Bílé ovce

Knihy přes internet
14. 5. 2010

Nakupovat můžeme i z postele. Stačí připojení k internetu a v teple domova lze vyrazit za zbožím. Ale jako všechno v životě i tato forma nakupování může mít své nevýhody.

Zepter
7. 5. 2010

Paní Kohoutová si o prezentačních akcích myslela své a vyhýbala se jim velkým obloukem. Přesto na jedné obdobné akci koupila bio lampu. Po návratu domů se probrala z omámení a rozhodla se odstoupit od smlouvy. A výsledek?

Leasing
30. 4. 2010

Důležité je nebát se a bojovat. Tímto krédem se také řídila paní Stuchlá, když jí chtěla leasingová společnost zabavit automobil. Ukázku, že lze uspět, uvidíte právě teď.

Hlučný bar II
23. 4. 2010

Určitě je nutno počítat s tím, že hosté v baru si nebudou celý večer tiše číst noviny. Na druhou stranu lze ale předpokládat, že hluk linoucí se v pozdních hodinách z tohoto zařízení může rušit. A to bývá jádrem sporů.

Pes
16. 4. 2010

Když si Ilona Majerová z Tachova koupila štěňátko německé pinče, ještě netušila, že její pejsek do velikosti ani podoby této rasy nikdy nedoroste. A už vůbec netušila, jaké problémy jí čekají při reklamaci psa.

Reklamace telefonu
9. 4. 2010

Pana Dohnala upoutal v obchodě mobilní telefon s navigačními funkcemi, a tak si ho koupil. Tyto funkce ale diváka bohužel po čase navedly do reklamačního oddělení prodejce. A průběh reklamace pak pana Dohnala dovedl do naší redakce.

Reklamace kočárku
2. 4. 2010

Optimizmus do žil vám možná vlije reportáž o reklamaci kočárku. Zákaznice se nakonec dopracovala k řešení, se kterým je spokojena. Tak jednoduché to ale nebylo.

Exekuce TV II
26. 3. 2010

V únoru jsme vysílali reportáž o paní Sehnálkové z Olomouce, které exekutor neoprávněně zabavil novou televizi a ona se jí marně domáhala dva roky. Pomoc přislíbila prezidentka Exekutorské komory. A jak to dopadlo?

Plesnivý byt II
19. 3. 2010

I v Královském Poříčí může nájemník bydlet nekrálovsky. Přesvědčila se o tom paní Johanidesová. I když nájem platila řádně, v bytě se jí místo rodinné pohody usadila plíseň. Tak jsme se na to podívali.

Bílé zlato
12. 3. 2010

Zlato je kov, pro jehož získání jsou lidé odjakživa ochotni riskovat život. Lepší variantou je ale jít do klenotnictví a šperk si koupit. Výhodou pak je, že můžeme výrobek reklamovat.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4 

Vyhledávání v archivu reportáží