Další zprávy na portálu ČT sport

• Barcelona zvládla dvojitý obrat, Real Madrid naděloval i bez Ronalda
    Barcelona zvládla dvojitý obrat, Real Madrid naděloval i bez Ronalda

1.2.2015 23:06

Madrid - Barcelona s Villarealem v 21. kole španělské ligy dvakrát prohrávala, ale skvělým týmovým výkonem zvrátila vývoj a vyhrála 3:2. Góly dávalo trio Neymar, Rafinha a Messi. Sevilla zvítězila stejným poměrem nad Espaňolem Barcelona a posunula se na čtvrté místo o bod před Valencii. Rozhodl v 89. minutě Iago Aspas. Ani absence potrestaného nejlepšího střelce Cristiana Ronalda nezastavila ofenzivu Realu Madrid. Vítěz Ligy mistrů musel ale utkání se San Sebastianem také otáčet.

• Juventus dalšího zaváhání Říma nevyužil, v Udinese nechal dva body
    Juventus dalšího zaváhání Říma nevyužil, v Udinese nechal dva body

1.2.2015 22:49

Řím – Rozdíl mezi první Juventusem a druhým AS Řím zůstává i po 21. kole italské ligy sedmibodový. Stará dáma sice mohla využít dalšího zaváhání Římanů, kteří doma pouze remizovali 1:1 s Empoli, avšak z Udinese si dovezli rovněž pouze bod po nerozhodném výsledku 0:0. Ani na třetí pokus se na hřišti v zápase Cagliari nedostal Josef Hušbauer. Jeho tým prohrál v Bergamu 1:2.

• Ghana přejela Guineu, Bony vystřelil semifinále Pobřeží Slonoviny
    Ghana přejela Guineu, Bony vystřelil semifinále Pobřeží Slonoviny

1.2.2015 22:46

Malabo (Rovníková Guinea) – Pozici favoritů zvládli na výbornou. Fotbalisté Ghany ve čtvrtfinále mistrovství Afriky porazili Guineu 3:0 a mají jistotu, že minimálně obhájí čtvrté místo z předloňského šampionátu v Jihoafrické republice. Mezi čtyři nejlepší postoupilo i Pobřeží Slonoviny po výhře nad Alžírskem 3:1, dva góly si připsal bývalý sparťanský útočník Wilfried Bony.

• Sestřih a ohlasy z utkání Olomouc - Pardubice
    Sestřih a ohlasy z utkání Olomouc - Pardubice

1.2.2015 22:44

• Lyžař Gräf dojel třícítku volně desátý, univerziáda bude pokračovat v Granadě
    Lyžař Gräf dojel třícítku volně desátý, univerziáda bude pokračovat v Granadě

1.2.2015 22:42

Štrbské Pleso/Osrblie (Slovensko) - S běžeckými tratěmi na Štrbském Plesu se sportovci rozloučili třicetikilometrovým během volnou technikou. Aktivně si v průběhu závodu počínal Jakub Gräf jedoucí s číslem 13. Student Technické univerzity v Liberci dosáhl nejlepšího individuálního výsledku českých závodníků v běžeckých soutěžích, když skončil desátý. Závod zcela ovládli reprezentanti Ruska, kteří obsadili pět nejvyšších příček. Vítězný Andrej Larkov si v Tatrách dojel pro třetí zlato. Zimní univerziáda skončila na Slovensku a od středy bude pokračovat ve španělské Granadě.