Vyzkoušeli jsme


Odstraňovač škrábanců

20. 4. 2017

Reklamy slibují, že lak našeho auta bude po použití odstraňovače škrábanců jako nový. Říkají ale pravdu? Je vůbec možné jedním tahem odstranit hluboké defekty karoserie?

Autor reportáže: Jan Novotný


Polévky

12. 4. 2017

Po instantních polévkách sáhneme většinou v okamžiku, kdy si chceme dát něco teplého k jídlu a nemáme moc času. Slogany na obalech nás často přesvědčují, že je to dobrá volba. Vyzkoušeli jsme je.

Autor reportáže: Marcela Avramopulu


Finanční úřady II

4. 4. 2017

Koncem loňského roku došlo ke změnám v placení daně z nabytí nemovitosti. Vědí zaměstnanci finančních úřadů, o jaké změny se jedná a poradí nám správně?

Autor reportáže: Bohunka Fraňková


Rostlinné nápoje

29. 3. 2017

Stále častěji se na trhu setkáváme s rostlinnými nápoji, které barvou připomínají mléko. A mlékem je také často nazýváme. Zajímalo nás, z čeho jsou vyrobeny nápoje sójové, ovesné, rýžové a mandlové, a jestli jsou srovnatelné s kravským mlékem.

Autor reportáže: Dáša Horká


Evidence obyvatel

21. 3. 2017

Jak odhlásit nájemníka z trvalého pobytu v naší nemovitosti? Zajímalo nás, jestli nám úředníci poradí správně.

Autor reportáže: Bohunka Fraňková


Zakysané mléčné nápoje

15. 3. 2017

Nabídka zakysaných mléčných výrobků je pestrá. Kefírové mléko, jogurtové, acidofilní nebo ABT mléko, podmáslí, kyška. Tříčlenná porota vyzkoušela deset vzorků. Zajímalo ji složení i chuť.

Autor reportáže: Iveta Fialová


Realitní kancelář

9. 3. 2017

Prodali nemovitosti prostřednictvím realitní kanceláře. Ta ale klientům peníze dodnes nevyplatila. Navíc se ukázalo, že nejsou jediní. Jak se mohou bránit?

Autor reportáže: Kateřina Blechová


Privátní a originální značky

2. 3. 2017

Jaký je rozdíl mezi výrobky s originální značkou a výrobky, který prodávají obchodní řetězce pod svými privátní značkami? Ceny a kvalitu zboží jsme porovnávali v několika obchodních řetězcích.

Autor reportáže: Alena Daňková


Hamburgery

15. 2. 2017

Hamburgery jsou stále populárnější. Pokud se připraví z kvalitních surovin a správným způsobem, jsou i velmi chutné. Ve fastfoodech jsme nakoupili pět vzorků a s odborníkem je vyzkoušeli.

Autor reportáže: Marcela Avramopulu


Zákusky

25. 1. 2017

McCafé, CrossCafe, Starbucks Cofee Company, Costa Coffee a Paul. To je pět známých řetězců, kde prodávají zákusky. Leckde stojí takový dezert i osmdesát korun. Co za ně dostaneme? To jsme zjišťovali s uznávanou cukrářkou.

Autor reportáže: Marcela Avramopulu


Vyhledávání v archivu reportáží