Chcete mě?

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 6650  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Marta Kubišová

Občanské sdružení Symbio

Klikněte pro větší obrázekObčanské sdružení Symbio vzniklo v dubnu 2011. Cílem je nabídnout lidem se zrakovým handicapem (ale i jiným) zážitek ze svobodného pohybu na koni. Nejedná se však o hiporehabilitaci, ale o tandemové vyjížďky na koních. Za projektem stojí Ester Balcarová, předsedkyně sdružení, která má vzdělání v oboru chovu koní a od r. 2001 je také cvičitelkou vodících psů pro nevidomé, a Tomáš Franěk, který je nevidomý od roku 2000, je aktivním sportovcem a českým reprezentantem v goalballe a zároveň působí jako jednatel sdružení Symbio.

Klikněte pro větší obrázekV roce 2011 se podařilo zakoupit koně Luckyho, který vyhovoval požadavkům pro přípravu zážitkového jezdectví lidí se zrakovým nebo jiným handicapem. Velkým snem o. s. Symbio je vybudovat zařízení, které by bylo zcela přístupné (bezbariérové apod.) lidem s handicapem, a zatím se jim to daří. Tento projekt je v ČR ojedinělý. V budoucnu by chtěli poskytovat i další služby, které by lidem s handicapem zkvalitnily život.

Více informací o sdružení i pomoci, kterou můžete nabídnout, najdete na: www.symbioos.cz.

Miniseriál s Natašou Velenskou z pražské zoo: „Jako ta zvířata?“

V dnešním vydání seriálu s Natašou Velenskou zjistíme, jak je to ve skutečnosti s lidovým úslovím spí jako medvěd.

Nabídka psů

Městský útulek pro psy Mariánské Lázně
Za Mlékárnou 35301
telefon: 773 517 580
číslo účtu: 304 22 73/0300
www.utulek-ml.estranky.cz

Klikněte pro větší obrázekSpolečenský a velmi hodný kříženec ohaře RONY je velmi temperamentní a potřebuje opravdu hodně pohybu. K cizím je zpočátku nedůvěřivý, ale jak si zvykne, stane se z něj oddaný kamarád. Rony by se hodil do sportovně založené rodiny s dětmi, které má moc rád.

Klikněte pro větší obrázekPAJDA je asi tři roky starý pejsek. Po úrazu a následné amputaci běhá jen po třech. Pajdovi to ale vůbec nevadí a ze života se raduje stejně jako každý jiný pejsek. Pajda je společenský, velmi živý a veselý. Má rád děti.

Klikněte pro větší obrázekDvanáctiletý kokršpaněl BEN je na svůj věk velmi vitální. Povahu má kokří, tedy trochu paličák, ale jinak je moc fajn. Beník má rád děti. Na procházkách je hodný, ostatní pejsci mu nevadí, Nejlépe by se hodil ke staršímu člověku, který by mu nabídl klidný domov.

Klikněte pro větší obrázekOTÍK je kříženec bišonka s pudlem. Jsou mu asi tři roky. Pudlíci jsou velmi veselí a chytří pejsci a Otík není žádná výjimka. Děti má rád. Otík se moc těší, až si ho někdo z útulku odvede.

Klikněte pro větší obrázekPřátelský a bezproblémový jezevčík BOBÍK oslaví už dva roky života. Zatím tedy v životě moc štěstí neměl, ale my to můžeme společně změnit. Bobík je hodný pes, který má rád dlouhé procházky. Děti miluje, s jinými pejsky se nepere. Chcete ho?

Klikněte pro větší obrázekMÍŠA je pejsek s jiskřičkami v očích. Je veselý, hravý a naprosto nekonfliktní. Děti miluje a v jejich společnosti se cítí výborně. Rád se s nimi proběhne venku a dokáže je i ohlídat. Míšovi jsou dva roky.

Klikněte pro větší obrázekŠestiletý kříženec CVALDA potřebuje hodně pohybu. Miluje aportování míčků, to vydrží klidně celé hodiny. Cvalda může jít klidně do rodiny s dětmi a jestli to bude v domku se zahradou nebo v paneláku, na tom moc nezáleží. Hlavně abyste měli Cvaldu rádi. Je kastrovaný.

Klikněte pro větší obrázekBÁRT je čtyřletý kříženec. Je to opravdový pohodář, vděčný za každé laskavé slovo i pohlazení. Je veselý, temperamentní a přizpůsobivý. Kdo se ho ujme, neprohloupí.

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv pořadu

Nenechte si ujít zajímavé akce zveřejňované v sekci Pozvánky a oznámení!

Napište nám svůj příběh, jak vám zvíře změnilo život

Diskuse
 • Anna 26. 1. 2014 11:56

  Anna

  Ta zanska myje psa jarem??? :O

 • Horáček 20. 1. 2014 20:49

  Připomínka..

  Dobrý den, nám se také ztratil pejsek, detektiv nás kontaktoval, ale pejska jsme našli dřív, …

 • Iva Netrhová 6. 1. 2014 23:20

  Tak si myslím,

  že těm pejskům se z takového útulku ani nebude chtít. Jsem dojatá a přeji si, ať je takových lidí, jako j…

Vstoupit do diskuse

Stopáž: 14 minut – Rok výroby: 2012 – ZJ  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Nejbližší díly ve vysílání

neděle 13. 4.

O. s. Dočasky
Svoboda zvířat slaví dvacetileté výročí
Miniseriál: Naši plazi a obojživelníci
Nabídka psů z Hrachova

středa 16. 4.

Nabídka psů z Hrachova

pondělí 21. 4.

Zavlečou dovezení psi do ČR vzteklinu?
Úspěchy Ligy na ochranu zvířat v Třebíči
Miniseriál z českých zoo: Pomáháme jim přežít
Nabídka koček z Polné

Související pořady