Petr Čtvrtníček uvádí magazín o filmových novinkách z domova i ze zahraničí. Připravil Petr Vachler

Po smrti Dr. Dooma se tým Fantastická čtyřka vrací zpět do zaběhnutých kolejí. Reed Richards alias Mr. Fantastic se ožení se svojí přítelkyní Sue Storm, když tu náhle spolu se zbytkem týmu, Johnnym Stromem a Benem Grimmem, budou muset čelit zcela novému protivníkovi. Ten má jméno Silver Surfer a přišel jako předzvěst zničení celého světa!

Když Reuben Tishkoff udělá velkou chybu a pustí se do stavby hotelu v Las Vegas s prolhaným Willym Banksem, jenž jej postupně vyšachuje ze všech práv na jeho vedení, Danny Ocean se rozhodne starému příteli pomoci, a tak se znovu sejdou Dannyho parťáci.

Miss Potter je životopisný film s hvězdným hereckým obsazením o známé britské spisovatelce pro děti, Beatrix Potterové, která se v období viktoriánské éry stala nejprodávanější autorkou.

Julia se chystá pořádně to roztočit se dvěma kamarádkami. Sexy trojka vyráží na tah a přitahuje pohledy kolemjdoucích jako magnet. Mezi chlápky, co na ně mlsně civí, je i kaskadér Mike, vraždící maniak za volantem, který nezná slitování. Quentin Tarantino přichází se svojí novinkou Grindhouse: Auto zabiják.

Uvidíte reportáž ze zahájení MFF Karlovy Vary, kde si cenu Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světovému filmu převezme legenda české animace Břetislav Pojar.

Ovšem Život jde dál, hlásají DVD a Noční můra šeptá, Sejmi eso. Vy ovšem můžete při návštěvách kin šeptat úplně jiná slovíčka. Záleží na tom, koho si s sebou do pohodlných křesel přivedete. Čím víc vás půjde, tím lépe dopadneme v žebříčcích návštěvnosti a pokud chcete udělat svým přátelům radost dvojnásobnou, zašeptejte jim správnou odpověď pro soutěž Kinoboxu.

Stopáž25 minut
Rok výroby 2007
 P ST 4:3