Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13362  
Sdílet
| Poslat odkaz

Kauzy

23. 4. 2014
Průsak

Z hořejšího bytu začal pronikat odpad stropem. Majitelce bytu se to samozřejmě nelíbilo a začala situaci rychle řešit. Jenže pomoci se nedočkala, ani od sousedky, ani od Společenství vlastníků jednotek. Jaké možnosti řešení má v takovém případě majitel bytu, jemuž se na stropě tvoří páchnoucí skvrny.

16. 4. 2014
Dopravní nehoda

Několik svědků vidělo, jak černé auto nabouralo do vozů stojících na křižovatce a pak od nehody ujelo. Na místě dokonce zůstala jeho registrační značka. Ale když měla pojišťovna zaplatit škodu, začala tvrdit, že tam to černé auto nikdy nebylo.

14. 4. 2014
Česká kancelář pojistitelů

Každý majitel automobilu musí platit povinné ručení, pokud tak neučiní, Česká kancelář pojistitelů vymáhá příspěvek nepojištěných do garančního fondu. Občas se ale stane chyba a ČKP výzvu zašle někomu, kdo vůbec nic nedluží. Větší chyba ale je, že neprávem obeslaný člověk musí svou „nevinu“ prokázat.

9. 4. 2014
Koupelna

Koupelna. Lépe řečeno to, jak je obložená. To je problém, který trápí paní Reisacherovou z obce Mnetěš. A protože nebyla s kvalitou provedené práce spokojena, rozhodla se, že jednoduše nezaplatí.

7. 4. 2014
Pojištění

Skoro dvě dekády pan Riemer posílal peníze pojišťovně, protože ho navnadila, že se mu zhodnotí nejméně o polovinu. Zhodnotily se mu tak, že by klient dostal rád nazpátek aspoň to, co zaplatil.

2. 4. 2014
Rybářský lístek

Jednoho dne zjistil pan Kolovecký, že mu někdo u auta rozbil přední okénko a auto mu vykradl. Zmizel i jeho rybářský lístek. Nevadí, řekl si a vyrazil pro duplikát. Ukázalo se ale, že vyřešit takovou maličkost vůbec nebude snadné.

31. 3. 2014
Pozemek v záplavové oblasti

Postav dům, zasaď strom, řekl si Vratislav Chotaš a koupil v Brušperku krásný pozemek pro stavbu rodinného domu. Jak se ale později ukázalo, dům v tomto místě nepostaví a nejisté je i sázení stromu. Jisté je jen to, že hypotéku bude splácet ještě osmnáct let.

26. 3. 2014
Nebankovní půjčky

Každý se může dostat do finančních problémů. A může se to stát velmi rychle. Pak nezbývá, než tuto nemilou situaci vyřešit. A jak? Půjčkou.

24. 3. 2014
Obálková metoda

Co si představíme, když se řekne obálková metoda? Něco se dá do obálky a ten, kdo dal nejvíc, vyhrává! V naší reportáži je to přesně opačně. Vyhrál ten, kdo dal nejmíň!

19. 3. 2014
Hrobka

Jednání s úřady může být někdy velmi zdlouhavé, a to i v případě, kdy daný problém nevypadá vůbec složitě. Paní Novotná řeší s vedením města Kutná Hora už půldruhého roku problém chátrající hrobky. Snad se jí podaří s městem domluvit dřív, než se hrob rozpadne úplně.

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2014 – P  ST
Žánr: Magazín
Další díly ve vysílání
III.24
28
29
30
IV1
4
5
6
11
12
13
18
19
20
Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.