Kauzy

Sluchátka
18. 2. 2016

Stává se, že občas koupíme něco výhodně. A rozhodně nás to potěší. Bohužel mnohem častěji se stává, že radost z výhodného nákupu zmizí velmi rychle.

Cihly
16. 2. 2016

Objednala si cihly na přístavbu svého domku. Část z nich je popraskaná. Podle znalce je nelze použít, prodejce vrácení zboží odmítá.

Předváděcí akce
15. 2. 2016

Novinka ve světě předváděcích akcí. Po hrncích a kuchyňských spotřebičích přichází přístroj, který má léčit. Co na něj říkají odborníci?

Stavba
11. 2. 2016

Chtěli si postavit rodinný domek. Zaplatili vysokou zálohu, zedník ale dům nedostavěl a o čase ze stavby zmizel. Jak má vypadat smlouva o stavbě domu?

Rychlá hra
10. 2. 2016

Zkusili štěstí a zúčastnili se televizní telefonické soutěže. Nic nevyhráli, zato provolali tisíce. Mají vůbec soutěžící šanci na výhru?

Žárovky
9. 2. 2016

Změnil dodavatele elektřiny i plynu a jako dárek dostal LED žárovky. Když ale po čase od smlouvy odstoupil, ukázalo se, že za dárek bude muset zaplatit.

Podnájem
8. 2. 2016

Vysokoškoláci, nastávající maminka nebo žena se dvěma dětmi – všichni sháněli rychlý a levný pronájem. Všem padl do oka stejný byt v Praze 6. Nikdo z nich ho ale do pronájmu nezískal, namísto toho přišli všichni o své peníze.

Dražba
4. 2. 2016

Vydražili rodinný domek v exekuční dražbě, vzali si úvěr a chtěli bydlet. Původní majitelka ale předání domu oddalovala tak, že v exekuci málem skončili noví majitelé. Proč převod nemovitosti trval tak dlouho?

Autobazar II
3. 2. 2016

Reklamovala automobil koupený v bazaru. Protože prodejce reklamaci neuznal, podala zákaznice žalobu. Jak soud rozhodl?

Dovolená
3. 2. 2016

Humanitární organizace Červený kříž pomáhá nemocným dětem, nemohoucím seniorům i dalším potřebným. Občas se ale pouští i do dalších činností  třeba do organizování zájezdů. Bohužel, ne vždycky to dobře dopadne.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží