Vyzkoušeli jsme


Rybí prsty

1. 6. 2017

Rybí prsty často kupujeme v domnění, že děláme něco dobrého pro naše zdraví. Obsahují přece rybí maso. Je to ale pravda? Kolik procent masa vlastně v těchto výrobcích najdeme a jedná se vůbec o kvalitní rybu?

Autor reportáže: Marcela Avramopulu


Hotová jídla

17. 5. 2017

Kdo nevaří, nebo nechce utrácet za oběd v restauraci, může si hotová jídla koupit v obchodě, nebo si je objednat na internetu. My jsme to udělali. Nakoupili jsme 10 vzorků a s odborníky zjišťovali, jestli to je dobrá volba.

Autor reportáže: Dáša Horká


Čerstvé potraviny u nás a v Německu

2. 5. 2017

Jaká je kvalita potravin čerstvého zboží ve srovnatelných obchodních řetězcích u nás a v Německu?

Autor reportáže: Alena Daňková


Odstraňovač škrábanců

20. 4. 2017

Reklamy slibují, že lak našeho auta bude po použití odstraňovače škrábanců jako nový. Říkají ale pravdu? Je vůbec možné jedním tahem odstranit hluboké defekty karoserie?

Autor reportáže: Jan Novotný


Polévky

12. 4. 2017

Po instantních polévkách sáhneme většinou v okamžiku, kdy si chceme dát něco teplého k jídlu a nemáme moc času. Slogany na obalech nás často přesvědčují, že je to dobrá volba. Vyzkoušeli jsme je.

Autor reportáže: Marcela Avramopulu


Finanční úřady II

4. 4. 2017

Koncem loňského roku došlo ke změnám v placení daně z nabytí nemovitosti. Vědí zaměstnanci finančních úřadů, o jaké změny se jedná a poradí nám správně?

Autor reportáže: Bohunka Fraňková


Rostlinné nápoje

29. 3. 2017

Stále častěji se na trhu setkáváme s rostlinnými nápoji, které barvou připomínají mléko. A mlékem je také často nazýváme. Zajímalo nás, z čeho jsou vyrobeny nápoje sójové, ovesné, rýžové a mandlové, a jestli jsou srovnatelné s kravským mlékem.

Autor reportáže: Dáša Horká


Evidence obyvatel

21. 3. 2017

Jak odhlásit nájemníka z trvalého pobytu v naší nemovitosti? Zajímalo nás, jestli nám úředníci poradí správně.

Autor reportáže: Bohunka Fraňková


Zakysané mléčné nápoje

15. 3. 2017

Nabídka zakysaných mléčných výrobků je pestrá. Kefírové mléko, jogurtové, acidofilní nebo ABT mléko, podmáslí, kyška. Tříčlenná porota vyzkoušela deset vzorků. Zajímalo ji složení i chuť.

Autor reportáže: Iveta Fialová


Realitní kancelář

9. 3. 2017

Prodali nemovitosti prostřednictvím realitní kanceláře. Ta ale klientům peníze dodnes nevyplatila. Navíc se ukázalo, že nejsou jediní. Jak se mohou bránit?

Autor reportáže: Kateřina Blechová


Vyhledávání v archivu reportáží