Nabídka psů

Útulek pro opuštěné a nalezené psy měst Strakonice a Písek
U Blatenského mostu 161 Strakonice
tel.: 380 420 456 nebo
724 730 037
Č. ú.: 110862170/0300
www.psiutulek.strakonice.eu

Pardál

Pardál je krásný velký pes, asi devítiletý, který byl nalezen ve Strakonicích. V útulku pobývá už více než půldruhého roku. Je to kříženec rotvajlera a bylo by mu dobře u domku na  zahradě, kde by měl volný pohyb. Rád leží na sluníčku, má rád procházky, v kotci je klidný a čistotný, ale některé psy nemusí, feny má rád.

Max

Osmiletý kříženec Max pochází z Písku. Je kastrovaný, čistotný a už přes dva roky čeká v útulku na pánečka, který ho vezme a procházky. Rád spí venku a musí se mu pravidelně stříhat srst. Co schvátí, to dobrovolně nenavrátí. Doporučujeme ho k domu se zahradou.

John Dear

John Dear je energií nadupaný tříletý kříženec – písečák, kterému se nechce oslavit celý rok pobytu v útulku. Nejraději by se probíhal venku, kde je klidný a spokojený. Potřebuje zkušeného páníka, protože trpí kožními problémy zvláště v teplých měsících. Ostatní psy nemusí a doporučujeme k domku se zahradou a s kvalitní zateplenou boudou.

Dafné

Dvouletá kříženka loveckého plemene Dafné se našla v březnu ve Strakonicích. Je milá, tulivá a šikovná a velmi temperamentní, kotec nesnáší. Zato miluje procházky. Potřebovala by někoho, kdo s ní bude pracovat. A tak by jí to nejvíc slušelo u domu se zahradou, kde by mohla volně pobíhat.

Firas

Devítiletý klidný a poslušný Firas se našel ve Strakonicích a v útulku čeká na svého nového majitele už dlouhé tři roky. Je to zřejmě kříženec hovawarta a velký hlídač, který budí respekt. Majitelé získají velmi milého, čistotného a přítulného mazlíka na hlídání domku a zahrady. Další psy nemusí, ale feny má rád.

Bono

Bono je pětiletý strakoničák, kříženec loveckého plemene. Je to velký, temperamentní, kastrovaný a hodný, ale nevychovaný pes. Umí velmi dobře lézt přes i přes vysoké ploty, proto ho doporučujeme na uzavřený dvůr nebo velkou zahradu s dobrým oplocením a zkušenému chovateli, který ho dovede zaměstnat.

Sunny

Šestiletý kříženec Leopardího psa z Lousiany Sunny je na svůj věk velmi temperamentní. Na lidi je hodný, rád jde s kýmkoli na procházku, feny má rád, psy už tolik ne. Doporučujeme ho aktivním majitelům na zahradu s kvalitním plotem i podezdívkou. Potřebuje zaměstnat.

Sofie

Sofie je tříletá fena ze Strakonic, kříženka staforda. Je to milá, temperamentní, učenlivá holka, i když docela žárlivá, na majitele se fixuje, proto je nutné, aby byla v domácnosti „jedináčkem“. Kotec nesnáší a bude potřebovat pravidelné zaměstnání. Je vhodná spíš na zahradu s volným pohybem a možným přístupem do domu.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2017
 P ZJ ST AD HD