Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13907  
Sdílet
| Poslat odkaz

Kauzy

2. 4. 2015
Zážitek

Pro mnohé z nás je zážitek tím nejlepším dárkem. Paní Častová chtěla svého manžela také potěšit a koupila mu jízdu v závodním voze na okruhu. Za 3 000 korun se ale svezení nedočkal. Není navíc jediný, kdo na zaplacený zážitek čeká dodnes.

1. 4. 2015
Domény

Pokud chce podnikatel obchodovat a nabízet své služby prostřednictvím internetu v zahraničí, mohou mu pomoct mezinárodní domény. Kolik stojí jejich registrace a provoz? Někdy ale nefungují…

31. 3. 2015
Mateřská dovolená

Paní Miňová pracovala v kadeřnickém salonu. Po roce nastoupila na mateřskou dovolenou a poté na rodičovskou. Po ní se chtěla vrátit do práce, zjistila ale, že salon už neexistuje. Kontaktovala proto majitelku, ta však odmítla cokoliv řešit. Co v takovém případě dělat?

26. 3. 2015
Internetové rádio

Pan Bělka si koupil přijímač na přehrávání internetových rádií. Dva roky fungoval, ale jednoho dne žádnou stanici nenašel. Prodejce reklamaci odmítl. Přestože přístroj neumí přehrávat internetová rádia, je podle něj plně funkční.

25. 3. 2015
Pojistka

Manželé Havlíkovi si chtěli zajistit klidný důchod, a tak si koupili starší statek. Dům řádně pojistili. Po vydatných deštích, které dům poškodily, proto očekávali, že jim pojišťovna škodu uhradí. Ta ale po čase změnila názor.

24. 3. 2015
Sedačka

Sedací soupravu si nekupujeme každý den. Protože ji ale budeme používat opravdu často, je dobré výběru věnovat více času. Toho si byli vědomi i manželé Panáčkovi a s nákupem nespěchali. Problémům se ale ani přesto neubránili.

19. 3. 2015
Televize

Panu Hronovi přestalo fungovat placené satelitní vysílání televize. Nešlo o nic, co by se nedalo spravit – kdyby ovšem firma poslala technika. Když už ale pan Hron třetí měsíc platil za službu, kterou nedostával, chtěl ji zrušit. Ale i to se ukázalo jako problém.

18. 3. 2015
Hřiště II

Před časem jsme odvysílali reportáž o reklamaci dětského hřiště, které Česká obchodní inspekce posoudila jako nebezpečný výrobek. Nebezpečnou hračku. Podařilo se paní Ocelkové reklamaci u slovenského prodejce konečně po více než půl roce vyřešit?

18. 3. 2015
Palivo

100 000 korun. To je účet za opravu auta, který musí pan Červený zaplatit autoservisu. Nikde ale neboural, jen si natankoval u benzínové pumpy nekvalitní naftu. Po majiteli benzínky chtěl samozřejmě náhradu škody, jenže ten odpovědnost odmítl.

16. 3. 2015
Barevné linky

Už se vám také stalo, že jste ve svém vyúčtování za telefon našli položku, u které jste si marně lámali hlavu, za co to je? Možná jste jen volali do banky, na poštu nebo kvůli vyúčtování plynu či elektřiny na některou ze zákaznických linek. Není rozhodně pravidlem, že se na ně dovoláte zdarma.

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2015 – P  ST
Žánr: Magazín
Další díly ve vysílání
III.9
13
14
15
20
21
22
27
28
29
IV1
3
4
5
Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.