TS Ostrava | TS Brno

Krásný ztráty

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 1743  

Diskuse

  • lady_b 5. 2. 2012 00:54 (!) Reagovat 0 +1 -1 1

    jak to kalouse nudí, když ten druhý host mluví:D to je sranda:D jak furt vyvrací ty oči:D..

  • Tomáš 2. 2. 2012 08:43 (!) Reagovat 0 +1 -1 1

    Chudák pan Ondráčka

    Chudák pan Ondráčka - v takový společnosti.

  • Josef1 25. 1. 2012 22:23 (!) Reagovat 4 +1 -1 5

    Kubice?????

    Jímá mne děs a hrůza. Zločinec Kubice, člověk který zneužil ozbrojenou složku státu k ovlivnění výsledku voleb v roce 2006 a dokonce dvakrát, si hraje v ČT na kladného hrdinu, ba zázračného rytíře a přímo vzor všech ctností. Ten člověk patřil a stále patří před soud pro zvlášť nebezpečné zneužití pravomoci úřední osoby. Paralelu toho, co předvedl Kubice v roce 2006 lze najít v historii jen v Německu ve volbách v roce 1932. Metodami které předvedl Kubice, zneužitím policie pro ovlivnění průběhu voleb, se dostávali k moci nacisté. A nevymlouvejte se na Paroubka. Je totiž úplně jedno proti komu, nebo jaké straně Kubice zneužil policii a Proubek měl a má v každék případě pravdu. Kubiceho postup byl a je kriminální v každém případě.
    Ve slušném právním státu by Kubice patřil před soud. V žádném případě do ministerského křesla. Kubice svým zásahem do voleb poškodil těžce tuto zemi i do budoucna. Kubice je člověk, se kterým slušný člověk v žádném případě nemluví.

  • Tomáš V. 11. 1. 2012 22:09 (!) Reagovat 3 +1 -1 2

    re: Jánko Martinkovič a Marcel Drlík

    výborný ! respekt k oběma pánům, šikovná dramaturgie... bravo a klobouk dolů

  • Emil Bujary 11. 1. 2012 05:59 (!) Reagovat 2 +1 -1 1

    Cesi se zachovali ke Skvoreckym velmi nevdecne

    skoda se namahat, kvuli takovemu neuznalemu narodu.

  • Josef 8. 1. 2012 11:10 (!) Reagovat 2 +1 -1 3

    Všechna čest p.Mašínová

    Klobouk dolů před p.Mašínovou,jen pár lidí jako ona ví, kdo nám za podrazníky vládne. Co všechno ona a její rodina musela prožít...p.Mašínová hodně zdraví,ať můžete mladým vyprávět co je opravdová svoboda a né to pseudohumanistické divadlo,kterému většina odkojená televizní obrazovkou říká revoluce.

  • Zmatený divák 7. 1. 2012 15:37 (!) Reagovat 2 +1 -1 5

    Chudák Mašínová

    Chudák Mašínová, matka v KSČ, manžel v KSČ, který jí pomohl najít smysl života, podle ní samé se jí paradoxně zastávali a pomáhali jí slušní členové KSČ a donášeli na ni nekomunisté, a to i důvěrní přátelé. No a jí teď nezbývá než vysvětlovat, že bratři nebyli sprostí lupiči a bestiální vrazi, ale odbojáři. Že by bratři vraždili a olupovali přednostně nevinné a šetřili komunistické funkcionáře, to ji chuděru ani nenanpadne.

  • Tomáš V. 4. 1. 2012 21:40 (!) Reagovat 0 +1 -1 2

    Josef Škvorecký a Lubomír Dorůžka

    neuvěřitelný, hluboko, hluboko dozadu....
    díky 8-)

  • Jan Jejda Tišnov 4. 1. 2012 12:15 (!) Reagovat (@) 4 +1 -1 4

    Stará ,zlá pomstychtivá žena...

    Popletená stařena,plácá nesmysly,jedním vyvrací druhý,hlavně ji žere jejich zabavený majetek,který získali všelijak,nehledě na to že v rodině měli několik komunistů,být na jejím místě,raději mlčím.Nejsem komunista,ani je nevolím,nejsem starý a přesvědčuji se že je to o charakteru , zásadách a to třeba taková p. Švorcová je na tom daleko lépe.Argument byl jsem komunista ,abych jim škodil tím že je okrádám a zabíjím neberu.

    • Jejda Jejda 5. 1. 2012 17:41 (!) Reagovat 1 +1 -1 2

      RÁD BYCH VÁS SOUDRUHU JEJDO UJISTIL, ŽE

      příjmení j e j d a se v ČR nevyskutuje, tedy za to co hlásáte se stydíte, typická vlastnost komunistů

      • jan pokorný 6. 1. 2012 14:49 (!) Reagovat (@) 1 +1 -1 2

        neznámý člověče

        víc než obsah tě zajímá autor,jestli ty nebudeš estébák.Tipnul bych tě na bývalého komunistu,který kradl,za to tě vyloučili a tak se z tebe stal antikomunista,Narozdíl od mašínů nejsem komunista,ale když tyto lidi poznávám,Mašíny,disidenty,sametové revolucionáře,jejich hlad po majetku,možná se jím stanu.Aby pošetilá babka přednášela na školách,schvalova násilí a vraždy nevinných lidí,je pro mě vychováného v komunismu NEPŘíPUSTNÉ.

  • Johana 2. 1. 2012 22:34 (!) Reagovat 5 +1 -1 3

    Málo platné,

    vražda je vražda a tím to končí. Nesla bych velmi nelibě,kdyby měla pí.Mašínová besedovat s mými dětmi ve škole.

první | předchozí | 1 2 3 4 5 | další | poslední (15)

Pošlete svůj komentář

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.


 *

 *

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku


 *

 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

Stopáž: 28 minut – Rok výroby: 2002 – -ST-
Žánr: Publicistika
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.

Velikáni filmu