Kauzy

Předváděcí akce
1. 6. 2016

Šla na přednášku o zdraví, domů si ale přinesla přístroj za desítky tisíc korun. Peníze jí prodejce po zrušení smlouvy vrátit odmítl.

SMS
31. 5. 2016

Majitelce telefonu začaly přicházet SMS zprávy, každá ji stála 99 korun. Kdo takovou „službu“ provozuje a jak ji může zákaznice zrušit?

Mince
30. 5. 2016

O tom, jak snadno se z nás mohou stát sběratelé mincí a medailí, jsme vysílali už před dvěma lety. Teď nás ale zaujala další nabídka. Objednáním zlevněných medailí se prý staneme členy prominentní společnosti. Je to ale dobrá investice?

Dřevostavba
30. 5. 2016

Za ušetřené peníze chtěla své dceři a vnučce nechat postavit malý dřevěný domek. Vybrala si ale dodavatele, který peníze zinkasoval a dům nedostavěl.

Žárovky II
26. 5. 2016

V únoru jsme odvysílali reportáž o zákazníkovi, který jako dárek při podpisu smlouvy s novým dodavatelem energií dostal pět žárovek. Když si ale přestup k jinému dodavateli rozmyslel, za dárek měl zaplatit tři tisíce. Jak to dopadlo?

Smlouvy
25. 5. 2016

Seniorka v krátké době podepsala sedm smluv sedmi různým společnostem nabízejícím dodávku elektrické energie. Jak chránit seniory před nájezdy podomních prodejců?

Troleje
25. 5. 2016

Na svém rohovém domě má upevněno osm lan, která drží troleje dopravního podniku. Zdi domu začaly praskat, dopravní podnik ale tvrdí, že to s jeho trolejemi nesouvisí. Znalecký posudek vlastníka domu ale říká opak. Musí majitel domu lana na domě tolerovat?

Modem
24. 5. 2016

Koupili si mobilní připojení na internet a těšili se, že ho budou využívat doma i na chatě. Jejich nadšení ale brzy opadlo. Přestože služby operátora nemohli kvůli špatnému modemu využívat, museli za ně platit.

Telefonní číslo
23. 5. 2016

Telefonní operátor dal omylem SIM kartu s číslem divačky jinému zákazníkovi. Takový omyl představuje pro majitelku telefonu značné riziko. Jak se zachoval operátor, když pochybení zjistil?

Zadržené auto
19. 5. 2016

Zákazník se domluvil s autoservisem na opravě auta. Po opravě se ale s majitelem servisu neshodl na tom, kolik má zaplatit. A od té doby už auto neviděl. Autoservis mu ho odmítá vydat.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží