Nabídka psů z Lukavice

Psí domov
Lukavice 222 (Rychnov nad Kněžnou)
tel. č.: 608 524 973
č. účtu: 33 44 00 88 / 5500
www.psidomovlukavice.cz

Teddy

Teddy je čtyřletý kříženec jezevčíka a borderteriéra. Povahu má milou, je hodný. Tedy má velmi rád procházky s dětmi. Vždy ale pouze za doprovodu dospělého, protože se venku stává „lovcem“, i když doma působí jako roztomilý plyšák. Tedy je pejsek do bytu. Děti má rád, neublíží jim.

Tessy

Elegantní chytrá starší dáma Tessy umí bydlet doma a spát v posteli. Je čistotná, poslušná, inteligentní… prostě dokonalá. Tessynce zemřela panička, se kterou žila 10 let. Hodila by se ke staršímu člověku jako vítaná společnice.

Alfík

Alfík je desetiletý kříženec špice. Je to bystrý a trochu dominantní pes. Na ostatní čtyřnožce se vytahuje. SA lidmi ale vchází dobře, děti mu nevadí. Rád se mazlí a miluje procházky. Pro Alfíka by bylo bezpečnější bydlení v bytě. Ze zahrady umí zmizet jako duch.

Bady

Zmenšenina labradora Bady už má na krku pár křížků. Je to sice starší pejsek, ale procházky si dokáže užít jako za mlada. Bady je hodný, kamarádský pes, který hledá fajn lidi a dobrý domov. Potřebuje bydlet v teple. Děti má rád, jiné pejsky nemusí.

Tom

Tom je dvanáctiletý kříženek kokršpaněla a špringršpaněla. Je to klidný, hodný a poslušný pes. Žil se starším pánem, který se o něj už, bohužel, nezvládal starat. Tom je zvyklý na život v bytě. Je čistotný a nenáročný. Byl by výborným parťákem pro starší lidi.

Lady

Desetiletá kříženka špice Lady je velký mazel. Nejraději by drbáním a mazlením trávila celé dny. Ladynka bude ideální společnicí pro staršího člověka. Stačí jí jen krátké procházky. Lepší kamarádku nenajdete.

Filip

Filip je dvanáctiletý kříženec teriéra. Původní majitelka ho chtěla nechat utratit, a tak skončil v autodílně, kde se ho ujali. Po čase ale provoz dílny skončil a Filip přišel o domov podruhé. Teď čeká na novou šanci v útulku a všichni věříme, že ji dostane. Filip je pes, který by se hodil k domku se zahradou. Zasloužil by si klidné stáří.

Rexík a Beník

Rexíkovi je devět let. Beníkovi už třináct. Oba voříšci přišli do útulku společně. Jsou na sebe zvyklí, celí život strávili spolu. Proto jim hledáme domov, kde by byli vítaní oba dva. Oba pejsci jsou pohodáři, nenároční, aktivní a hraví. Děti milují a pokaždé se těší až s nimi o sobotách vyrazí z útulku do přírody. Najdou společný domov?

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2017
 P ZJ ST AD HD