Kauzy

Okap
5. 5. 2016

Prasklý okap se dá snadno opravit. Jenže pokud se neopraví včas, začne do domu zatékat. A když do domu zatéká už dva roky, je jasné, že škody rostou.

Dřevostavba
4. 5. 2016

Už během stavby domu se ukázalo, že práce neprobíhají kvalitně. A potvrdily to tři znalecké posudky. Proto se majitel budoucího domu rozhodl, že nebude platit zálohy tak, jak se původně se stavitelem dohodl. A jak to dopadlo?

Bezpečnostní dveře
2. 5. 2016

Když chceme do bytu kvalitní bezpečnostní a protipožární dveře, počítáme s tím, že nás vyjdou draho. Co když se ale časem ukáže, že dveře ve skutečnosti bezpečnostní nejsou?

Bazén
28. 4. 2016

Líbila se mu nejen cena bazénu, ale i prodloužená sedmiletá záruční doba. Jenže když se na bazénu po pěti letech objevila vada, najednou byla prodloužená záruka k ničemu.

E-shop
27. 4. 2016

O internetových obchodech, které vybraly peníze od zákazníků, zakoupené zboží neposlaly, ale zato s penězi zmizely, jsme vysílali mnohokrát. Zajímalo nás proto, jestli zakládání e-shopů podléhá nějaké kontrole.

Balík
26. 4. 2016

Když posíláme poštou balík, většinou si jeho obsah také pojistíme. A když se zásilka cestou poškodí, očekáváme, že nám pošta pojistnou částku samozřejmě vyplatí.

Dům
25. 4. 2016

Mají syna alergika. Protože bydleli ve starším domě, kde se obávali vzniku plísní, koupili si jiný dům. Po nastěhování v něm objevili závažné závady včetně plísní. Co dělat, když prodávající nechce odstranit vady?

Zámečníci
21. 4. 2016

Když seniorům na dveře zaklepali zámečníci a nabízeli jim pomoc, neváhali. Nechtěli být vykradeni jako jejich soused, a proto souhlasili s montáží nového zámku. Jenže pak jim došlo, že devět tisíc korun je cena přemrštěná, a proto od smlouvy odstoupili.

Sociální pojištění
20. 4. 2016

Když podepsala pracovní smlouvu s novým zaměstnavatelem, radovala se, že si vydělá víc. Po čase se ale ukázalo, že zaměstnavatel za ní neplatil sociální pojištění.

Seznamka
20. 4. 2016

Chtěla najít partnera přes internetovou seznamku, která nabízela měsíční členství za necelých 150 korun. Mělo to ale háček, členství nakonec stálo mnohonásobně víc.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží