Test

Bílé jogurty
27. 9. 2016

Test DnesRedaktoři Mladé fronty Dnes se tentokrát zaměřili na kvalitu bílých jogurtů. 14 vzorků analyzovala laboratoř a degustátoři porovnávali rozdíly v chuti jogurtů, vůni, vzhledu a konzistenci.

Šunkový salám
20. 9. 2016

DTestŠunkový salám se u nás začal vyrábět už po první světové válce. Tuto tradiční měkkou uzeninu dnes najdeme mezi regulovanými masnými výrobky, což znamená, že její kvalitu upravuje vyhláška. A jak kvalitní šunkový salám si kupujeme, prozradí redaktoři časopisu dTest.

Ledová káva
14. 9. 2016

Ledová káva nás má osvěžit, nabudit, probudit. V supermarketech jsou jí plné regály, obyčejné i té s různými příchutěmi. Kupujeme si ji ale také u benzínek, když kromě auta startujeme i sebe. Ale co si to vlastně kupujeme?

Psí granule
6. 9. 2016

DTestTeprve když si pořídíme psa, zjistíme, jak pestrá je na trhu nabídka krmiva. Čím je ale nejlepší psa krmit? Test 20 druhů psích granulí připravili redaktoři časopisu dTest.

Přímočaré pily
31. 5. 2016

DTestMezi testovanými přímočarými pilami, jejichž kvalitu porovnávali redaktoři časopisu dTest, najdeme jak drahé, profesionální modely, tak i levnější pily z hobby řady. Ty snesou menší zátěž a hodí se především pro domácí použití. A právě na tyto modely jsme se zaměřili.

Kuchyňské digitální váhy
24. 5. 2016

DTestKuchyňskou váhu nepoužíváme v kuchyni tak často jako většinu dalších spotřebičů, ale občas se hodí. Stačí, když za ni zaplatíme 200 korun, nebo je lepší si trochu připlatit? Test digitálních kuchyňských vah připravili redaktoři časopisu dTest.

Kočárky
17. 5. 2016

DTestAť už za kočárek zaplatíme pár korun, nebo desítky tisíc, pro dítě musí být bezpečný. Pro rodiče zase praktický. Do letošního testu zařadili redaktoři časopisu dTest celkem 10 modelů kombinovaných kočárků.

Kloubní výživa
9. 5. 2016

DTestVe snaze najít úlevu od bolesti kloubů můžeme místo návštěvy lékaře zapracovat na svém zdraví sami a koupit si třeba kloubní výživu, jak často vidíme v reklamách. Je to dobrá volba? Právě na kloubní výživy se zaměřili redaktoři časopisu dTest.

Brýle
2. 5. 2016

Test DnesVíte, co jsou to hotovky? Ano, mohou to být hotová jídla, ale jsou to taky volně prodejné brýle na čtení, prodávané ve škále od půl do čtyř a půl dioptrie. A právě na jejich kvalitu se tentokrát zaměřili v redakci Mladé fronty Dnes.

Benzínové sekačky
26. 4. 2016

DTestVelikost pozemku, členitost zahrady a také naše fyzické dispozice mají vliv na správný výběr sekačky. Redaktoři časopisu dTest zařadili do letošního testu 27 modelů sekaček. Najdeme mezi nimi elektrické, akumulátorové a hlavně benzínové. A právě na ty se v testu podíváme.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží