Další zprávy na portálu ČT sport

• Strakův Slovan zdolal Tiraspol, nasazené BATE podlehlo Debrecenu
    Strakův Slovan zdolal Tiraspol, nasazené BATE podlehlo Debrecenu

29.7.2014 23:33

Praha - Slovenský mistr Slovan Bratislava, který před sezonou převzal František Straka, zvítězil v úvodním zápase třetího předkola nad Šerifem Tiraspol 2:1. Slovan přitom vítězný gól vstřelil pět minut před koncem, a to po vyloučení Lásika v 61. minutě. Potenciálně dobrou zprávou pro Spartu pak bylo vítězství Debrecenu 1:0 proti nasazenému BATE Borisov. Pokud by totiž běloruský mistr vypadl a Letenští postoupili do čtvrtého předkola, byl by český mistr do rozhodujících bojů nasazen.

• Kapitánský hattrick a skvělý druhý poločas. Sparta porazila Malmö 4:2
    Kapitánský hattrick a skvělý druhý poločas. Sparta porazila Malmö 4:2

29.7.2014 23:08

Praha - Sparťané vstoupili do klíčového třetího předkola Ligy mistrů výhrou 4:2 nad Malmö. V prvním poločase švédský soupeř vyděsil Letenské dvěma zásahy, když se dostal do vedení. Záhy po poločase však Sparta otočila stav utkání na 3:2 a tečku za skvělou druhou půlí ze strany českého mistra přidal David Lafata, jenž v 70. minutě zkompletoval svůj hattrick. Sparta si tak do Švédska odváží dvougólový náskok.

• Lafata: Lepší než s Häckenem, ale pořád je to otevřené
    Lafata: Lepší než s Häckenem, ale pořád je to otevřené

29.7.2014 22:55

Praha – Předkola Ligy mistrů Davidu Lafatovi zjevně sedí. Před dvěma týdny skolil pěti góly estonskou Levadii Tallinn, nyní Spartě pomohl otočit hattrickem na první pohled ztracený duel s Malmö. I kapitán Sparty si ale uvědomuje, že výhra 4:2 sice má svou cenu, ale dva góly inkasované na domácím hřišti jsou zrádné a do odvety je vše otevřené.