auta z bazaru
10. 10. 2016

Věděli, že si kupují ojetý vůz, nečekali ale, že po krátkém užívání auto buď jezdit přestane, nebo automechanik doporučí odstavení. Oba tak svůj vůz reklamovali, jenže autobazar reklamace zamítl. Prý byli se stavem automobilů předem seznámeni.

Rozvody
6. 10. 2016

Najal řemeslníka, aby mu na chatě udělal nové vodovodní rozvody. V rozpočtu se ale začaly objevovat podivné částky za podivné úkony. Když řemeslníkovi odmítl zaplatit další zálohu, instalatér práci ukončil a už se nevrátil. Majitel chaty teď nemá ani peníze, ani zapojenou vodu.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží