Události, komentáře týdne

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 11762  
Sdílet
| Poslat odkaz

Nejostřejší debaty, nejzajímavější rozhovory, exkluzivní reportáže. Události, komentáře a výběr toho nejlepšího z uplynulého týdne.

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Řekli v Událostech, komentářích

20. 10. 2014 — Michaela Marksová /ČSSD/, ministryně práce a sociálních věcí, ke kritizovaným přísným normám v návrhu zákona o dětských skupinách:

Doteď bych řekla, že ty hygienické a stavební standardy pro děti byly jaksi tabu, že to nikdo neřešil. Teprve tento zákon to otevřel a já to vidím velice pozitivně, protože ta diskuse je velká, a už se začíná obecně přijímat, že to, jaké standardy v současné době máme, je přehnaně přísné a že bychom se o nich měli bavit. (…) Budeme dále jednat, souhlasíme se změkčením těch podmínek.

20. 10. 2014 — Karel Schwarzenberg /TOP 09/, předseda strany a poslanec, k odchodu T. Hudečka a J. Vávry z pražské TOP 09:

Už měli jeden spor před nějakým časem, ten se podařilo jakžtakž urovnat. A já jsem říkal, kdo to příměří poruší, ten musí počítat s velmi tvrdým zásahem. A ten se stal. Prostě nemůžete vést stranu, kde se lidi na veřejnosti perou. Kdyby to dělali na příslušném stranickém grémiu, nic bych proti tomu neměl. V každé straně jsou rozpory. Nebo kdyby se v noci někde zfackovali, je to taky jejich záležitost. Ale dělat to v médiích, to škodí straně.

» další

O pořadu

Analytický pořad redakce zpravodajství, který každý všední den mapuje dění u nás i za hranicemi Česka. Politika, business, kultura, trendy, někdy i sport – události, kterými žije celá společnost, rozebíráme bezprostředně s jejich aktéry, experty i našimi korespondenty v telemostech z celého světa.

Premiéra každý všední den od 22.00 hodin na ČT24

E-mail: uk@ceskatelevize.cz

Stopáž: 50 minut – Rok výroby: 2011 – P
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Další díly ve vysílání
VÁŠ NÁZOR
Má Senát smysl?
53 % 92 hl. Ano 45 % 77 hl. Ne 2 % 3 hl. Nevím

Celkem 172 hlasy

Novinky k pořadu

Upozornění na novinky k tomuto pořadu si přeji zasílat na e-mail: