Další zprávy na portálu ČT sport

• Jablonci zajistil výhru nad Jihalvou obránce Novák
    Jablonci zajistil výhru nad Jihalvou obránce Novák

23.8.2014 19:14

Jablonec nad Nisou - Fotbalisté Jihlavy prohráli v Jablonci 0:2, nebodovali ani v pátém prvoligovém zápase v sezoně a zůstávají poslední. Třetí výhru v domácí soutěži zajistil Severočechům dvěma góly obránce Filip Novák.

• Chelsea porazila nováčka z Leicesteru, Čech opět na lavičce
    Chelsea porazila nováčka z Leicesteru, Čech opět na lavičce

23.8.2014 19:13

Londýn - Fotbalisté Chelsea zvítězili v zápase 2. kola anglické ligy nad Leicesterem 2:0, o výhře rozhodli Diego Costa a Eden Hazard. Trenér José Mourinho dal stejně jako v prvním kole v bráně přednost belgickému reprezentantovi Thibautu Courtoisovi před Petrem Čechem.

• Jihočeši i přes dlouhé oslabení poprvé vyhráli, Boleslav porazili 2:1
    Jihočeši i přes dlouhé oslabení poprvé vyhráli, Boleslav porazili 2:1

23.8.2014 19:11

České Budějovice – Fotbalisté Českých Budějovic slaví premiérovou výhru po návratu do nejvyšší soutěže. Navzdory vlastnímu vyloučení už ve 23. minutě dokázali porazit Mladou Boleslav 2:1. Ve čtvrté minutě otevřel skóre Bosňan Mirzad Mehanovič, už za pět minut ale srovnal Jaroslav Machovec a v oslabení v druhé půli rozhodl Petr Benát.

• Do čela Czech Masters se po třetím dni probojoval Dredge
    Do čela Czech Masters se po třetím dni probojoval Dredge

23.8.2014 19:10

Vysoký Újezd - Golfista Bradley Dredge z Walesu se dostal po třetím kole do čela turnaje D+D REAL Czech Masters 2014 v rámci European Tour. Na hřišti Albatross na Berounsku zahrál 66 ran a s celkovým skóre -12 půjde do nedělního finále s náskokem dvou ran před krajanem Jamiem Donaldsonem a Dánem Sörenem Kjeldsenem.  Přímé přenosy vysílá ČT sport a náš web. Průběžné výsledky najdete zde.

• ŽIVĚ: Třetí den The Barclays
    ŽIVĚ: Třetí den The Barclays

23.8.2014 18:58

Tento pořad nelze na internetu přehrát z důvodu autorských práv.