Kauzy

Kanalizace
8. 10. 2015

Sehnat všechna potřebná povolení pro stavbu domu není jednoduché. Pan Vymer se o to snaží už téměř rok a je stále na začátku svého snažení. Obec požaduje, aby jí věnoval část svého pozemku.

Zážitkové dárky
7. 10. 2015

Měli jet na výlet lodí pořádaný firmou nabízející netradiční zážitky. Zaplatili, na akci ale od té doby čekali. Jak to dopadlo po našem natáčení?

Skleník
6. 10. 2015

Má pojistku proti škodám způsobeným vichřicí. Poškozený skleník ale pojišťovna zaplatit odmítla, prý nešlo o vichřici, jen o silný vítr. Co tehdy foukalo ve Slezsku?

Přeložka
5. 10. 2015

Majitelé rodinného domku si chtějí opravit střechu. Ve štítu mají ale uchycené veřejné elektrické vedení. A distribuční firma chce za přeložku víc než 100 tisíc korun.

Klec
1. 10. 2015

Rodiče koupili malému synovi křečka i s klecí. Hlodavec se ale okamžitě prokousal ven. Prodejce reklamaci zamítl s odůvodněním, že křeček je hlodavec. To je sice nepochybné, ale obstojí to jako důvod zamítnutí?

Dětský tábor
29. 9. 2015

Může se samozřejmě stát, že se na dětský tábor přihlásí málo dětí a provozovatel turnus zruší. Rozhodně by se ale nemělo stávat, že nevrátí zálohy vybrané od rodičů.

Vodoměr
22. 9. 2015

Manželé Urbancovi si pořídili tzv. podvojný vodoměr. Chtěli ušetřit na stočném, protože vodu nevypouštějí do kanalizace. Na první pohled jednoduchá montáž vodoměru se ale táhne už více než rok.

Pokuta
21. 9. 2015

Když dostal pan Moc upomínku o nezaplacení pokuty za jízdu na černo, myslel si nejdřív, že je to špatný vtip. Říká totiž, že pražskou hromadnou dopravou nepoužívá.

Pozemek
17. 9. 2015

Koupili si pozemek s domem uprostřed. Ukázalo se ale, že stavba novým majitelům nepatří.

Stočné
15. 9. 2015

Vodohospodářská společnost náhle zvýšila panu Hrdličkovi poplatek za odvod splašků víc než trojnásobně. Kdo je ale v právu? Podle ministerstva zemědělství pan Hrdlička. A podle stejného ministerstva zemědělství i vodohospodářská společnost.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží