Kinobox

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 3354  
Sdílet
| Poslat odkaz

Petr Čtvrtníček uvádí magazín o filmových novinkách z domova i ze zahraničí. Připravil Petr Vachler

KinoboxKinoboxKinoboxKinobox

Po smrti Dr. Dooma se tým Fantastická čtyřka vrací zpět do zaběhnutých kolejí. Reed Richards alias Mr. Fantastic se ožení se svojí přítelkyní Sue Storm, když tu náhle spolu se zbytkem týmu, Johnnym Stromem a Benem Grimmem, budou muset čelit zcela novému protivníkovi. Ten má jméno Silver Surfer a přišel jako předzvěst zničení celého světa!

Když Reuben Tishkoff udělá velkou chybu a pustí se do stavby hotelu v Las Vegas s prolhaným Willym Banksem, jenž jej postupně vyšachuje ze všech práv na jeho vedení, Danny Ocean se rozhodne starému příteli pomoci, a tak se znovu sejdou Dannyho parťáci.

Miss Potter je životopisný film s hvězdným hereckým obsazením o známé britské spisovatelce pro děti, Beatrix Potterové, která se v období viktoriánské éry stala nejprodávanější autorkou.

Julia se chystá pořádně to roztočit se dvěma kamarádkami. Sexy trojka vyráží na tah a přitahuje pohledy kolemjdoucích jako magnet. Mezi chlápky, co na ně mlsně civí, je i kaskadér Mike, vraždící maniak za volantem, který nezná slitování. Quentin Tarantino přichází se svojí novinkou Grindhouse: Auto zabiják.

Uvidíte reportáž ze zahájení MFF Karlovy Vary, kde si cenu Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světovému filmu převezme legenda české animace Břetislav Pojar.

Ovšem Život jde dál, hlásají DVD a Noční můra šeptá, Sejmi eso. Vy ovšem můžete při návštěvách kin šeptat úplně jiná slovíčka. Záleží na tom, koho si s sebou do pohodlných křesel přivedete. Čím víc vás půjde, tím lépe dopadneme v žebříčcích návštěvnosti a pokud chcete udělat svým přátelům radost dvojnásobnou, zašeptejte jim správnou odpověď pro soutěž Kinoboxu.

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Diskuse diváků
 • Ajvngou 29. 2. 2012 01:52

  Kvalita

  Celkem mě rozesmál odkaz pod videem "přepnout na nízkou kvalitu". To už by asi nebylo vi…

 • Tomáš 18. 8. 2009 15:25

  škoda ho

  tak proto já ho poslední dobou tak málo viděl...

 • 14. 3. 2009 22:58

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 25 minut – Rok výroby: 2007 – ST  4:3
Žánr: Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje
Související pořady