Další zprávy na portálu ČT sport

• James napravil dojem z hořké premiéry a dovedl Cleveland k první výhře
    James napravil dojem z hořké premiéry a dovedl Cleveland k první výhře

1.11.2014 10:21

New York – LeBron James hodil za hlavu nepovedený vstup do NBA a den po domácí porážce od newyorských Knikcs dovedl Cleveland k vítězství 114:108 v Chicagu. (VIDEO) Z první výhry v sezoně se Cavaliers radovali až po prodloužení poté, co v poslední minutě základní hrací doby smazali pětibodové manko. James nastřílel 36 bodů, z toho osm v nastavené pětiminutovce.

• Detroit zvítězil pro "Gordieho", Hudler nastartoval obrat Calgary
    Detroit zvítězil pro

1.11.2014 09:59

New York – Jiří Hudler byl jedním z hlavních strůjců vítězství Calgary 4:3 nad Nashvillem. Flames v zápase těžili ze spolupráce Hudlera Markusem Granlundem, kteří odstartovali obrat Calgary, jež mezi 43. a 47. minutou otočilo třemi zásahy nepříznivý stav 1:2. Detroit se radoval z vítězství 5:2 nad Los Angeles a potěšil tak legendu Red Wings Gordieho Howa, který se zotavuje z mozkové příhody.

• Složení Turnaje mistrů je kompletní, kvalifikoval se Nišikori s Raonicem
    Složení Turnaje mistrů je kompletní, kvalifikoval se Nišikori s Raonicem

1.11.2014 09:40

Paříž – Třísetová výhra Japonce Keie Nišikoriho ve čtvrtfinále halového turnaje v Paříži nad Španělem Davidem Ferrerem rozhodla o definitivním složení osmičky pro Turnaj mistrů. Sestavu, v níž nechybí ani Tomáš Berdych, doplnil právě Nišikori a Kanaďan Milos Raonic.

• Plzeňský komplex Sparta. Viktoria chce konečně zvítězit
    Plzeňský komplex Sparta. Viktoria chce konečně zvítězit

1.11.2014 06:00

Plzeň - První fotbalovou ligu čeká nejdůležitější duel podzimní části. Dva největší favorité na zisk titulu, Plzeň a Sparta, se po dvanácti kolech konečně střetávají ve vzájemném duelu. Západočeši jsou na tom zatím o bod lépe. Letenské však neporazili již dva roky od památného zápasu, který rozhodla kontroverzní penalta po zákroku na Davida Limberského. Přímý přenos utkání Viktoria Plzeň - Sparta Praha sledujte od 20:15 na ČT sport, Studio fotbal začíná již v 19:25.

• Čtyřbodový Sýkora: Mé góly byly hodně těsné
    Čtyřbodový Sýkora: Mé góly byly hodně těsné

Pardubice - Druhé východočeské derby sezony ovládli na vlastním ledě hokejisté Pardubic 5:2 a svému rivalovi z Hradce Králové vrátili předchozí těsnou porážku. Pardubice vstoupily do utkání výborně a v úvodu vstřelily dvě branky, pak ale musely odolávat vzestupu Hradce. Záchranou pro domácí byly až dva slepené góly útočníka Petra Sýkory, který na konci druhé třetiny nasměroval svůj tým ke třem bodům.

Tento pořad nelze na internetu přehrát z důvodu autorských práv.