Čtvrtek 15. 11. 2007 ČT1 21:50

Halina Pawlowská a její hosté producentka, herečka Deana Jakubisková a hoteliér Viliam Sivek tentokrát na téma „jak si zachránit kůži“. Režie H. Pawlowská a K. Czaban

Jak si zachránit kůži

Pod dívčím příjmením Horváthová zazářila v řadě filmů. V současnosti patří mezi úspěšné filmové producentky a právě dokončuje jeden z nejnáročnějších filmových projektů u nás – film svého manžela režiséra Juraje Jakubiska Bathory. Film, na kterém se podílí i Česká televize a jehož premiéra je ohlášena na leden příštího roku. Deana Jakubisková je dalším z hostů pravidelné televizní talk show Haliny Pawlowské Banánové rybičky.

Je jedním z potomků významné podnikatelské rodiny z první republiky. Vystudoval AMU, ale už v 80. letech řídil jeden z největších pražských hotelů a dnes je zřejmě nevýznamnějším českým hoteliérem. Jmenuje se Viliam Sivek, je otcem pěti dětí a dalším z hostů pravidelné televizní talk show Haliny Pawlowské Banánové rybičky.

O čem bude v tomto vydání Banánových rybiček především řeč – o tom, co občas potřebuje každý, o tom „jak si zachránit kůži“.